Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. marts

Ģertrūde, Gerda

Horoskops aunam

Daudz lielāku nozīmi iegūs spēja strādāt kopā ar bērniem un tuviniekiem. Ģimenē sagaidāms jaunais pārmaiņu raunds, kurš tikai šodien iezīmēsies, bet pilnus apgriezienus iegūs tikai pēc kāda laika.

Horoskops vērsim

Koncentrēšanās spējas un nosvērtā nopietnība palīdzēs izturēt situāciju radīto spriedzi vai atsevišķu cilvēku spiedienu. Visās šeptēs ar lielāku vai mazāku naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās.

Horoskops dvīņiem

Tevi pārsteigs paziņu vai draugu norobežošanās un turēšanās pie vecām dogmām. Visos darījumos ar naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās un izsmeļoša informācija.

Horoskops vēzim

Briestošās pārmaiņas mājās sāksies ar gluži nemanāmām izmaiņām vai nebūtiskiem signāliem. Necenties pareģot vai steigties notikumiem pa priekšu. Koncentrējies uz savām spēka rezervēm un spodrini savas plintes.

Horoskops lauvai

Tava naudas laipa šodien būs galīgi nestabila, bet nevajadzētu arī neko pasākt šajā sakarā. Ņemot vērā iepriekšminēto, nespēsi pilnībā izbaudīt mīlas priekus, kaut gan iespējas tiks dotas.

Horoskops jaunavai

Šodien var būt tavs uzvaras brīdis, kad izdosies atbrīvoties no mūdžiem, kuri ne pa jokam ir pabojājuši tavu sestdienas kvalitāti. Bet var gadīties, ka ārējie apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribēšanu.

Horoskops svariem

Darbošanās būs balstīta uz instinktiem un nepārvaramiem impulsiem. Visas šīs krāšņās buķetes rezultātā, mainīsies attiecību klimats. Šādas izmaiņas parasti nāk komplektā ar dažādām neprognozējamām parādībām.

Horoskops skorpionam

Savu stingro mugurkaulu nevarēsi demonstrēt, jo dzīvesbiedri būs spēcīgāki un nāksies locīties atbilstoši viņu iegribu vēja rādītājam. Gatavojies uz garu dienu un bezmiega nakti.

Horoskops strēlniekam

Sirds drāmas atstās spēcīgāku nospiedumu uz tavu dzīvi, kā būtu vēlējies. Vari saņemt spiedienu no saviem partneriem, kā iespaidā zaudēsi ne tikai savu teikšanu, bet nāksies rēķināties arī zaudējumiem nākotnē.

Horoskops mežāzim

Tevī var mosties instinktīva agresija, kā atbilde uz saņemtajiem varas demonstrācijas vingrinājumiem. Emociju izvirdumi var novest pie nepareiziem lēmumiem attiecībās.

Horoskops ūdensvīram

Priecājies par savu brīvo fantāziju lidojumu. Ļausi vaļu emocionālām izpausmēm arī attiecībās ar tuviniekiem. Visa bilde var mainīties vienā īsā laika sprīdī, tāpēc par katru cenu neturies pie kāda no dienas kārtības punktiem.

Horoskops zivīm

Šodienas Jaunais mēness sola sadzīvošanu ar pasauli instinktu līmenī. Ja nepieņemsi diktētos noteikumus, tev tiks ierādīta vieta ar spēka metodēm. Necenties rakstīt savus likumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Latgaliešu valoda

Vai zini kādu zēnu vai meiteni ar šādu vārdu? Latgalē šos cilvēkus varētu pavilkt uz zoba...

Vai zini kādu zēnu vai meiteni ar šādu vārdu? Latgalē šos cilvēkus varētu pavilkt uz zoba... 24

Visiem zināms, ka Latgalē ļoti daudzi ikdienā sazinās latgaliešu valodā. Tie, kas latgaliešu dialektu nepārzina, nebeidz vien jūsmot par tā īpatnējo un mīlīgo skanējumu! Taču šoreiz vēlamies informēt, kuru personvārdu īpašniekiem no Kurzemes, Rīgas vai cita Latvijas nostūra Latgalē varētu nākties saskarties ar smīniņiem un – kādēļ!

Jāņus jābrauc svinēt uz Latgali - lietus iespējamība tur ir mazāka. Jaunākās laika ziņas latgaliski!

tikai te! Jāņus jābrauc svinēt uz Latgali - lietus iespējamība tur ir mazāka. Jaunākās laika ziņas latgaliski!

Labās ziņas ir – visā Latvijā un arī Latgalē, visticamāk, saglabāsies sena latviešu tradīcija – lietus Jāņu naktī. Taču lielāka lietus iespējamība ir Zemgalē, Sēlijā, Kurzemē un arī – Latgales dienvidu daļā. Taču vairāk uz Latgales ziemeļiem – lietus iespējamība ir mazāka. Detalizētākas laika ziņas Latgalei uzzini šeit!

Ludzas repa sensācija: Hiphopa rīmēm latgaliešu mēlē ir nākotne

Ludzas repa sensācija: Hiphopa rīmēm latgaliešu mēlē ir nākotne

Šonedēļ par interneta sensāciju kļuvušā “Latgalīšu Repa” aizmetņi veidojušies pirms vairāk nekā 10 gadiem. Mūziķi ir pārliecināti, ka repam latgaliešu valodā patiešām ir nākotne – galvenais ir mīlestība uz dzimteni, valodu un mūziku.

Pārbaudi, vai atpazīsti šos latgaliešu vārdus! Tu būsi pārsteigts par atsevišķu vārdu skanējumu!

Pārbaudi, vai atpazīsti šos latgaliešu vārdus! Tu būsi pārsteigts par atsevišķu vārdu skanējumu! 14

Mūsu mīļā Latvija ir tik dažāda – to bagātu dara gan cilvēki, gan skaistā daba, gan dažādās izloksnes, kurās Latvijā runā. Skaties.lv piedāvā, iespējams, interesantāko latgaliešu vārdu izlasi! Vai tu, izlasot šos vārdus, varēsi pateikt, ko tie nozīmē? Ja ar Latgali tev nav nekāda sakara, varam gandrīz saderēt, – tas būs grūti! Daži no tiem varētu būt izaicinājums arī pašiem latgaliešiem!