Sestdiena, 18. septembris

Verners, Muntis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Laiva

Pašmāju "jūtūberis" izrāda savu jauno laivu

Pašmāju "jūtūberis" izrāda savu jauno laivu

“Youtube” kanāla “2centi” dalībnieks Igors jau ilgi sapņojis par savu laivu un beidzot to ir nopircis. Kopā ar “jūtūberi” Kristapu laiva tiek notestēta Daugavā, Rīgas kanālā un Ķīšezerā.

No Daugavas izcelti teju 2000 nelegālo murdu! Vai maluzvejnieki izspruks sveikā?

No Daugavas izcelti teju 2000 nelegālo murdu! Vai maluzvejnieki izspruks sveikā? 14

Pirms pāris nedēļām Bez Tabu ierosinātā reidā atklājās, ka galvaspilsētas centrā notiek nekaunīga un prātam neaptverama malu zvejniecība Valsts prezidenta, Rīgas domes un Vides dienesta deguna galā. Atļauto nēģu murdu skaits pārsniegts vismaz desmit reižu! 126 atļauto rīku vietā 1000 vienību. Taču – vai un kādu sodu saņems vainīgais?

Video: draudzeni uzjautrina puiša slīkšana!

Video: draudzeni uzjautrina puiša slīkšana! 1

Sociālajā vietnē Facebook.com ievietots video, kas lieliski pierāda, ka vīrietis bez sievietes nevar izdzīvot. Izbīlis no grimstošas laivas un ūdens puisi padarīja par izsmiekla objektu.

Prom uz upi! Laivošanas ceļvedis iesācējiem

Prom uz upi! Laivošanas ceļvedis iesācējiem

Sākoties ne tikai skolēnu brīvlaikam, bet arī siltajam laikam, cilvēki mīl vairāk atpūsties dabā. Līdz ko ūdenstilpnēs ir uzsilis ūdens, kur vēl labāk šo dabu var sajust, kā dodoties laivu braucienā pa upi.

Pārtrauc meklēt jūrā pazudušu laivotāju

Pārtrauc meklēt jūrā pazudušu laivotāju

Iespējams, vakar jūrā pazudušā laivotāja glābšanas darbi šodien ir pārtraukti, jo pārmeklētas visas iespējamās vietas, kur cietušais varētu būt, taču cilvēks netika atrasts, ziņo Krasta apsardzes dienestā.

Kad bildinājums noiet greizi par visiem 100%

Kad bildinājums noiet greizi par visiem 100%

Ir pieņēmums, ka bildinājumam it kā būtu jābūt tikai vienu reizi dzīvē, tāpēc vīrieši (parasti viņiem ir jāsper pirmais solis) cenšas būt izdomas pilni, lai šis būtu viens no tiem notikumiem, ko viņa izredzētā nekad neaizmirsīs. Nereti gadās, kad kaut kas nesanāk tā, kā varbūt gribētos, bet šeit tas beidzās ļoti bēdīgi.

Uzmanies, kuģis nāk!

Uzmanies, kuģis nāk! 1

Spriežot pēc video apraksta, incidents noticis Turcijā, kādā laivu, kuģu piestātnē. Salīdzinājumā ar pārējiem ūdens spēkratiem, tas, kas bija uzņēmis pamatīgu, ir īsts milzis, kruīza kuģis. Motīvi šim notikumam nav zināmi, bet fakts kā tāds ir iespaidīgs, jo jau pašā video sākumā ir skaidrs, ka kuģis īsti negrasās bremzēt…

Pārītis Argentīnas krastos satiek jaunu draugu

Pārītis Argentīnas krastos satiek jaunu draugu

Argentīna divi smaiļotāji devās uz  vaļu krastiem, lai apskatītu tuvāk diženos dzīvniekus, bet te pēkšņi viņi saņēma negaidītu pārsteigumu, kad viens no milzu radībām pacēla pārīša laivu uz muguras.