Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Horoskops aunam

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops vērsim

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops dvīņiem

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops vēzim

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops lauvai

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops jaunavai

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops svariem

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

Horoskops skorpionam

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops strēlniekam

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops mežāzim

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops ūdensvīram

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops zivīm

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Lauku sēta 2018

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

''Dzīvē es tā neuzvedos!'' Aiju Dembovsku sanikno ''Lauku sētas'' sērija

''Dzīvē es tā neuzvedos!'' Aiju Dembovsku sanikno ''Lauku sētas'' sērija 24

Skaļi startējusi ”Lauku sētas” piektās sezonas pirmā sērija, kurā jau radušies četri pārīši, tostarp, slavenā Aija Dembovska un Rasmuss. Pēc sērijas noskatīšanās Aija sazinājās ar Skaties.lv un nāk klajā ar negaidītu paziņojumu – Rasmuss viņai nemaz nav simpatizējis, un viņa valdzināšana bijusi Aijas šova stratēģija.

Traģisks dzimtas likteņstāsts un dzīve vīzijās jau no astoņu gadu vecuma. ''Lauku sētas'' malā stāvētāja Dzintara stāsts

Traģisks dzimtas likteņstāsts un dzīve vīzijās jau no astoņu gadu vecuma. ''Lauku sētas'' malā stāvētāja Dzintara stāsts 4

Par vienu no intriģējošākajiem ”Lauku sētas” dalībniekiem pēc pirmās sērijas noteikti var dēvēt Dzintaru Bumbieru. 35 gadus jaunais vīrietis no Dundagas pagasta Nevejas turējās savrup no dalībnieku intrigām un neslēpa, ka šova notikumus jau redzējis vīzijās. Sarunā ar Skaties.lv Dzintars atklāj savu dzīvesstāstu un pastāsta par īpašajām spējām.

Uz ielas palikusī Aija Dembovska, iespējams, ievāksies Magones mājā Londonā

Uz ielas palikusī Aija Dembovska, iespējams, ievāksies Magones mājā Londonā 28

Ceturtdienas, 6. septembra, rītā Latviju pāršalca ziņa par šovu zvaigznes Aijas Dembovskas kārtējām nedienām – meitenei likts pāris dienu laikā izvākties no dzīvokļa, bet naudas jaunam miteklim nav. Aija vērsās pie tautas pēc palīdzības un ir sadzirdēta. Šovbiznesa kolēģi pie sevis izmitināt un ar darbu nodrošināt piedāvājusi Londonā dzīvojošā Magone Šutoviene (agrāk Burka).

Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu

Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu 90

Pēc ”Lauku sētas” filmēšanas ķezā nokļuvusi populārā Aija Dembovska. Meitene negaidīti palikusi bez pajumtes un viņas budžets nav tik liels, lai varētu lūkot pēc jaunas mājvietas. Šovu zvaigzne ar Skaties.lv starpniecību uzrunā savus fanus, cerot ka kāds varētu palīdzēt izkulties no šīs neražas.

Kurš kļūs par "Lauku sētas" dalībnieku? Krišjānis no Vandzenes vai Rasmuss no Lutriņiem? Balso!

Kurš kļūs par "Lauku sētas" dalībnieku? Krišjānis no Vandzenes vai Rasmuss no Lutriņiem? Balso! 50

Diviem ”Lauku sētas” dalībnieku kandidātiem – Krišjānim no Vandzenes vai Rasmusam no Lutriņiem – ir nepieciešams Tavs atbalsts! Abi pieteikušies dalībai šovā, taču ”Lauku sētas” veidotāji nevar izlemt, kuru ņemt – abi tik pārliecinoši un labi! Tāpēc ir izlemts – Skaties.lv lasītāji un Tu, noteiksiet, kurš dosies uz ”Lauku sētu”.