Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Leonīds Loginovs

Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēs atklātā konkursā

Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēs atklātā konkursā

Šodien Rīgas brīvostas valde pieņēma konceptuālu lēmumu jauno Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēt atklātā konkursā, kā arī noteica pārvaldnieka amata pretendentu atlases pamatkritērijus un izvērtēšanas principus.

Jauno Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēs starptautiskā konkursā

Jauno Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēs starptautiskā konkursā

Rīgas brīvostas jauno pārvaldnieku meklēs atklātā starptautiskā konkursā, par to panākta vienprātība koalīcijas partiju starpā. Politiķi uzskata, ka pēc 20 gadiem, ko pārvaldnieka amatā pavadījis Leonīds Loginovs, beidzot ir iespēja viņu nomainīt.

Krūmiņš: Es Leonīdam teicu, - ja tu gribi tur palikt ilgi, tev ir jāklausa visi politiskie spēki

Krūmiņš: Es Leonīdam teicu, - ja tu gribi tur palikt ilgi, tev ir jāklausa visi politiskie spēki 4

Bijušais zvejnieku kolhoza priekšsēdētājs Leonīds Loginovs lielākās Latvijas ostas pārvaldnieka krēslā 1998. gadā nonāca kā kompromisa figūra. Ne partijas ”Latvijas ceļš” izvēlētajam Mārim Gailim, ne tēvzemiešu favorītam Andrejam Inkulim nebija zināšanu par ostām, Loginovam bija pat divas jūrniecības izglītības, un tolaik ietekmīgi patroni, kuri pierunāja satiksmes ministru Vili Krištopanu amatā apstiprināt tieši viņu.

FOTO: Loginovs uz apsūdzēto sola! Tiesa skata krimināllietu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu

FOTO: Loginovs uz apsūdzēto sola! Tiesa skata krimināllietu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu 1

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa šodien skata Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova un viņa vietnieka Aigara Pečaka krimināllietu. Šī lieta pret divām Rīgas brīvostas amatpersonām ir ierosināta par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, veicot nelikumīgus ziedojumus un nelikumīgu prēmiju izmaksu, kas radījis smagas sekas.

Rīgas brīvostai 1,3 miljonu zaudējumi, bet atbildīgo nav... Kā tad tā?

Rīgas brīvostai 1,3 miljonu zaudējumi, bet atbildīgo nav... Kā tad tā? 2

Zaudējumi vairāk nekā miljona eiro apmērā, bet atbildīgo par to radīšanu nav. Šāda situācija izveidojusies Rīgas brīvostā, kas ir sodīta par konkurences principu ilgstošu neievērošanu. Saeima šodien uzklausīja visu iesaistīto skaidrojumus un deva mēnesi laika, lai ostas amatpersonu atbildība tomēr tiktu izvērtēta.

Ameriks par Loginovu: Neviens cilvēks nav neaizvietojams

Ameriks par Loginovu: Neviens cilvēks nav neaizvietojams

Vaicāts par Rīgas Brīvostas vadītāja Leonīda Loginova iespējamu atstādināšanu no amata, Rīgas vicemērs Andris Ameriks intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja, ka “neviens cilvēks nav neaizvietojams”. Tajā pašā laikā viņš sacīja, ka Loginovs ir pieredzējis darbinieks.

Oficiāli! Prokuratūra apstiprina, ka pret Loginovu sākta kriminālvajāšana

Oficiāli! Prokuratūra apstiprina, ka pret Loginovu sākta kriminālvajāšana 1

Izveidojusies pat nedaudz savāda situācija – Ģenerālprokuratūra apstiprina, ka pret Rīgas Brīvostas šefu Leonīdu Loginovu un viņa vietnieku Aigaru Pečaku jau pagājušajā nedēļā uzsākta kriminālvajāšana. Par to publiskajā telpā ir dzirdējis arī Brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks, taču rīcība no viņa puses neseko, kamēr formāli nav saņemta atbilde no prokuratūras.