Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskops aunam

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops dvīņiem

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops vēzim

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

Horoskops lauvai

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops jaunavai

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Īpašu miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazas uzmanības dāvaniņas vai kādu saldumu saviem mīļajiem.

Horoskops svariem

Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Tikšanās pārceltas, atskaites neiesniegtas un darbinieki pavirši.

Horoskops skorpionam

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops strēlniekam

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops mežāzim

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops ūdensvīram

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops zivīm

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Lidosta Rīga

Ulbrokā uzdarbojas sevišķi nekaunīgi huligāni – bojā automašīnas šoferu klātbūtnē!

Ulbrokā uzdarbojas sevišķi nekaunīgi huligāni - bojā automašīnas šoferu klātbūtnē! 1

Trešdien, 15. novembrī, pulksten 22.00 Ulbrokā vīrietis pamanījis, ka pie viņa “Volvo” markas automašīnas pienāk divi nepazīstami jaunieši, no kuriem viens sācis lauzt aizmugurējā loga tīrītāju. Automašīnas īpašnieks ļaundarim uzsaucis, lai viņš pārstāj bojāt automobili. Huligāns uz aizrādījumu neesot reaģējis, gluži otrādi – sācis lauzt automašīnas atdurstieni.

Lidostā “Rīga” joprojām haosu izraisa taksometri – brīžiem to ir pārāk daudz, brīžiem nav neviena

Lidostā "Rīga" joprojām haosu izraisa taksometri - brīžiem to ir pārāk daudz, brīžiem nav neviena

Pagājis gandrīz mēnesis, kopš lidostā Rīga ir jauna kārtība, kādā pasažierus apkalpo taksometri. Tiesa lika lidostai atcelt iepriekšējo praksi, ka iebraukšana tās teritorijā iespējama tikai ar īpašu licenci. Tagad pie lidostas novērojams haoss – taksometri vai nu drūzmējas milzu rindās, vai arī gluži pretēji, pasažieriem tos ilgi jāgaida. Šoferi stāsta, ka situācija ir saspringta un līdz dūru vicināšanai vai riepu duršanai ir viens solis.

Haoss lidostā “Rīga” – vērojami gan taksometru sastrēgumi, gan akūts to trūkums

Haoss lidostā "Rīga" - vērojami gan taksometru sastrēgumi, gan akūts to trūkums 1

Līdz ar Administratīvās tiesas lēmumu, saskaņā ar kuru starptautiskajā lidostā “Rīga” izbeigts divu kompāniju – “Baltic Taxi” un “Red Cab” – priviliģētais stāvoklis un tagad visām taksometru kompānijām ir iespēja uzņemt pasažierus no ielidošanas termināla, brīžiem vērojami gan taksometru sastrēgumi, gan akūts to trūkums.

Lidostā “Rīga” atjauno brīvu taksometru kustību. Tiek pausts uzskats, ka tas apdraudēs drošību

Lidostā "Rīga" atjauno brīvu taksometru kustību. Tiek pausts uzskats, ka tas apdraudēs drošību 5

Pirms vairākiem gadiem lidosta “Rīga” ieviesa caurlaižu kārtību taksometriem, lai cīnītos pret taksistu izraisītām sabiedriskās kārtības problēmām, izskaustu taksometrus, kas apkrāpj pasažierus, bet galvenais – lai nekontrolētā auto plūsma neradītu vēl lielākus draudus. Tādējādi lidostā palika divas kompānijas, kas ievēro atbilstošus standartus. Taču atsevišķi taksisti to uzskatīja par konkurences kropļošanu, vērsās tiesā un arī uzvarēja.

Lidostā “Rīga” svinīgi sagaidīs 60 miljono pasažieri

Lidostā "Rīga" svinīgi sagaidīs 60 miljono pasažieri

Piedaloties satiksmes ministram Uldim Augulim, Satiksmes ministrijas un starptautiskās lidostas ”Rīga” vadībai, sadarbības partneriem un citiem viesiem, starptautiskajā lidostā ”Rīga” trešdien, 19. aprīlī, tiks svinīgi sagaidīts lidostas sešdesmit miljonais pasažieris kopš valsts neatkarības atjaunošanas.