Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Līderu debates

"Līderu debatēs" spēkus mēro potenciālie premjeri

"Līderu debatēs" spēkus mēro potenciālie premjeri

Nils Ušakovs no “Saskaņas”, Aivars Lembergs no “Zaļo un zemnieku savienības”, Laimdota Straujuma no “Vienotības”, Inguna Sudraba no partijas “No sirds Latvijai”, Roberts Zīle no “Nacionālās apvienības”, Mārtiņš Bondars no “Latvijas Reģionu apvienības” kāpuši uz Sapņu fabrikas skatuves, lai “Līderu debatēs” pārliecinātu vēlētājus, ka jābalso tieši par viņiem.

Ušakovs: Ķengaragā iztiksim bez NATO karavīriem

Ušakovs: Ķengaragā iztiksim bez NATO karavīriem

No “Zaļo un zemnieku savienības” virzītais premjera amata kandidāts Aivars Lembergs uzskata, ka drošība Latvijā būs tad, kad kājām varēs droši aiziet līdz Ķengaraga galam, tā viņš izteicās “Līderu debatēs” ceturtdienas vakarā.

Lembergs: ES padome ir diskusiju ''klubiņš''

Lembergs: ES padome ir diskusiju ''klubiņš''

2015. gada pirmajā pusē Latvija būs prezidējošā valsts Eiropas Savienības (ES) Padomē. Latvijas ministru prezidentam un ministriem tas nozīmēs lielu publicitāti, nepieciešamību tekoši runāt angļu valodā un teicamas zināšanas par ES strukturālo  darbību. Vai potenciālajiem 12. Saeimas ministriem ir nepieciešamās zināšanas, lai spētu vadīt pārējo 27 ES dalībvalstu darbu.  ‘ZZS” premjera amata kandidāts ES Padomi nodēvēja par ”diskusiju klubiņu.”

Lembergs: Tādām algām, kā man, nav jāpalielina neapliekamo minimumu

Lembergs: Tādām algām, kā man, nav jāpalielina neapliekamo minimumu 1

“Nav pareizi, ka neapliekamo minimumu palielina neatkarīgi no algas apjoma. Nu ar tādiem ienākumiem kā man – nav jāpalielina neapliekamais minimums,” premjera amata kandidāts Aivars Lembergs pauda “Līderu debatēs”, diskutējot par jautājumu, kā Latvijā mazināt iedzīvotāju nevienlīdzību.

Pūce: Neviens uzņēmējs nav piedzims, lai būtu blēdis

Pūce: Neviens uzņēmējs nav piedzims, lai būtu blēdis

Talsu iedzīvotājs, jaunais uzņēmējs, darbmācības skolotājs Intars Kuršinskis norāda, ka jaunajiem uzņēmējiem uzsākt darbību ir praktiski neiespējami. Intars partiju līderiem vaicā, vai tiešām nav iespējams atvieglot nodokļu slogu jaunajiem uzņēmējiem?  

Līderu debates "uzspridzina" Twitter

Līderu debates "uzspridzina" Twitter 1

Sekojot politisko partiju pārstāvju diskusijai “Līderu debates”, sociālā tīkla “Twitter” lietotāji nav palikuši vienaldzīgi – tiek pausti gan atzinīgi vārdi dinamiskajām diskusijām, gan kritika politiķu nespējai izteikties saprotami.

Ivars Zariņš: Latvijai liberālisms ir bijis kaitīgs

Ivars Zariņš: Latvijai liberālisms ir bijis kaitīgs

“Latvija vēl nav izaugusi līdz liberālisma līmenim. Mums tas ir bijis kaitīgs,” tā pirmsvēlšanu diskusijā “Līderu debates” pauda Ivars Zariņš, kurš pārstāv partiju “Saskaņas centrs”.