Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Kristaps Porziņģis

Patriotiski! Porziņģis atrāda savus Latvijas izlases sporta apavus

Patriotiski! Porziņģis atrāda savus Latvijas izlases sporta apavus

31. augusta sāksies Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem, kurā Latvijas izlasi pārstāvēs arī Ņujorkas ”Knicks” spēlētājs Kristaps Porziņģis. Savos sociālajos tīklos sportists publicējis bildi, kurā redzami viņa jaunie Latvijas izlases sporta apavi. 

Amizants FOTO: Samanta Tīna samērās ar Porziņģi

Amizants FOTO: Samanta Tīna samērās ar Porziņģi 6

Ar jauku bildīti savus fanus palutinājusi populārā dziedātāja Samanta Tīna. Māksliniece ciemojusies Liepājā, kur satikusi arī slaveno basketbolistu Kristapu Porziņģi un izmantojusi iespēju kopā nofotografēties.

Bijusī ”Knicks” zvaigzne Ouklijs kritizē Porziņģi

Bijusī ''Knicks'' zvaigzne Ouklijs kritizē Porziņģi

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Čārlzs Ouklijs kritizējis latvieša Kristapa Porziņģa neierašanos uz šī kluba sezonas noslēguma tikšanos.

Valdis Valters sniedz komentārus par NBA draftu un aktuāliem basketbola jaunumiem

Valdis Valters sniedz komentārus par NBA draftu un aktuāliem basketbola jaunumiem

Piektdien, Līgo svētku noskaņās ”Overtime.lv” facebook lapā varēja vērot tiešraidi, kurā Latvijas basketbola leģenda Valdis Valters sniedza savus komentāru un pārdomas par šīs nakts notikušo NBA draftu,  latviešu spēlētājiem, Latvijas basketbola izlasi un gaidāmo Eiropas čempionātu, kā arī citiem basketbola jaunumiem.

Valdība 135 000 eiro Porziņģa apdrošināšanai grib ņemt no bēgļu bērnu izglītībai paredzētās naudas

Valdība 135 000 eiro Porziņģa apdrošināšanai grib ņemt no bēgļu bērnu izglītībai paredzētās naudas 72

Valdība otrdien, 20. jūnijā, bijusi dāsna pret sportistiem – Francijas atklātā tenisa čempionāta uzvarētājai Aļonai Ostapenko tika piešķirta prēmija, savukārt 135 tūkstoši eiro atvēlēti, lai samaksātu par NBA zvaigznes Kristapa Porziņģa apdrošināšanu, kas ir nepieciešama, lai Porziņģis šoruden Eiropas čempionātā varētu spēlēt Latvijas izlasē.