Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Labklājības ministrija

Rīgas senioriem atsākas bezmaksas ekskursijas

Rīgas senioriem atsākas bezmaksas ekskursijas 4

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai Latvijā, Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar “MC Alfa – mācību centrs” atsāk veselību veicinošo bezmaksas ekskursiju ciklu personām vecuma grupā virs 55 gadiem.

Ministrs Eglītis pēc vētru sacēlušā "Twitter" ieraksta turpmāk sola ievērot "mutes disciplīnu"

Ministrs Eglītis pēc vētru sacēlušā "Twitter" ieraksta turpmāk sola ievērot "mutes disciplīnu" 10

Labklājības ministram Gatim Eglītim (JKP) joprojām jāskaidrojas par viņa skandalozo ierakstu sociālajā tīklā “Twitter” pirms desmit dienām, ka valdības partijas, dalot naudu, pamatā rūpēsies par savām pašvaldībām. Trešdien, sniedzot paskaidrojumus Saeimā, ministrs solīja turpmāk būt uzmanīgāks saziņā ar sabiedrību un ievērot “mutes disciplīnu”.

Ar Covid-19 saslimusi puse no visiem pansionātu iemītniekiem - ap 6000 personu; 379 miruši

Ar Covid-19 saslimusi puse no visiem pansionātu iemītniekiem - ap 6000 personu; 379 miruši 30

Jau gadu esam pārkārtojuši savu dzīvi ar vienu mērķi – lai novērstu to, ka ar Covid-19 saslimst seniori. Visapdraudētākie ir pansionātos dzīvojošie vecie ļaudis. Tur distancēties un izolēties ir grūti. Daudzos gadījumos, ja saslimst viens, tad inficējas simts. Pansionātos dzīvo tikai ap pusprocentu Latvijas iedzīvotāju, bet viņi veido piektā daļa no visiem Covid-19 upuriem.

Kariņš: Covid-19 pandēmijas laikā jārūpējas par visiem Latvijas bērniem

Kariņš: Covid-19 pandēmijas laikā jārūpējas par visiem Latvijas bērniem 1

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) uzskata, ka Covid-19 pandēmijas laikā ir jārūpējas par visiem bērniem neatkarīgi no viņu juridiskā statusa, tādēļ rezolūcijā uzdevis Labklājības ministrijai gan nodrošināt pilnvērtīgu attālināto mācību procesu, gan psiholoģisko atbalstu valsts un pašvaldību ārpusģimenes aprūpes institūcijās mītošiem bērniem.

Veselības inspekcija atklāj būtiskus trūkumus pansionātu klientu aprūpē

Veselības inspekcija atklāj būtiskus trūkumus pansionātu klientu aprūpē

Sociālās aprūpes centros nav izstrādātas vadlīnijas pacientu veselības stāvokļa monitorēšanai, un dzīvojamo telpu platība nenodrošina nekādu privātumu – šīs un vēl citas nepilnības konstatētas pārbaudēs pansionātos. Vai un kādos termiņos varētu veikt uzlabojumus, pagaidām gan nav skaidrs.

Saeimas deputāti "izsauc uz paklāja" Petraviču; viņa visus pārmetumus noraida

Saeimas deputāti "izsauc uz paklāja" Petraviču; viņa visus pārmetumus noraida 40

Covid-19 īpaši smagi skāris pansionātus, kamdēļ labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) izpelnījusies pārmetumus par pienācīgas uzmanības neveltīšanu to pasargāšanā no sērgas un šo iestāžu iemītnieku pamešanu likteņa varā, kamdēļ Saeimas deputāti šodien “izsauca uz paklāja” ministri, vēsta TV3 Ziņas.

Kariņš aicina Valsts kontroli veikt pārbaudi par LM rīcību Covid-19 ierobežošanai sociālās aprūpes centros

Kariņš aicina Valsts kontroli veikt pārbaudi par LM rīcību Covid-19 ierobežošanai sociālās aprūpes centros 5

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) piektdien vērsies pie Valsts kontroles ar aicinājumu revīzijā pārbaudīt, vai Labklājības ministrija (LM) ir izdarījusi visu iespējamo Covid-19 izplatības ierobežošanā sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, aģentūru LETA informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.