Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Laimdota Straujuma

Strīķes ienākšana politikā būs interesanta, jo viņas rīcībā ir informācija par politiķu pārkāpumiem, pauž Straujuma

Strīķes ienākšana politikā būs interesanta, jo viņas rīcībā ir informācija par politiķu pārkāpumiem, pauž Straujuma 4

Izskanējušas versijas, ka bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe, kura joprojām tiesājās ar savu darba devēju Jaroslavu Streļčenoku, varētu iesaistīties politikā. Bijusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda uzskatu, ka Strīķes ienākšana politikā būs ļoti interesanta.

Gada apskats: Valdības maiņa - Kučinska ēras sākums un darba gaitu līkloči

Gada apskats: Valdības maiņa - Kučinska ēras sākums un darba gaitu līkloči

Jau 2015. gada decembra sākumā Laimdota Straujuma paziņo par demisiju, sākas jauna premjera meklējumi. 2016. gada 11. februārī Saeima apstiprina premjera Māra Kučinska (ZZS) veidoto valdību. Tomēr jau drīz vien sabiedrības aptaujās atklājas, ka Kučinska valdība nav diez ko augsti vērtēta, savukārt jau gada beigās žurnālisti nodēvē, ka šo valdību raksturo viens vārds – “garlaicība”.

Straujuma kļuvusi par dūņu reklāmas seju?

Straujuma kļuvusi par dūņu reklāmas seju?

Bijusī premjere Laimdota Straujuma pēc atkāpšanos no Ministru prezidentes amata metusi izaicinājumu daudz sievišķīgākām darbības jomām, noprotams no viņas ieraksta mikroblogošanas vietnē Twitter.

FOTO: tu neticēsi! Kā pazīstamas politiķes mainījušas savas frizūras un stilu

FOTO: tu neticēsi! Kā pazīstamas politiķes mainījušas savas frizūras un stilu 10

Vakar Saeimas deputāte, partijas Vienotība līdere Solvita Āboltiņa pārsteidza deputātus un preses pārstāvjus ar jaunu matu sakārtojumu. Politiķes frizūras maiņa izraisīja plašu, turklāt – pozitīvu, rezonansi. Ja palūkojamies vēsturē, vairākas politiķes ik pa laikam ir pārsteigušas ar krasu imidža maiņu. Skaties.lv/ Sievietei nolēma apkopot spilgtākos piemērus.

Straujuma atjaunojusi deputātes mandātu

Straujuma atjaunojusi deputātes mandātu

Līdz ar valdības maiņu izmaiņas notikušas arī Saeimas sastāvā. Deputātes mandātu atjaunojusi demisionējusī premjerministre Laimdota Straujuma.

Ko citu valstu viesi dāvinājuši Straujumai, kad viņa vēl bija premjere?

Ko citu valstu viesi dāvinājuši Straujumai, kad viņa vēl bija premjere? 1

Sašutumu izraisījis bijušās premjerministres Laimdotas Straujumas izpirkto dāvanu novērtējums. Sarkanā keramikas vāze ar zelta apgleznojumiem, ko dāvinājusi Ķīnas pirmā lēdija, novērtēta par 40 eiro, Čehijas prezidenta dāvātais ādas maks, izrādās, esot izmaksājis vien 30 eiro, turpretī izšūtā zīda somiņa, kas atvesta no Ķīnas ,- 25 eiro.

Es jūtos atbrīvota, atzīst Straujuma

Es jūtos atbrīvota, atzīst Straujuma 2

Ir pagājuši divi gadi un 20 dienas, kopš valdības vadītāja krēslā apsēdās Laimdota Straujuma. Politiķe, kura Latvijas vēsturē ieies kā pirmā Ministru prezidente – sieviete. Atklātā sarunā ar TV3 ziņām ekspremjere atzīst, ka šis laiks viņai personīgi tomēr nav bijis viegls.

FOTO: Straujuma savam pēctecim novēl piecas stundas miega

FOTO: Straujuma savam pēctecim novēl piecas stundas miega

Noliekot amata pilnvaras, Laimdota Straujuma bija jūtami atvieglota. Jokoja un ļāva ieskatīties arī savā nebūt ne vieglajā dienaskārtībā – naktī vairāk par piecām stundām miega nesanāca, katrs rīts sākās ar frizieri un karstu telefonu, pārdzīvojot par ikvienu notikumu valstī. Mārim Kučinskim viņa novēlēja izturību un solīja arī padomu, kad vien nepieciešams.

Straujumas ēra premjeres amatā ir noslēgusies; turpmāk viņa darbosies Saeimā

Straujumas ēra premjeres amatā ir noslēgusies; turpmāk viņa darbosies Saeimā

Demisionējusī premjerministre Laimdota Straujuma aizvadījusi pēdējo valdības sēdi, tādējādi ievadot ilggadējās premjera partijas Vienotība dominēšanas beigas Latvijas politikā. Zaļo un zemnieku savienības politiķis Māris Kučinskis valdības vadības grožus no Straujumas pārņems ceturtdien, kad plānots uzticības balsojums Saeimā. Kā Straujuma aizvadījusi pēdējo sēdi?