Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 27. maijs

Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Horoskops aunam

Šodien piestrādā pie savām diplomāta prasmēm. Ja kaut kas šķitīs galīgi bezjēdzīgs, centies nenogalināt ar saviem ironiski sarkastiskajiem jautājumiem un piezīmēm.

Horoskops vērsim

Draudzības, radniecības un mīlestības attiecībās viss zels un plauks. Raksturu atšķirības šodien kompensēsiet ar citām vērtībām – lielo mīlestību, kopīgām radošām aktivitātēm un bērnu priekiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien nežēlo līdzekļus un laiku savas dzīvesvietas komforta vairošanai. Ar mājiniekiem šodien jāizlīgst miers, esi pirmais, kas paceļ balto karogu. Centies uz visu skatīties pats emocionāli tajā neiesaistoties.

Horoskops vēzim

Nebaidies pieņemt lēmumus intuīcijas un instinktu līmenī. Tava tālredzība un iedzimtās psihologa dotības palīdzēs atteikties no vēlmes kādu pārveidot, pāraudzināt vai salauzt. Neatsakies no izpalīdzēšanas arī pilnīgi svešiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien nebaidies atvērties apkārtējiem un viņi tev atbildēs ar mīlestību un sapratni. Vari realizēt kādus no saviem neskaitāmajiem mazajiem sapnīšiem tikai ar noteikumu, ka rīkosies atklāti un godīgi.

Horoskops jaunavai

Ja gribi izlobīt kādu maskētu nozīmi tajā, kas notiek ar tevi vai tev dārgiem cilvēkiem, vienkārši esi jūtīgāks un uzmanīgāks. Šodien prātīgi ar alkoholu un citām apreibinošām vielām.

Horoskops svariem

Šodienas mazo pārpratumu virtene galu galā vainagosies ar kādu sirdij vai prātam tīkamu ieguvumu. Šis ieguvums var nebūt tik vērtīgs tūlītējai lietošanai, bet nākotnes perspektīvā neatsverams.

Horoskops skorpionam

Ja šodien būsi uzmanīgs un asredzīgs, atradīsi kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. To varētu nosaukt par praktiskās psiholoģijas mācībstundu. Pievērs uzmanību šķietami mazsvarīgām lietām un situācijām.

Horoskops strēlniekam

Tev neklāsies grūti pielāgojoties apstākļiem un apstākļi savukārt spēlēs tavā labā. Spēsi rast kopīgu valodu ar citkārt spurainajiem mājiniekiem. Ieteicams nezaudēt savu autoritāti un uzsvērt savu informētību.

Horoskops mežāzim

Izcila naudas tērēšanas diena. Lietas, kurās ieguldīsi savus uzkrājumus padarīs tavu dzīvi vieglāku un uzlabos izskatu un dāvās prieku. Īpašu uzmanību pievērs jauna apģērba un trendīgu apavu ieguvei.

Horoskops ūdensvīram

Izbaudi padotā un izrīkotā statusu un arī nebūs jāuzņemas atbildība, ja kas noies greizi. Ja esi romantiski noskaņots, būs jāsamierinās ar to, ka partnerim nebūs laika un negribēsies ar to nodarboties.

Horoskops zivīm

Nepatīkamās nianses komunikācijā ar mīļotajiem lēnām izgaisīs un jutīsiet dziļu emocionālu radniecību. Šodien iztērētā naudiņa ir tēriņu vērta. Iegādātais kalpos ilgi un priecēs visu ģimeni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kristaps Porziņģis

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Un atkal jau krievu modele Bembija kārdina sekotājus ar neķītru bildi

Un atkal jau krievu modele Bembija kārdina sekotājus ar neķītru bildi 3

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa mistiskā draudzene krievu modele Bembija ir kļuvusi par vienu no apspriestākajām daiļavām Porziņģa fanu vidū. Bembija jeb īstajā vārdā Daša- ik pa laikam sociālajos tīklos publicē Porziņģim veltītus mājienus, kā arī kārdina savus sekotājus ar pikantām bildēm.

Cik “Instagram” sekotāju ir Porziņģim un cik Ostapenko? TOP 10 populārākie Latvijas sporta zvaigžņu profili

Cik “Instagram” sekotāju ir Porziņģim un cik Ostapenko? TOP 10 populārākie Latvijas sporta zvaigžņu profili 7

Mūsdienas vairs nav iedomājamas bez sociālajiem tīkliem, kā arī vienas no populārākajām 21. gadsimta aplikācijām ”Instagram”, kurā sportisti labprātīgi dalās ar savām bildēm, piedzīvojumiem, privāto dzīvi vai sasniegumiem. Portāls Skaties.lv ir apkopojis Latvijas sportistu Top 10 populārāko ”Instagram” kontu sarakstu, kuriem ir visvairāk sekotāju.

Kristaps Porziņģis ir ieradies Latvijā

Kristaps Porziņģis ir ieradies Latvijā 11

Nacionālās basketbola asociācijas komandas Ņujorkas ”Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis savā ”Instagram” kontā nopublicēja bildi, kurā ir redzams Liepājā, savā auto.

Eleganti! Porziņģa brāļa simpātiskās līgaviņas matu sakārtojuma pārvērtības

Eleganti! Porziņģa brāļa simpātiskās līgaviņas matu sakārtojuma pārvērtības 1

Latviešu talantīgā basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis pavisam nesen pasniedza saderināšanās gredzenu savai otrajai pusītei – modelei Gabrielai Nerijai, ar kuru ir kopā vairāk nekā gadu. Skaistajai līgavai patīk eksperimentēt ar savu vizuālo izskatu, lūk, arī šoreiz Gabriela padalījās ar jaunu matu krāsu un to sakārtojumu.

Kas par pupiņiem! Foto, kuros modele Bembija pozē bez krūštura

Kas par pupiņiem! Foto, kuros modele Bembija pozē bez krūštura 5

Latviešu talantīgā basketbolista Kristapa Porziņģa mistiskā draudzene – krievu modele Bembija – kļuvusi par vienu no apspriestākajām daiļavām Porziņģa fanu vidū. Krievu modele ik pa laikam sociālajos tīklos publicē Porziņģim veltītus mājienus, kā arī kārdina savus sekotājus ar pikantām bildēm.