Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadiena

Auziņš: Latvijā pat valdības līmenī pietrūkst ticības gudriem cilvēkiem

Auziņš: Latvijā pat valdības līmenī pietrūkst ticības gudriem cilvēkiem 1

Zinātnieks un bijušais Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš šogad domājot par 18. novembri secina, ka pandēmijas laiks diemžēl ir bijis egoisma pilnzieds, kad mums ir pietrūcis gribas pietiekami nākt savai valstij un līdzcilvēkiem palīgā, ziedojot kādu daļu savas individuālās brīvības. Nākotnē Auziņš visiem – arī valdībai – novēl vairāk uzticēties gudriem cilvēkiem.

Teikmanis: Arī pirms 30 gadiem sabiedrība bija sašķelta

Teikmanis: Arī pirms 30 gadiem sabiedrība bija sašķelta 14

Bijušais Augstākās padomes deputāts un toreizējais Rīgas mērs Andris Teikmanis dalās atmiņās, kādas bija trīs trauksmainās Augusta puča dienas, kad nevarēja prognozēt – pučistiem pietiks atbalsts pārņemt padomju varas grožus vai tomēr viņi izgāzīsies, vēsta TV3 Ziņas.

Latvijas valsts svētkus godinās arī ārvalstīs

Latvijas valsts svētkus godinās arī ārvalstīs

Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienā sarkanbaltsarkanajā krāsā izgaismos Birmingemas bibliotēkas ēku un Niagāras ūdenskritumu, savukārt Kārnegija zālē Ņujorkā notiks labdarības balle, noskaidroja aģentūra LETA.

Jumpravieši svin Latvijas otro dzimšanas dienu

Jumpravieši svin Latvijas otro dzimšanas dienu

Augstākās padomes deputātu balsis, kas tika atdotas par Latvijas neatkarības atjaunošanu, tika skaitītas ne tikai Rīgā, bet arī citviet Latvijā, tostarp – Jumpravā, tā atceras vietējie.