Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskops aunam

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops dvīņiem

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops vēzim

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

Horoskops lauvai

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops jaunavai

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Īpašu miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazas uzmanības dāvaniņas vai kādu saldumu saviem mīļajiem.

Horoskops svariem

Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Tikšanās pārceltas, atskaites neiesniegtas un darbinieki pavirši.

Horoskops skorpionam

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops strēlniekam

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops mežāzim

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops ūdensvīram

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops zivīm

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvijas daba

No Centrāleiropas Baltijas valstīs tiek ievazāts šis kaitēklis

No Centrāleiropas Baltijas valstīs tiek ievazāts šis kaitēklis 19

No Centrāleiropas Baltijas valstīs tiek ievazāts kaitēklis, kura dēļ var būtiski kristies dārzeņu un citu kultūru raža. Latvijas dārzos tiek meklēts Spānijas kailgliemezis. Šis ir viens no visnopietnākajiem lauksaimniecības kaitēkļiem daudzviet Eiropā, sākot ar Portugāli un beidzot ar Vāciju.

Latvijas simtgade tuvojas! Nepalaid garām iespēju piedalīties kādā no akcijām!

Latvijas simtgade tuvojas! Nepalaid garām iespēju piedalīties kādā no akcijām! 1

Kad cilvēkam ir apaļa jubileja, ir pieņemts rīkot lielas svinības un pasniegt dāvanas ar īpašu jēgu. Bet ko var uzdāvināt valstij tās simtgadē? Atbildot uz šo jautājumu, Pasaules dabas fonds Latvijā šodien uzsāk īpašu kampaņu ”Latvijas Simtgades Dabas deklarācija”, kurā dabas vērtības tiks apzinātas nevis no zinātniskā, bet gan cilvēciska viedokļa.

Visā Latvijā ir sākusies dabas skaitīšana

Visā Latvijā ir sākusies dabas skaitīšana

Visā Latvijas teritorijā ir sākusies dabas skaitīšana – Eiropas Savienības nozīmes īpaši aizsargājamo biotopu jeb dzīvotņu izplatības un kvalitātes apzināšana.

Latvijā parādās jauni kaitēkļi, un tās ir klimata pārmaiņu sekas

Latvijā parādās jauni kaitēkļi, un tās ir klimata pārmaiņu sekas

Klimata pārmaiņu iespaidā, kad ziemas Latvijā kļūst arvien maigākas, mūsu valstī parādās jauni kaitēkļi, kas līdz šim dzīvojuši tikai dienvidu valstīs. Pavisam nesen Zemgalē tika konstatēta labības vairogblakts, kuru uzskata par nozīmīgu kaitēkli Turcijā, Ukrainā, Balkānu un Tuvo Austrumu valstīs, taču Latvijā tās līdz šim nebija. Kas ir svarīgi – šis kaitēklis būtiski ietekmē graudaugu kvalitāti, piemēram, mūsu kaimiņi, Lietuvas zemnieki, cieš no tā.

Izrādās, ne tikai putni, bet arī zivis mazuļus pasaulē laiž ligzdās

Izrādās, ne tikai putni, bet arī zivis mazuļus pasaulē laiž ligzdās

Organizācijas ”Mēs zivīm” un “Latvenergo” brīvprātīgie ir sasējuši četrus simtus šādu zivju ligzdu. Tagad pienācis laiks novērtēt darba augļus – to, cik ikru ir zivju ligzdās. Tās atrodas Daugavā netālu no Meinarta baznīcas drupām Ikšķilē. Daudzās plastmasa pudeles rāda, kur atrodas ligzdas. LNT “900 sekundes” dodas pie vienas no tām izcelt ārā un apskatīt.