Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops vērsim

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops dvīņiem

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops vēzim

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops lauvai

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops svariem

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops mežāzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops ūdensvīram

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops zivīm

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Lauku sēta 2018

Par atlasēm četru gadu garumā, salūšanu īsi pirms uzvaras un to, kā tērēs laimestu. Pirmā intervija ar Sanitu pēc uzvaras ''Lauku sētā''

Par atlasēm četru gadu garumā, salūšanu īsi pirms uzvaras un to, kā tērēs laimestu. Pirmā intervija ar Sanitu pēc uzvaras ''Lauku sētā'' 12

Tas ir oficiāli – par ”Lauku sētas” piektās sezonas uzvarētāju kļuvusi friziere Sanita Šņepste no Valkas. Sarunā ar Skaties.lv Sanita izstāsta, kā četru gadu garumā pacietīgi nākusi uz atlasēm, līdz producenti beidzot viņai noticējuši un paņēmuši šovā, un kā brīdi pirms lielā fināla bezspēkā gandrīz izstājusies.

Noskaidrotas trīs ''Lauku sētas'' finālistes

Noskaidrotas trīs ''Lauku sētas'' finālistes 20

”Lauku sētā” fināla priekšvakarā saimnieko tikai četras meitenes. Sērija sākas ar paziņojumu, ka nu katra ir par sevi – nekāda dalīšanās komandās. Nedēļa paiet īpaši smagā darbā, jo galu galā šī ir pēdējā pirms lielā fināla cīņas.

Video: mazā Sanita emocionāli sabrūk pēc vistas nokaušanas

Video: mazā Sanita emocionāli sabrūk pēc vistas nokaušanas 11

Ceturtdienas, 15. novembra, sērija būs asiņainākā šīs ”Lauku sētas” sezonas vēsturē. Pēc tam, kad dāmas būs sadalījušas un izķidājušas cūku, katrai būs jānokauj pa vistai. Mazā Sanita pēc uzdevuma paveikšanas izplūdīs asarās.

Aiju Dembovsku ārzemēs jau sagaida fani un ballīšu maratons

Aiju Dembovsku ārzemēs jau sagaida fani un ballīšu maratons 46

Pagājušās nedēļas otrdienā Latviju negaidīti pameta šovu zvaigzne Aija Dembovska. Meitene ceļā devās ar autobusu, neatklājot galamērķi. Pēc vairāku dienu ilga pārbrauciena Aija sazvanīja Skaties.lv, lai informētu, ka ir laimīgi ieradusies galamērķī, kur viņu atplestām rokām jau sagaida fani.

Mistika ''Lauku sētas'' aizkulisēs: vīziju Dzintars ''izsūc enerģiju'' no pankūkām

Mistika ''Lauku sētas'' aizkulisēs: vīziju Dzintars ''izsūc enerģiju'' no pankūkām

”Lauku sētu” pamest nācies gaišreģim Dzintaram Bumbieram, lai arī visās vīzijās viņš redzēja sevi fināla cīņā. Ļoti iespējams, ka vīrietim, kurš enerģiju sūc no kokiem, šovā pietrūcis iedvesmas avotu, no kā pasmelties īpašās spējas. Kā atklāj aizkadru video, īsi pirms izbalsošanas Dzintars bijis tādā enerģijas badā, ka pa kluso ”iesūcis” sevī visas brokastu pankūkas.

''No Holandes atgriezos ar lielu naudu.'' Aija atklāj jaunus faktus dzīvokļa izlaupīšanas skandālā

''No Holandes atgriezos ar lielu naudu.'' Aija atklāj jaunus faktus dzīvokļa izlaupīšanas skandālā 25

Šovu zvaigzne Aija Dembovska šonedēļ iekūlusies skandālā – kāds Agris Stūrmanis vaino viņu dzīvokļa izzagšanā. Sākotnēji Aija apgalvoja, ka skandālists visdrīzāk ir kāds no viņas atraidīto pielūdzēju pūļa, bet nu, kad vīrietis sociālajos tīklos publicējis kopbildes, viņai skaidrs, kas šis par puisi un kāpēc šis skandāls. Aija atklāj Skaties.lv savu versiju.