Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Latvijas Valsts ceļi

"Ceļiem jābūt valsts vizītkartei, bet te aizauguši grāvji!" Aizrāda par aizaugušām, bīstamām ceļmalām

"Ceļiem jābūt valsts vizītkartei, bet te aizauguši grāvji!" Aizrāda par aizaugušām, bīstamām ceļmalām 26

Olaines novada iedzīvotājs neizpratnē, kāpēc atbildīgie nesakopj Jelgavas šosejas (ceļš A8) nomali, tā aizaugusi ar nezālēm, kas ir ne vien acij netīkams skats, bet arī drauds satiksmes drošībai, jo no garās zāles uz ceļa, pārsteidzot šoferus, var izskriet laikus nepamanīti dzīvnieki. Iedzīvotāja bažas par pamatotām uzskata arī satiksmes drošības eksperts.

Tallinas šosejas krustojumā pie Skultes aizliedz kreisos pagriezienus

Tallinas šosejas krustojumā pie Skultes aizliedz kreisos pagriezienus

Tallinas šosejas (A1) un reģionālā autoceļa Saulkrasti–Limbaži (P53) krustojumā pie Skultes veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas, aizliedzot trīs no četriem kreisajiem pagriezieniem, aģentūru LETA informēja valsts SIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļā.

"Manabalss.lv" savākti paraksti par satiksmi regulējošo stabiņu novākšanu no Tallinas šosejas

"Manabalss.lv" savākti paraksti par satiksmi regulējošo stabiņu novākšanu no Tallinas šosejas 2

Portālā “Manabalss.lv” savākti paraksti par satiksmi regulējošo stabiņu novākšanu no Tallinas šosejas. Iniciatīvas autori pauž, ka daļu no šiem oranžajiem mietiņiem jānoņem, jo reālu pienesumu satiksmes drošībai tie nedodot. Uzņēmums “Latvijas Valsts ceļi” pauž, ka šoferīšu neapmierinātību saprot, tomēr tikai šādi esot iespējams neitralizēt agresīvos braucējus.

"Te taču dzīvo dzīvi cilvēki!" Ādažu novadā lkvidē pieturu; ar bērniem jāskrien pāri Tallinas šosejai

"Te taču dzīvo dzīvi cilvēki!" Ādažu novadā lkvidē pieturu; ar bērniem jāskrien pāri Tallinas šosejai 14

Ādažu novada Birznieku ciema iedzīvotājus šokējusi tuvākās autobusa pieturas likvidēšana. Līdz nesenai pagātnei pietura bija Tallinas šosejas malā ciema pusē, bet nu, to likvidējot, iedzīvotājiem, tai skaitā ģimenēm ar bērniem, nākas riskēt ar dzīvībām, šķērsojot ļoti intensīvo lielceļu neatļautā vietā, lai nokļūtu līdz citai pieturai. Daudzbērnu ģimene gada tumšo mēnešu priekšvakarā bažījas par savu, bērnu un citu iedzīvotāju apdraudējumu.

Jauns segums, problēmas vecās. Vai nesen atjaunotais ceļš Gulbenes pusē atkal būs dubļu "slidotava"?

Jauns segums, problēmas vecās. Vai nesen atjaunotais ceļš Gulbenes pusē atkal būs dubļu "slidotava"? 1

Rubrikā “Toreiz un tagad” “Bez Tabu” atkārtoti viesojās Gulbenes novada Lizumā, kur pagājušogad tās puses iedzīvotāji cēla traci par iedzīvotājiem, lauksaimniekiem un uzņēmējiem ļoti svarīgā ceļa posma Lizums-Tirza nesen veikto seguma atjaunošanas darbu kvalitāti. Lai gan grants ceļam bija atjaunots segums, tas lietavu laikā izšķīda un pārtapa dubļu “slidotavā”.

Valsts ceļu tīklā veiks septiņu aleju inventarizāciju

Valsts ceļu tīklā veiks septiņu aleju inventarizāciju

Maijā ir sākta vairāku aizsargājamo aleju inventarizācija, lai varētu noteikt, kādi apsaimniekošanas pasākumi tām nepieciešami, lai veicinātu to saglabāšanu un ainaviskās vērtības palielināšanu, aģentūru LETA informēja VSIA “Latvijas valsts ceļi” (LVC).