Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Labestības diena 2017

Labestības diena 2017

Palīdzēsim piepildīt ”Labestības dienas” bērnu sapni – kļūt veseliem! Ziedo bsf.lv, Rimi vai Supernetto ziedojumu kastītēs, Mans Rimi naudas uzkrājumu, zvani uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro), vai Norvik Bankas internetbankā e-norvik.eu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

”Labestības diena” norisināsies jau 28. maijā visā Latvijā! Piedalies!

“Labestības diena” norisināsies jau 28. maijā visā Latvijā! Piedalies!

Maija pēdējā svētdienā norisināsies LNT, Bērnu slimnīcas fonda, “Rimi” un “Supernetto” veikalu tīklu, kā arī “Norvik Bankas” organizētās labdarības akcijas “Labestības diena” kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni. Palīdzot akcijas vēstnešiem, skatītājiem būs iespēja pavadīt lielisku vakaru, izbaudot sirsnīgu “Labestības dienas” koncertu, kas tiks tiešraidē pārraidīts 28. maijā plkst. 21.05 kanālos LNT un TVPlay!

Palīdzi Emenuelam iegūt jaunas gaitas ortozes

Palīdzi Emenuelam iegūt jaunas gaitas ortozes

Viens no bērniem, kuram vari palīdzēt labdarības dienas ietvaros, ir 10 gadus vecais Emanuels. Viņam ir nepieciešamas reciprokās gaitas ortozes (ar paaugstinātu krūšu daļas atbalstu). Šis ir nestandarta ortožu veids, kurš no valsts tiktu kompensēts tikai 1/3 daļas apmērā 2500 eiro, bet ortozes cena ir ap 7000 eiro (ar paaugstinātu krūšu daļas atbalstu).

”Turpināsim vairot labo un padarīt šo skaisto pasauli vēl labāku,” Kristaps Rasims aicina palīdzēt smagi slimiem bērniņiem

''Turpināsim vairot labo un padarīt šo skaisto pasauli vēl labāku,'' Kristaps Rasims aicina palīdzēt smagi slimiem bērniņiem

Šodien Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezerā atklāta jau 11. LNT labdarības akcija ‘’Labestības diena’’. Šī diena ir nozīmīga arī daudziem bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, jo tieši šodien piepildījies ilgi lolotais sapnis par rotaļu laukumu bērniem ar garīgās veselības un kustības traucējumiem.

Bērnu slimnīcā ”Gaiļezers” atklāta pavasara sirsnīgā akcija ”Labestības diena”

Bērnu slimnīcā “Gaiļezers” atklāta pavasara sirsnīgā akcija “Labestības diena” 1

Šodien Bērnu slimnīcā ”Gaiļezers” tika svinīgi atklāta 11. labdarības akcija ”Labestības diena” un jaunais slimnīcas teritorijā novietotais rotaļu laukums, kas ienesīs prieku daudzu mazo pacientu ar kustību traucējumiem dzīvē. Arī šogad akcijas organizatori LNT, “Bērnu slimnīcas fonds”, “Rimi” un “Norvik” Banka aicina ikvienu pievienoties ”Labestības dienai” un palīdzēt bērniem, kuriem netrūkst iedvesmojošu sapņu!