Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kristīne Trušinska

Kristīne dodas mājās ar atvadu runu

Kristīne dodas mājās ar atvadu runu 10

Vakar šovā TV Zvaigzne Kristīnes epopeja beidzās. Smagi slimā grūtniece ar rakstveida lūgumu vērsās pie šova veidotājiem, lai dotos mājās un atrisinātu savas veselības un finansiālās problēmas. Brīdi pirms savas izvēles paziņošanas kolēģiem pēc Kristīnes ieradās gaidāmā bērna tēvs Oskars. Skandalozā dalībniece no pārējiem šova dalībniekiem atvadījās ar pasaku un devās krāmēt mantas. Taču neviens no šova kolēģiem pat nepiecēlās, lai Kristīni uz atvadām apskautu.

Edgars atzīst, ka viņam ir pretīgi skatīties uz Kristīni

Edgars atzīst, ka viņam ir pretīgi skatīties uz Kristīni 27

Vēl viens vakardienas pārrunu temats bija par Kristīnes iespējamo lēmumu bērniņu tomēr nepaturēt, kur uz sarunu bija aicināts kādreizējais meitenes aizstāvis Edgars Toretto. Viņš atzina, ka domas par Kristīni ir ļoti mainījušās, kā arī puisim pat pretīgi uz viņu skatīties…

CanCan reklāma; Aldis pat sakomponējis speciālu dziesmiņu

CanCan reklāma; Aldis pat sakomponējis speciālu dziesmiņu 3

Jaunajām TV Zvaigznēm pagājušajā nedēļā no gardajām CanCan picām tika dots uzdevums – izveidot reklāmu, kam jaunākais šova dalībnieks Aldis pat izdomājis speciālu džinglu. Video redzami jau pieminētais dziesminieks, Džokers, Juris, kā arī nu jau šovu pametusī Kristīne, Marta un Linda.

Brīdis, kad paziņo, – Kristīne tomēr saglabā vietu šovā

Emocijas Brīdis, kad paziņo, – Kristīne tomēr saglabā vietu šovā 44

Portāls Skaties.lv iepriekš gatavoja materiālus par emocijām, kur redzams, ko realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki izrāda brīdī, kad tiek paziņots tā cilvēka vārds, kas viņus pametīs un dosies ārā no telpām. Šoreiz nolēmām pavērot dalībnieku reakciju mirklī, kad viņi uzzināja, ka Kristīne saglabā vietu šovā.

VIDEO: "Dzelzs lēdija" Kristīne izsprūk par mata tiesu; meitene paziņo, ka viņai ir vēzis

VIDEO: "Dzelzs lēdija" Kristīne izsprūk par mata tiesu; meitene paziņo, ka viņai ir vēzis 67

Otrdienas vakaros realitātes šova TV Zvaigzne skatītājiem un, pats galvenais, tā dalībniekiem jāpavada, turoties pie “validola” iepakojuma, jo jau ierasts, ka tie izvēršas īpaši dramatiski. Arī šis vakars nebija izņēmums, – kā vēstījām, jau kuro reizi sēžot uz izbalsošanas strīpas, Kristīne ne tikai saglabā vietu, bet gan nāk klāja ar paziņojumu, ka viņai ir vēzis pēdējā stadijā.

Kā izbalsotā Egii jūtas nu jau ārpus šova telpām?

Ekspresintervija Kā izbalsotā Egii jūtas nu jau ārpus šova telpām? 17

Pēc pulksteņlaika jau vakar realitātes šovā TV Zvaigzne norisinājās kārtējais izbalsošanas vakars, kurā uz strīpas pirmo un liktenīgo reizi sēdās Egii. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc šova telpu atstāšanas centās noskaidrot, kāpēc tieši viņa ir šeit, nevis svin palikšanu.

Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii

Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii 30

Otrdienas vakari šovā TV Zvaigzne allaž izvēršas dramatiski un emociju pilni. Šovakar uz “melnās strīpas” sēdās vissliktāk novērtētā sižeta autore Egii, Juris, kurš izpelnījās administrācijas sodu, regulāri pārkāpjot iekšējās kārtības noteikumus, un skandalozā šova zvaigzne Kristīne, kuru uz strīpas nosēdināja kolēģi iekšējā balsojumā.

Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas

Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas 2

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne ir izbalsošanas diena, kurā norisinājies vēl nepiedzīvots precedents – uz strīpas plkst. 13.00, kad tas parasti notiek, divu cilvēku vietā nosēdināta tika tikai Egii, taču pārējos divus skatītāji varēja noskaidrot tikai pēc plkst. 21,00, kad sākās tiešraide. No iekšējā balsojuma jau otro nedēļu pēc kārtas dalībnieki ievēlēja Kristīni, bet to, kurš būs trešais, šova veidotāji noslēpumā turēja līdz pat pēdējam brīdim.

Ceturtā uzdevuma – sižeta – vērtējums

Ceturtā uzdevuma – sižeta – vērtējums 33

Pirmdienas vakaros šovā TV Zvaigzne tiek prezentēts katras nedēļas “lielais” darbs, un pagājušajā nedēļā tas bija – sižeta izveide par konkrētu tēmu. Vakar vakarā šova dzīvoklī viesojās TV 3 ziņu žurnālists Arnis Krauze un skandalozā raidījuma Nekā Personīga žurnālists Ansis Pūpols, kuri noskatījās un izvērtēja jauniešu paveikto.

Pēc kā ilgojas TV Zvaigznes?

Pēc kā ilgojas TV Zvaigznes?

Ceturtdienas atklāto sarunu vakarā TV skatītāji vēlējās uzzināt, kā topošajām TV Zvaigznēm, dzīvojot šovā, pietrūkst?

O-ou... šodien Dienas muļķībā visus "komplimentēs" neviens cits kā Kristīne

O-ou... šodien Dienas muļķībā visus "komplimentēs" neviens cits kā Kristīne 3

Sākot ar pagājušo nedēļu, portāls Skaties.lv sadarbībā ar Kanālu 2 uzsāk aktivitāti ar nosaukumu Dienas muļķība. Šonedēļ, iespējams, interesantākais notikums saistībā ar šo bija repa duelis starp Andersonu un jaunāko šova dalībnieku Džokeru. Šodien visiem uzspēlētus komentārus teiks Kristīne.

Atskats uz otrdienas drāmu jeb Oskara vizīte pie Kristīnes

Atskats uz otrdienas drāmu jeb Oskara vizīte pie Kristīnes

Izbalsošana ne tuvu nebija spraigākais, kas šonedēļ noticis šova telpās – uzreiz pēc izbalsošanas pie Kristīnes ieradās viņas [bijušais vai esošais? Tā arī neviens netika gudrs] (sliktais) puisis Oskars. Ja vēl neesi redzējis šo skandālu, portāls Skaties.lv piedāvā noskatīties izgriezumus ar spilgtākajiem izgriezumiem no šā “sarunu šova”.

Ko dalībnieki saka par Kristīnes palikšanu šovā?

Ko dalībnieki saka par Kristīnes palikšanu šovā? 17

Vakar vakarā realitātes šovā TV Zvaigzne risinājās dramatiski notikumi – skandalozā striptīzdejotāja Kristīne saglabāja savu vietu šovā, bet no visiem dalībniekiem atvadīties nācās trakajai Elīnai. Savu sašutumu neslēpa neviens dalībnieks. Ir tikai skaidrs viens, ko izteica arī Linda, – Kristīnei viegli neies…

VIDEO (vēl pirms rezultātu paziņošanas): Edgaram domas mainījušās; dalībnieki vēlas Kristīni ārā

VIDEO (vēl pirms rezultātu paziņošanas): Edgaram domas mainījušās; dalībnieki vēlas Kristīni ārā

Domājams, vairs nav jāatkārto, cik dramatiska bija vakardiena: gan negaidītais Kristīnes viesis, gan arī Elīnas šova pamešana, par ko dalībnieki vēl joprojām nespēj atgūties. Piedāvājam noskatīties materiālu, kas tapis izbalsošanas laikā – aptuveni stundu pirms rezultātu paziņošanas. Ir skaidrs, ka grūtniecei priekšā nav vieglas dienas.

Un atkal jauno TV Zvaigžņu asaras izbalsošanas dienā...

Un atkal jauno TV Zvaigžņu asaras izbalsošanas dienā... 10

Vakar realitātes šovā TV Zvaigzne norisinājās dramatiski notikumi – pie Kristīnes un pārējiem šova dalībniekiem uz vizīti bija ieradies izbijušās striptīzdejotājas (esošais vai bijušais?) draugs Oskars, kā arī jau trešā izbalsošanas diena. Pagājušajā nedēļā tika lietas asaras par modeli Jaroslavu, šoreiz visiem raudāt lika Elīna, kas ir pametusi telpas un dalībniekus.

Šovu pamet "blondais spridzeklis" – Elīna!

Šovu pamet "blondais spridzeklis" – Elīna! 48

Gan diena, gan vakars realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī izvērtās dramatisks. Pagājušās nedēļas darba analīze, iekšējais balsojums, atbalstītāju skaits un Kristīnes ciemiņš gaisotni šova mājoklī pamatīgi nokaitēja. Un dažas no topošajām TV Zvaigznēm savas emocijas knapi valdīja.

Dārta sola sadot pa muti grūtniecei Kristīnei

Dārta sola sadot pa muti grūtniecei Kristīnei 41

Realitātes šovā TV Zvaigzne pienākusi otrdiena, kad kārta izbalsošanai. Pēc žūrijas un skatītāju vērtējuma uz strīpas nosēdināti Neimanis un Elīna, kuriem pasludināts vissliktāk izpildītais lielais nedēļas uzdevums, bet no iekšējā balsojuma jauniešiem pievienojas Kristīne, kurai Dārta sola sadot pa muti, ja viņa paliks šovā…

Skandāls! Pie Kristīnes ierodas gaidāmā bērna tēvs! VIDEO

Skandāls! Pie Kristīnes ierodas gaidāmā bērna tēvs! VIDEO 29

Iekšējā izbalsošana ne tuvu nebija spraigākais, kas šodien notika šova telpās, – uzreiz pēc izbalsošanas pie Kristīnes ieradās viņas [bijušais vai esošais? Tā arī neviens netika gudrs] (sliktais) puisis Oskars. Uh, kas tur darījās…

Iekšējā balsojuma upuris – Kristīne

Iekšējā balsojuma upuris – Kristīne 75

Tikai pirms mirkļa šovā TV Zvaigzne notika iekšējais balsojums, kurā visi vienbalsīgi lēma, ka trešo izbalsošanas krēslu šovakar ieņems Kristīne.

Jauno censoņu sociālās reklāmas par Maskavas priekšpilsētu

Jauno censoņu sociālās reklāmas par Maskavas priekšpilsētu 1

Pagājušajā nedēļā – izbalsošanas vakarā – jaunās TV Zvaigznes tika ielozētas pāros, kādos tām bija jāstrādā pie lielā uzdevuma. Jaunajiem censoņiem bija jāuzfilmē sociāli atbildīgas reklāmas par Rīgas, iespējams, cilvēkiem neiepazītāko rajonu – Maskavas forštati.

Labākā reklāma – Dārtai un Kristīnei

Labākā reklāma – Dārtai un Kristīnei 4

Pirmdienas vakars, kā ierasts, šovā TV Zvaigzne ir radošo darbu vērtēšanas un analīzes vakars. Vakar pie šova dalībniekiem ciemojās augstskolas RISEBA docētājs Aivars Helds un kopā ar topošajām TV Zvaigznēm skrupulozi “izķidāja” katras komandas veikumu – sociālo reklāmu Maskavas ielas rajonam Rīgā.