Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vērsim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops lauvai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops jaunavai

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops svariem

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops skorpionam

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

Horoskops zivīm

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latvieši ārzemēs

Ēģiptē no vardarbības cietusī Māra Katarska devusies atpakaļ uz Latviju

Ēģiptē no vardarbības cietusī Māra Katarska devusies atpakaļ uz Latviju

Sociālajos tīklos liela uzmanība pēdējās dienās ir pievērsta jaunai latviešu sievietei, kura Ēģiptē bija izsludināta meklēšanā un cietusi no partnera vardarbības. Viņas glābšanā iesaistījās arī Latvijas vēstniecība. Pēc TV3 rīcībā esošajām ziņām, šobrīd sieviete jau devusies uz Latviju. Krīzes centra psihologi stāsta, ka regulāri saņem zvanus no latviešu sievietēm, kas pieredzējušas partnera vardarbību ārzemēs.

“Vienīgais, ko nožēloju, ka es to neizdarīju ātrāk.” Remigranti apmierināti ar atgriešanos un dzīvi Latvijā

“Vienīgais, ko nožēloju, ka es to neizdarīju ātrāk.” Remigranti apmierināti ar atgriešanos un dzīvi Latvijā 74

Lai uzzinātu, kā pēc remigrēšanas uz Latviju šobrīd klājas tām ģimenēm, ko LNT Ziņas filmēja Londonā šovasar jūnijā īsi pirms koferu krāmēšanas, raidījums LNT TOP10 uzmeklēja šīs personas Latvijā. Viņus visus vieno pārliecība, ka remigrēšana bijusi viens no labākajiem lēmumiem un aktīvi tiek kalti biznesa plāni.

"Tas ir iemesls izdarīt kopā kaut ko interesantu" - Pasaules diktāts latviešu valodā notiek arī Spānijā

"Tas ir iemesls izdarīt kopā kaut ko interesantu" - Pasaules diktāts latviešu valodā notiek arī Spānijā

Jau rīt simtiem cilvēku pulcēs Pasaules diktāts latviešu valodā. Šogad tas notiek daudzviet pasaulē, tostarp Spānijā, kur vismaz 10 diktāta rakstītāju savā mājā pulcēs Lea Liepiņa. Pie viņas Valensijā sabrauks visā apkārtnē esošie latviešu valodas pratēji, kuriem piedalīšanās latviešu valodas diktāta rakstīšanā būs arī labs iemesls satikties un sajust latviešu kopību.

Par diasporu ārvalstīs aicina uzskatīt tikai latviešus, pilsoņus un viņu ģimenes locekļus

Par diasporu ārvalstīs aicina uzskatīt tikai latviešus, pilsoņus un viņu ģimenes locekļus

Saeimā strīdi par terminoloģiju topošajā Diasporas likumā – komisijas sēdē trešdien negaidīti rosināts no likuma pilnībā izslēgt Latvijas nepilsoņus. Tas nozīmētu, ka ekonomiskajā emigrācijā, piemēram, Lielbritānijā, dzīvojošie nepilsoņi, vēloties atgriezties Latvijā, nesaņemtu tādu pašu atbalstu un priekšrocības kā Latvijas pilsoņi. Ārlietu ministrijā “LNT ziņām” pauž sašutumu par šādu pavērsienu. 

Latvijā radītu betonu izvēlas pasaules līmeņa zinātnieki

Latvijā radītu betonu izvēlas pasaules līmeņa zinātnieki

Īpaši izturīga betona ražotāji no Latvijas uzsāk sadarbību ar Eiropas kodolpētījumu organizāciju. Sadarbības galvenais mērķis ir jauna hadronu paātrinātāja būvniecība, kas būs trīs reizes lielāks nekā līdzšinējais ”Lielais Hardonu paātrinājs”.

Neziņa ar "Brexit" liek latviešiem Lielbritānijā kārtot britu pasi

MŪSĒJIE ANGLIJĀ Neziņa ar "Brexit" liek latviešiem Lielbritānijā kārtot britu pasi 4

Tieši 23. jūnijā pirms diviem gadiem Lielbritānijas iedzīvotāji pārsteidza pasauli, referendumā nolemjot izstāties no Eiropas Savienības. Līdz pat šim brīdim starp Londonu un Briseli nav noslēgta vienošanās par tālākajām attiecībām – tāpēc Lielbritānijā dzīvojošie Latvijas pilsoņi šo neskaidrību pamazām sāk risināt saviem spēkiem.