Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Latvijas robežsardze

Rancāns: Latvijai jāatjauno žoga būvniecība uz Baltkrievijas robežas

Rancāns: Latvijai jāatjauno žoga būvniecība uz Baltkrievijas robežas 4

Latvijai ir nekavējoties jāatjauno infrastruktūras, tajā skaitā atbilstoša žoga būvniecība uz robežas ar Baltkrieviju, komentējot situāciju ap nelegālās imigrācijas plūsmu no Baltkrievijas uz Lietuvu, norādīja Saeimas Aizsardzības iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Rancāns (JKP).

Uz Latvijas - Baltkrievijas robežas pārķerti vēl 11 irākieši; viņu vidū arī bērni

Uz Latvijas - Baltkrievijas robežas pārķerti vēl 11 irākieši; viņu vidū arī bērni 22

Uz Latvijas – Baltkrievijas robežas aizturēta jau trešā irākiešu grupa šomēnes. Vakar robežu Silenes tuvumā nelikumīgi šķērsoja 11 Irākas pilsoņi, viņu vidū arī sievietes un četri bērni. Robežsardze uzsver, ka stabilitāte arī uz mūsu valsts robežas ar Baltkrieviju ir ļoti trausla, turklāt fiziskās robežas neesamība riskus padara vēl lielākus, vēsta TV3 Ziņas.

Ieceļot Latvijā pat bez būtiska iemesla tomēr drīkst jebkurš ES pilsonis

Ieceļot Latvijā pat bez būtiska iemesla tomēr drīkst jebkurš ES pilsonis 6

No 11. līdz 25. februārim cilvēki tiek aicināti ieceļot Latvijā tikai tad, ja iemesls ir būtisks un neatliekams, piemēram, atgriešanās dzīvesvietā, darbs, mācības, medicīnas pakalpojuma saņemšana, bēres. Valsts robežsardze cenšas apturēt teju katru Latvijā no Lietuvas un Igaunijas iebraucošo vieglo automašīnu, jo auto plūsma ir samērā maza.