Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Kultūras ministrija

Aizdomas par epidemioloģisko noteikumu pārkāpšanu izklaides parkā

Aizdomas par epidemioloģisko noteikumu pārkāpšanu izklaides parkā 4

Aizdomas par Covid-19 drošības prasību neievērošana ģimeņu izklaides parkā “Avārijas brigāde”. Tur 25. jūlijā aizvadīts koncerts, kuru interesenti varēja apmeklēt bez Covid-19 sertifikāta vai apliecinājuma par negatīvu testu. Lai gan parka vadība ir pilnībā pārliecināta, ka pasākums noritējis, ievērojot visus noteikumus, Valsts policijā uzsākta pārbaude, stāsta TV3 Ziņas.

Liepājas teātri varētu glābt gan pašvaldības, gan VKKF finansējums

Liepājas teātri varētu glābt gan pašvaldības, gan VKKF finansējums 2

“Melnais oktobris” nepienāks, un Latvijā vecāko profesionālo teātri, par laimi, nenāksies slēgt, tā trešdien pēc tikšanās ar Kultūras un Finanšu ministrijas pārstāvjiem TV3 Ziņām apgalvoja pašvaldības un teātra vadība. Vienlaikus krīze, kas skārusi vēju pilsētas teātri, sakustinājusi jautājumu par tā atgriešanu valsts pārvaldībā.

Liepājas teātra nākotne joprojām neskaidra

Liepājas teātra nākotne joprojām neskaidra 2

Arvien liela neskaidrība par Latvijas vecākā profesionālā teātra – Liepājas teātra – nākotni. Lai teātris turpinātu pastāvēt, aprēķināts, ka nepieciešams pusmiljons eiro.

Konkursā meklē jauno Brīvdabas muzeja direktoru

Konkursā meklē jauno Brīvdabas muzeja direktoru 3

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja (LEBM) direktora amatu, piedāvājot mēnešalgu 2135 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas.

Kultūras ministrs Puntulis pērn uzkrājis 93 000 eiro

Kultūras ministrs Puntulis pērn uzkrājis 93 000 eiro 3

Kultūras ministra Naura Puntuļa (VL-TB/LNNK) bezskaidras naudas uzkrājumi pagājušā gada izskaņā bija 93 000 eiro, kas bija par 30 000 eiro vairāk nekā 2018.gadā, liecina viņa iesniegtā amatpersonas deklarācija par pagājušo gadu.

No Brīvdabas muzeja direktores amata atbrīvo Ilzi Millersoni

No Brīvdabas muzeja direktores amata atbrīvo Ilzi Millersoni

Kultūras ministrija ir pārtraukusi darba tiesiskās attiecības ar Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja direktori Ilzi Millersoni, jo viņas darbībā saskata likumu neievērošanu, aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijas (KM) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Bibliotēkas un muzeji, visticamāk, pirmie varēs atsākt darbu

Bibliotēkas un muzeji, visticamāk, pirmie varēs atsākt darbu

No kultūras institūcijām pirmie, kas, visticamāk, varēs atgriezties ierastajā darba ritmā, būs muzeji un bibliotēkas, pirmdien Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajā videokonferencē “Par pieņemtajiem lēmumiem kultūras nozarē Covid-19 izplatības ierobežošanā un plānoto turpmāko rīcību ierobežojumu mazināšanā” pauda Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretāre Dace Vilsone.