Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops vērsim

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops dvīņiem

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops vēzim

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops lauvai

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā un piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Horoskops jaunavai

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops svariem

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Horoskops skorpionam

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Horoskops strēlniekam

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops mežāzim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops ūdensvīram

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops zivīm

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Labestības diena

Doties uz filmu sadaļu
Rihards Lepers par "Labestības dienu": Mēs esam maza, bet spēcīga tauta, varam palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams

Rihards Lepers par "Labestības dienu": Mēs esam maza, bet spēcīga tauta, varam palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams 2

“Tā sajūta, ka ir cilvēki, kas grib palīdzēt citiem cilvēkiem, jau vien rada labu auru, labu dienu un nākamo gadu visiem. Palīdzēsim! Mēs esam maza, bet spēcīga tauta, mēs varam palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams,” tā “Labestības dienas” zvanu centrā norāda aktieris Rihards Lepers, aicinot cilvēkus atbalstīt labdarības akciju “Labestības diena”.

"Es gribētu darīt to pašu, ko citi bērni..." "Labestības dienas" vēstneses Martas stāsts

"Es gribētu darīt to pašu, ko citi bērni..." "Labestības dienas" vēstneses Martas stāsts 1

LNT šonedēļ valda labdarības akcijas “Labestības dienas” gaisotne, un šogad kampaņas sauklis ir “Ziedo vērtīgajam!”. Cilvēki ikdienā mēdz tērēt naudu par maznozīmīgiem niekiem, kas sniedz vien īstermiņa prieku, taču kādam citam šī summa nozīmētu daudz vairāk. Piemēram, “Labestības dienas” vēstnesei Martai, lai iemācītos staigāt, ir nepieciešamas jaunas ortozes.

"Mamma, es Tevi mīlu!" Pateicoties ziedotājiem, smaidīgais Mihails nesen ir pateicis mammas ilgi gaidīto frāzi

"Mamma, es Tevi mīlu!" Pateicoties ziedotājiem, smaidīgais Mihails nesen ir pateicis mammas ilgi gaidīto frāzi

Mihailam ir seši gadi. Viņš ir ļoti gaidīts bērniņš, jo mamma astoņus gadus lūdza Dievu, lai dāvā viņai iespēju kļūt par mammu. Trīs gadu vecumā tika pamanīts, ka dēliņš neuzvedas tipiski tam, kā uzvedas viņa vienaudži. Viņš neskatījās acīs, nekontaktējās ar citiem cilvēkiem, varēja atkārtot vairākas reizes vienu un to pašu vārdu, sākt raudāt vai smieties bez acīmredzama iemesla.

"Labestības dienā" saziedotie 126 368,93 eiro ļaus palīdzēt visiem 19 bērniem

"Labestības dienā" saziedotie 126 368,93 eiro ļaus palīdzēt visiem 19 bērniem

Šogad jau 12. reizi norisinājās LNT un sadarbības partneru – Bērnu slimnīcas fonda un mazumtirdzniecības veikalu tīkla Rimi Latvia – rīkotā labdarības akcija Labestības diena. Kopumā sirsnīgās akcijas laikā saziedoti 126 368,93 eiro, kas ļaus palīdzēt visiem 19 bērniem, kuriem šogad tika lūgts atbalsts.