Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Kristīne Lindenblate

Foto: Latvijas skaistākās precētās sievietes atpūšas uz jahtas

Foto: Latvijas skaistākās precētās sievietes atpūšas uz jahtas

Vienā no jaukajiem vasaras vakariem jahta ”Paradise” devās izbraucienā kopā ar īpaši izskatīgām pasažierēm. Tās bija konkursa ”Mrs. Latvija 2020” dalībnieces, kuras izmantoja iespēju visas kopā sajusties kā karalienes pēc Skaties.lv balsojuma noslēgšanās, kā arī smelties spēkus, lai sāktu pa īstam gatavoties finālam.

Skaistules, kuras pēc balsu pirkšanas skandāla izstājās no turpmākas dalības “Mrs.Latvija”, skaidro savus lēmumus

Skaistules, kuras pēc balsu pirkšanas skandāla izstājās no turpmākas dalības “Mrs.Latvija”, skaidro savus lēmumus 7

”Mrs.Latvija 2020” simpātiju balsojumā tika atklātas negodīgas datu manipulācijas ar deviņu dalībnieču balsojuma rezultātiem. Šo dāmu rezultāti tika anulēti, lai radītu godīgu savstarpējo konkurenci. Neatkarīgi no tā no konkursa izstājās četras dalībnieces, kuras nebija šo deviņu dāmu lokā. Skaistules skaidro, kāpēc pieņemts lēmums pārtraukt dalību ”Mrs.Latvija 2020”.

Balsu pirkšanas skandāls ”Mrs.Latvija 2020'': četras dalībnieces paziņo par izstāšanos

Balsu pirkšanas skandāls ”Mrs.Latvija 2020'': četras dalībnieces paziņo par izstāšanos 9

Konkursa ”Mrs.Latvija 2020” norisi šobrīd aizēnojis balsu pirkšanas skandāls – deviņām dalībniecēm anulēts skatītāju balsojuma balsu skaits, secinot, ka izmantota negodīga datu manipulācija, lai iegūtu viltus balsis. Konkursa organizatore Kristīne Lindenblate sarunā ar Skaties.lv komentē šo skandālu un atklāj, ka četras dalībnieces jau pieņēmušas lēmumu no spēles izstāties.

Nobalso! Izvēlētas 30 skaistumkonkursa “Mrs.Latvija” dalībnieces

Nobalso! Izvēlētas 30 skaistumkonkursa “Mrs.Latvija” dalībnieces 183

8.augustā norisināsies skaistuma konkursa ”Mrs.Latvija 2020” fināls, kurā par uzvarētājas kroni sacentīsies 30 daiļavas. Konkursam pieteicās 98 dalībnieces, bet kompetenta žūrija tālākajām gaitām izvēlējās 30! Apskati dalībnieces, iepazīsti skaistules un balso par savu simpātiju!