Pirmdiena, 29. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Latvijas slavenību skaistuma noslēpumi

Atbrīvoties no 18 centimetriem viduklī, ēdot daudz gaļas! Kristaps Staņa par daudziem nezināmo, bet neticami efektīgo plēsējdiētu

Atbrīvoties no 18 centimetriem viduklī, ēdot daudz gaļas! Kristaps Staņa par daudziem nezināmo, bet neticami efektīgo plēsējdiētu 7

TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ iepazinām regbija treneri Kristapu Staņu, kurš sevi prezentēja kā pārliecinātu plēsējdiētas pārstāvi un galdā pasniedza tikai dzīvnieku izcelsmes produktus. Sarunā ar Skaties.lv Kristaps atklāj, kā pilnīga atteikšanās no ogļhidrātiem un pāriešana uz tikai dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanu uzturā nepilna gada laikā ļāvusi viņam viegli atbrīvoties no 18 centimetriem viduklī, sakārtot veselību, iegūt nebeidzamu enerģiju, turklāt, pretēji vispārpieņemtajam uzskatam, šis ēšanas režīms ir draudzīgs apkārtējai videi!

64 gadus vecā Regīna Devīte atklāj sava slaidā auguma noslēpumu

64 gadus vecā Regīna Devīte atklāj sava slaidā auguma noslēpumu 1

Tautā iemīļotā Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte šonedēļ TV3 šovā ”Stilistu kaujas” piedzīvoja galvu reibinošas pārvērtības. Pēc raidījuma noskatīšanās skatītāji daudz komplimentu veltījuši arī aktrises augumam, un nu skatuves māksliniece atklāj, kāda ir viņas lieliskās formas recepte.

Auksta duša, sekss un siermaize: Latvijas populāro mūziķu knifiņi, kā nezaudēt enerģiju trauksmainajā ikdienā

Auksta duša, sekss un siermaize: Latvijas populāro mūziķu knifiņi, kā nezaudēt enerģiju trauksmainajā ikdienā 1

Gads lielai daļai sācies darbos un skriešanā, tostarp Latvijas populārajiem mūziķiem, – pēc svētku ballēm un koncertu maratoniem seko ”Zelta Mikrofons”, kura ceremonija jau 18. februārī Dailes teātrī. Mūziķi, kuri šogad iesnieguši dziesmas ”Zelta Mikrofonam”, atklāj Skaties.lv savas slepenās receptes, ko izmanto, lai šajā steidzīgajā laikmetā ātri savestu sevi formā un allaž būtu enerģijas pilni.

Aminata atklāj savu ātro metodi formas atgūšanai rekordlaikā

Aminata atklāj savu ātro metodi formas atgūšanai rekordlaikā 5

Dziedātājai Aminatai šis ir darbīgs laiks – viņas albums ”Maiga vara” nominēts ”Zelta Mikrofonam” kā gada popmūzikas albums, bet dziesma ”Dzīvot citādāk” pretendē uz ”Origo Zelta dziesma” titulu. Intervijā Skaties.lv māksliniece atklāj savu programmu, kas var noderēt arī citām dāmām saspringtiem dzīves posmiem, kad jābūt izcilā formā.

Seksīgā Lee piedzīvojusi kardinālas pārvērtības

Seksīgā Lee piedzīvojusi kardinālas pārvērtības 5

Jaunu gadu ar imidža maiņu sākt izvēlējusies pazīstamā tetovētā modele Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee. Skaistule, kura iepriekš pati ironizējusi, ka izdod lielu naudu, lai izskatītos kā lēta blondīne, pārsteigusi fanus, nomainot spilgto ballīšu lauvenes tēlu uz klasiski elegantas dāmas izskatu.

Aija Dembovska atklāj savus skaistuma knifiņus un kosmētikas minimumu

Aija Dembovska atklāj savus skaistuma knifiņus un kosmētikas minimumu 33

Šovu zvaigznes Aijas Dembovskas dzīvē šobrīd rit ļoti piesātināts posms – viņa nodevusies karjerai un strādās pat Ziemassvētkos un Jaungadā. Kā visā šajā skrējienā viņai izdodas saglabāt sievišķību? Sarunā ar Skaties.lv Aija atklāj savus skaistuma knifiņus un iecienītos kosmētikas līdzekļus.

Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei

Tikai Skaties.lv Vitālijs ir pagātne! Saimnieku šova līgaviņa Lana piedzīvo satriecošas skaistuma pārvērtības un gatava jaunai dzīvei 42

Pēc nedienām ‘’Saimnieks meklē sievu’’ dalībnieka Vitālija sētā ir pagājis laiks, un skaistās rīdzinieces Lanas sirds sadzijusi pēc vilšanās. Iezīmējot jauna dzīves posma sākumu, Lana devās uz skaistuma salonu ‘’Silvana’’’, lai tiktu pie jauna imidža, kas liks sarosīties vīriešiem. Ko tagad teiks Vitālijs?

Seksīgā Lee lepni atklāj savu mākslīgā skaistuma arsenālu

Seksīgā Lee lepni atklāj savu mākslīgā skaistuma arsenālu 15

Kamēr daudzas dāmas par izskatā veiktiem ilgtermiņa uzlabojumiem kautrīgi klusē, drosmīgā influencere Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee netur sveci zem pūra. Skaistulīte nupat sociālajos tīklos lepni uzskaitījusi speciālistu arsenālu, kas ikdienā strādā pie tā, lai viņa izskatītos perfekti.

Elita Drāke atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu

Elita Drāke atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu 16

Pazīstamā uzņēmēja, veselīgas dzīvošanas eksperte, ezoteriķe un skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke ir lielisks piemērs, kā izvēlētais dzīvesveids ļāvis palēnināt novecošanas procesus gan šūnu līmenī, gan psihē. Viņas moto – kustēties, mīlēt sevi un dzīvi.