Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Lauku sēta 2020

''Nāk tikai draudu vēstules no visādiem lubrakiem, dīvānā pirdējiem.'' Rupekļa Mārtiņa dzīve pēc ''Lauku sētas''

''Nāk tikai draudu vēstules no visādiem lubrakiem, dīvānā pirdējiem.'' Rupekļa Mārtiņa dzīve pēc ''Lauku sētas'' 18

Kā īss, bet spilgts skatītājiem atmiņā palicis Mārtiņa Akota uznāciens ”Lauku sētā”. Puisis rekordīsā laikā paspēja izvest no pacietības visas šova dāmas, līdz ģimenes problēmas aizsauca viņu mājās, kur, kā Skaties.lv neslēpj Mārtiņš, viņš ticis pie iesaukas ”bēdīgi slavenais tāldi**ējs”. Šobrīd Mārtiņš izbraucis no Latvijas, lai pastrādātu Dānijā un sev raksturīgajā asajā un trāpīgajā manierē atklāj, kā vērtē vasaru ”Lauku sētā” un visu no tās izrietošo.

''Domājiet labas domas un turiet īkšķus!'' ''Lauku sētas'' Omei negaidītas veselības problēmas

''Domājiet labas domas un turiet īkšķus!'' ''Lauku sētas'' Omei negaidītas veselības problēmas 10

Atgriežoties mājās no ”Lauku sētas”, sliktas ziņas gaidījušas par Omi iesaukto liepājnieci Ivetu Krieviņu. Piecu bērnu mamma, kura audzināšanā pieņēmusi arī mazbērniņus, saņēmusi ziņu par atlaišanu no darba, kam sekojusi vēsts par atrastu audzēju. Taču allaž optimistiskā Ome nenokar galvu. Viņa priecājas par skatītāju uzmanību ikdienā un Skaties.lv uzsver, –  satraukumam nav pamata, viņa jūt, ka viss būs labi.

''Lauku sētas'' Guntars Drone pamet Latviju, lai Vācijā pelnītu 1000 eiro nedēļā

''Lauku sētas'' Guntars Drone pamet Latviju, lai Vācijā pelnītu 1000 eiro nedēļā 42

Šova ”Lauku sēta” septītās sezonas atmiņā paliekošākais dalībnieks, spēcīgais Smiltenes vīrs Guntars Drone, jau 8. janvārī kāps auto, lai uz vairākiem mēnešiem dotos prom no Latvijas. Sarunā ar Skaties.lv celtnieks atklāj, ka dosies uz Vāciju, kur iekārtojies darbā, kas algas ziņā ir labākā vieta, kur viņš dzīvē līdz šim strādājis. Guntara dzīve pēc ”Lauku sētas” ir gājusi uz augšu!

Atbrīvošana no darba ''Lauku sētas'' dēļ: fani piedāvā Danai juridisku palīdzību

Atbrīvošana no darba ''Lauku sētas'' dēļ: fani piedāvā Danai juridisku palīdzību 2

Pēc intervijas Skaties.lv, kurā ”Lauku sētas” fināliste Dana Gulbe atklāja, ka, iznākot no ”Lauku sētas”, saņēmusi ziņu par atlaišanu no darba, lai gan šajā laikā bija noformējusi atvaļinājumu, raidījuma fani nav spējuši palikt vienaldzīgi pret šo netaisnību. Dana vēlas ar Skaties.lv palīdzību pateikt paldies tiem neskaitāmajiem faniem, kuri pēdējo dienu laikā piedāvājuši viņai juridisku palīdzību, lai tiesātos ar atlaidējiem.

Dana ''Lauku sētas'' dēļ atlaista no darba

Dana ''Lauku sētas'' dēļ atlaista no darba 95

Dalība ”Lauku sētā” mainījusi visu tajā iesaistīto dzīves, un daļa šo pārmaiņu viņus sagaidījusi mājās, atgriežoties no spēles. Ja kādu no labākajiem mājās sagaidījusi greizsirdīga un niknuma pilna draudzene, fināliste Dana Gulbe, pēc spēles atkal tiekot pie telefona sakariem, saņēmusi ziņu, ka ir atlaista no darba.

Guntara Drones dzīve pēc ''Lauku sētas'': notiesāts, notievējis un gatavs pamest valsti

Guntara Drones dzīve pēc ''Lauku sētas'': notiesāts, notievējis un gatavs pamest valsti 11

Lai arī Guntars Drone vasarā bija izplānojis, ka pēc dalības ‘’Lauku sētā’’ brauks strādāt uz ārzemēm, viņa plānus izjaucis tiesas spriedums. Smiltenes pārstāvis, kuru daļa ”Lauku sētas” fanu sauc par šīs sezonas spilgtāko tēlu, atklāj Skaties.lv, ka pēc ”Lauku sētas” viņa dzīvē notikuši tādi pavērsieni, kuru dēļ viņš notievējis par vismaz septiņiem kilogramiem.

Viņa mani izdzēsa no ''Facebook''... Pēc atklāsmēm ''Lauku sētā'' iziris Ingus sirdi plosošais mīlasstāsts

Viņa mani izdzēsa no ''Facebook''... Pēc atklāsmēm ''Lauku sētā'' iziris Ingus sirdi plosošais mīlasstāsts 15

Staltais un strādīgais Madonas pārstāvis Ingus Belanoška, piedaloties ”Lauku sētā”, cerēja, ka liks sevi atkal pamanīt sievietei, ko gadiem jau mīl kā apmāts un kura tam savulaik salauzusi sirdi. Sarunā ar Skaties.lv pēc ”Lauku sētas” Ingus atklāj, ka viņa attiecības ar īpašo sievieti pēc spēles patiešām kardināli mainījušās, taču ne tā, kā iecerēts.

Kaunpilnākā aina ''Lauku sētā'': pavisam pliks Jurčiks diedelē ruma pudeli

Kaunpilnākā aina ''Lauku sētā'': pavisam pliks Jurčiks diedelē ruma pudeli 7

”Lauku sēta” noslēgusies, bet siltas atmiņas un apkaunojoši kadri no tās paliks mūžam. Jurčikam vislielākais kauns būs par šo ainu, kas fiksēta naktī pēc Danas dzimšanas dienas ballītes. Tajā fiksēts, kā Jurčiks pavisam plikiņš nakts vidū ierodas pie šova veidotājiem, lai izlūgtos ruma pudeli.

Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ''Lauku sētas'' finālā

Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ''Lauku sētas'' finālā 6

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Juris Jakubanecs jeb Jurčiks Skaties.lv atklājis, ka pirmspēdējā uzdevumā blēdījies, nošpikojot ripu kombināciju no Viljama, kurš uzdevumu veicis pirmais. Šova producente Indra Miziša Skaties.lv komentē šo situāciju.

Pārsteigums! Jurčiku, Viljamu un Danu pirms ''Lauku sētas'' slepeni apmācījis Aigars Kļavs

Pārsteigums! Jurčiku, Viljamu un Danu pirms ''Lauku sētas'' slepeni apmācījis Aigars Kļavs 21

Pēc Jura, Danas un Viljama koalīcijas iekļūšanas ”Lauku sētas” fināla spēlēs un Jura uzvaras šovā, lieliskais trijnieks gatavs paziņot kādu rūpīgi glabātu noslēpumu. Kā atklāj kompānija, jau pirms ”Lauku sētas” sākuma visi trīs slepus satikuši pagājušās sezonas uzvarētāju Aigaru Kļavu. Pagājušās sezonas varenais stratēģis izstrādājis stratēģiju arī šim trio.

Jānis Rāzna beidzot satiek nešpetnos "jūtūberus" un atklāj ''Lauku sētas'' fināla aizkulises

Jānis Rāzna beidzot satiek nešpetnos "jūtūberus" un atklāj ''Lauku sētas'' fināla aizkulises 18

Uz Go3 oriģinālšova ”Ne lauki, ne sēta” fināla filmēšanu, kas nozīmē ”Lauku sētas” fināla skatīšanos un aizkulišu analizēšanu, ieradies spēles vadītājs Jānis Rāzna. Jāni sagaidot, raidījuma vadītāji ir īpaši sapucējušies, taču Jānis, kuru puiši iepriekš savos raidījumos visai pamatīgi vilkuši aiz zoba, ir ne mazāk gatavs šoreiz paķircināt pašus brašuļus.

Video: Guntars Drone ballītē apstrīd Jurčika uzvaru ''Lauku sētā''; izceļas konflikts

Video: Guntars Drone ballītē apstrīd Jurčika uzvaru ''Lauku sētā''; izceļas konflikts 13

Ar Jura Jakubaneca jeb Jurčika uzvaru noslēgusies šova ”Lauku sēta” septītā sezona. Taču ne visi ar iznākumu ir mierā.  Go3 startē realitātes šovs ”Jurčika ceļš”, kurš ieskatīsies dziļāk uzvarētāja dzīvē un personībā, kura slēpj arī tumšu noslēpumu. Tā pirmajā sērijā ”Lauku sētas” dalībnieku atkalredzēšanās ballītē Ģipkā izceļas konflikts starp Juri un Guntaru Droni.

''Lauku sētā 2020'' uzvar Dobeles Jurčiks

''Lauku sētā 2020'' uzvar Dobeles Jurčiks 18

11. decembra vakarā noskaidrots megapopulārā šova ”Lauku sēta” septītās sezonas uzvarētājs. Fināla spēles norisinājās vairākās kārtās, un tās uzsāka pieci dalībnieki: Sintija Untāla, Linda Šamanska, Dana Gulbe, Viljams Dāvidsons un Juris Jakubanecs. Sīvā cīņā par ”Lauku sētas” septītās sezonas uzvarētāju kļuvis un pie ”Stiga” raidera ticis Juris jeb Jurčiks no Dobeles.

Ar mainītu uzvārdu, Indijas pieredzi un ceļā sastaptu mīlestību. ''Lauku sētas'' neparastākais finālists - Viljams

Ar mainītu uzvārdu, Indijas pieredzi un ceļā sastaptu mīlestību. ''Lauku sētas'' neparastākais finālists - Viljams 4

Viens no intriģējošākajiem ”Lauku sētas” finālistiem ir Viljams Dāvidsons, par kura firmas zīmi spēlē jau kļuvusi mačete. Sarunā ar Skaties.lv Viljams atklāj, kā pirms sešiem gadiem, strādājot celtniecībā Zviedrijā, pār viņu nākusi negaidīta atklāsme, kas pa Kristus ceļu aizvedusi uz Indiju, pēc tam negaidīti savedusi kopā ar dzīves mīlestību un nu likumsakarīgi un ievērojot konkrētu cikliskumu, atvedusi uz ”Lauku sētu”. Bet kāda loma tajā visā ir mačetei?

''Lauku sētas'' Agnis: Kad Venēra aizgāja, man sākās nožēla par savu lēmumu

''Lauku sētas'' Agnis: Kad Venēra aizgāja, man sākās nožēla par savu lēmumu 23

Par ”Lauku sētas” aprunātāko pavērsienu šosezon kļuvusi Agņa labprātīgā izstāšanās no spēles, atdodot vietu Venērai. Agnis, kuru neskaitāmi skatītāji jau sauc par septītās sezonas īsto uzvarētāju, Skaties.lv atklāj, kāpēc vēlāk nožēlojis lēmumu un kādas peripetijas norisinājušās aizkadrā starp viņu un Jurčiku.

No skaistuma nav jākautrējas! Seksīgā ''Lauku sētas'' Sigita pozē pavisam kaila

No skaistuma nav jākautrējas! Seksīgā ''Lauku sētas'' Sigita pozē pavisam kaila 21

Apburošā tetovētāja Sigita Valtere pēc dalības ”Lauku sētā” kļuvusi vēl pašapzinīgāka un drosmīgāka. Šoruden meitene publiskojusi sociālajos tīklos virkni attēlu, ar kuru palīdzību mudina Latvijas sievietes nekautrēties no saviem augumiem. Starp šiem attēliem arī kāda bilde, kurā Sigita pavisam kaila pozē vannā.

Noskaidroti pieci ''Lauku sētas'' septītās sezonas finālisti

Noskaidroti pieci ''Lauku sētas'' septītās sezonas finālisti 26

”Lauku sētas” septītā sezona ieiet finiša taisnē! Pēc īpaši emocionāli saspringtas sērijas beidzot noskaidroti pieci cilvēki, kuri jau nākamnedēļ cīnīsies par labākā titulu fināla spēlēs. Tie ir Jurčiks, Viljams, Dana, Linda un Sintija. Kurš uzvarēs?

Vairs neviens netiks barots! ''Lauku sētas'' fināla priekšvakarā tiek slēgta virtuve

Vairs neviens netiks barots! ''Lauku sētas'' fināla priekšvakarā tiek slēgta virtuve 8

Spriedze ”Lauku sētā” turpina augt, un fināla priekšvakarā drastisku lēmumu pieņēmusi Dana. Līdzīgi kā iepriekšējās sezonas uzvarētājs Aigars, nedēļas pavāre izlemj slēgt nepateicīgajiem kolēģiem virtuvi un likt pārtikt no gaisa putrām. Vai šāda stratēģija palīdzēs Danai aiziet uz uzvaru vai pavāri atzīs par nedēļas sliņķi un izbalsos?

51 gads, 3 bērni un satriecošs izskats! ''Lauku sētas'' Venēra atklāj savu skaistuma noslēpumu

51 gads, 3 bērni un satriecošs izskats! ''Lauku sētas'' Venēra atklāj savu skaistuma noslēpumu 51

Pēc Agņa labprātīgās aiziešanas no ”Lauku sētas”, daudzu cerības tagad tiek liktas uz Venēru. 51 gadu vecā gaišmate darba ziņā nereti iegriež vīriem, taču skaistuma ziņā var sacensties ar krietni jaunākām konkurentēm. Sarunā ar Skaties.lv Venēra atklāj sava skaistuma un neizsīkstošās enerģijas knifiņus, kas, starp citu, realizējami ikvienam un neko nemaksā!