Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Lidl

"Lidl" Latvijā meklē vairāk nekā 1000 darbinieku

"Lidl" Latvijā meklē vairāk nekā 1000 darbinieku 15

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” šodien izsludina vairāk nekā 1000 vakances visā Latvijā – Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Ventspilī, Tukumā, Rēzeknē, Jelgavā un Ogrē, informē uzņēmuma pārstāvji.

Ekspluatācijā nodotas desmit "Lidl" veikalu ēkas

Ekspluatācijā nodotas desmit "Lidl" veikalu ēkas 2

Šobrīd ekspluatācijā nodotas desmit “Lidl” veikalu ēkas, aģentūrai LETA pastāstīja mazumtirgotāja “Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana.

Tiesa neļauj "Lidl" būvēt piebraucamo ceļu veikalam Dzelzavas ielā

Tiesa neļauj "Lidl" būvēt piebraucamo ceļu veikalam Dzelzavas ielā 9

Administratīvā rajona tiesa janvāra sākumā ir pieņēmusi lēmumu, ar kuru par pirmšķietami prettiesisku atzīts tirdzniecības centra “Lidl” plāns teritorijā starp Dzelzavas ielas krustojumu ar Ilūkstes ielu un sabiedriskā transporta pieturvietu “Ilūkstes iela” būvēt piebraucamo ceļu veikalam Rīgā, Dzelzavas ielā 75B, un aizliegusi šos būvdarbus, apstiprināja tiesā.

"100 punkti, ka būs avārija!" Ziņo par bīstamu krustojumu, kurā no abām pusēm braucošajiem ir galvenais ceļš

"100 punkti, ka būs avārija!" Ziņo par bīstamu krustojumu, kurā no abām pusēm braucošajiem ir galvenais ceļš

Autovadītājs “Bez Tabu” ziņo par kādu absurdu un bīstamu situāciju. Vietā, kur autovadītāji no Lubānas apļa nogriežas uz Kaivas ielu, ir ceļa zīme “Galvenais ceļš”, tātad pa Kaivas ielu braucošajiem dota priekšroka. Savukārt vietā, kur iela krustojas ar vēl ekspluatācijā nenodotu ceļu, galvenais ceļš dots arī autovadītājiem, kas pārvietojas pa jaunuzbūvēto ielu.

Plānotajā "Lidl" veikala vietā atrod bīstamu piesārņojumu

Plānotajā "Lidl" veikala vietā atrod bīstamu piesārņojumu 10

Nevērīgā izturēšanās pret vidi atstājusi pēdas vēl no padomju laikiem, kad valdīja vienaldzība pret naftas, smago metālu un citiem ķīmiskiem atkritumiem augsnē un gruntī. Kā to redzam pēc Gudrona dīķiem, vietu satīrīšana ir dārga un zemes īpašnieki to mēdz atlikt. Rīgas dome zināja, ka “Lidl” veikala teritorijā Sarkandaugāvā ir piesārņojums, taču iepriekš nenoteica nekādus ierobežojumus. Jaunajam īpašniekam tagad nāksies attīrīt tūkstošiem kubikmetru grunts, lai īstenotu plānoto būvniecību.

Ekspluatācijā nodots pirmais "Lidl" veikals Rīgā

Ekspluatācijā nodots pirmais "Lidl" veikals Rīgā 20

Otrdien Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 77, ekspluatācijā tika pieņemts Latvijā pirmais vācu mazumtirdzniecības tīkla “Lidl” veikals, apstiprina Būvniecības valsts kontroles birojā (BVKB).

Strīds par "Lidl" loģistikas centru: būvvalde uzsver, ka atļauja izsniegta likumīgi

Strīds par "Lidl" loģistikas centru: būvvalde uzsver, ka atļauja izsniegta likumīgi 5

Biedrība “Mikrorajons” plāno vērsties tiesā, lai apstrīdētu, iedzīvotāju ieskatā, prettiesiski izsniegtu būvatļauju zemo cenu lielveikalu tīkla “Lidl” loģistikas centra būvniecībai Ulbrokas ielā, savukārt Rīgas būvvalde par sacelto ažiotāžu pauž pārsteigumu, jo tiesa jau savulaik lēmusi, ka atļauja ir likumīga.

Pie Rīgā plānotā "Lidl" veikala būvēs tiltu

Pie Rīgā plānotā "Lidl" veikala būvēs tiltu 2

Rīgas dome trešdien atbalstīja piebraucamā ceļa un tilta pār Sarkandaugavas atteku būvniecību, lai nodrošinātu piekļūšanu Duntes ielā 25 plānotajam “Lidl” veikalam no Ganību dambja.

“Lidl” noliktavas celtnieki bloķē iedzīvotājiem svarīgu celiņu

“Lidl” noliktavas celtnieki bloķē iedzīvotājiem svarīgu celiņu 31

Kopš uzsākta ”Lidl” loģistikas centra būvniecība Dreiliņos, mikrorajona iedzīvotājiem piespiedu kārtā jārēķinās ar krietni ilgāku laiku, lai nokļūtu izvēlētajā galapunktā. Iedzīvotāji norāda, ka nu viņiem liegta iespēja ērti apmeklēt ar ”Lidl” konkurējoša veikala tīkla tirdzniecības vietu.