Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops vērsim

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops dvīņiem

Baudi vēl silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

Horoskops vēzim

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops lauvai

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops jaunavai

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops svariem

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops skorpionam

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops strēlniekam

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops mežāzim

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Labestības diena

Doties uz filmu sadaļu
Rihards Lepers par "Labestības dienu": Mēs esam maza, bet spēcīga tauta, varam palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams

Rihards Lepers par "Labestības dienu": Mēs esam maza, bet spēcīga tauta, varam palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams 2

“Tā sajūta, ka ir cilvēki, kas grib palīdzēt citiem cilvēkiem, jau vien rada labu auru, labu dienu un nākamo gadu visiem. Palīdzēsim! Mēs esam maza, bet spēcīga tauta, mēs varam palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešams,” tā “Labestības dienas” zvanu centrā norāda aktieris Rihards Lepers, aicinot cilvēkus atbalstīt labdarības akciju “Labestības diena”.

"Es gribētu darīt to pašu, ko citi bērni..." "Labestības dienas" vēstneses Martas stāsts

"Es gribētu darīt to pašu, ko citi bērni..." "Labestības dienas" vēstneses Martas stāsts 1

LNT šonedēļ valda labdarības akcijas “Labestības dienas” gaisotne, un šogad kampaņas sauklis ir “Ziedo vērtīgajam!”. Cilvēki ikdienā mēdz tērēt naudu par maznozīmīgiem niekiem, kas sniedz vien īstermiņa prieku, taču kādam citam šī summa nozīmētu daudz vairāk. Piemēram, “Labestības dienas” vēstnesei Martai, lai iemācītos staigāt, ir nepieciešamas jaunas ortozes.

"Mamma, es Tevi mīlu!" Pateicoties ziedotājiem, smaidīgais Mihails nesen ir pateicis mammas ilgi gaidīto frāzi

"Mamma, es Tevi mīlu!" Pateicoties ziedotājiem, smaidīgais Mihails nesen ir pateicis mammas ilgi gaidīto frāzi

Mihailam ir seši gadi. Viņš ir ļoti gaidīts bērniņš, jo mamma astoņus gadus lūdza Dievu, lai dāvā viņai iespēju kļūt par mammu. Trīs gadu vecumā tika pamanīts, ka dēliņš neuzvedas tipiski tam, kā uzvedas viņa vienaudži. Viņš neskatījās acīs, nekontaktējās ar citiem cilvēkiem, varēja atkārtot vairākas reizes vienu un to pašu vārdu, sākt raudāt vai smieties bez acīmredzama iemesla.

"Labestības dienā" saziedotie 126 368,93 eiro ļaus palīdzēt visiem 19 bērniem

"Labestības dienā" saziedotie 126 368,93 eiro ļaus palīdzēt visiem 19 bērniem

Šogad jau 12. reizi norisinājās LNT un sadarbības partneru – Bērnu slimnīcas fonda un mazumtirdzniecības veikalu tīkla Rimi Latvia – rīkotā labdarības akcija Labestības diena. Kopumā sirsnīgās akcijas laikā saziedoti 126 368,93 eiro, kas ļaus palīdzēt visiem 19 bērniem, kuriem šogad tika lūgts atbalsts.