Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Krišjānis Kariņš

Valdība neplāno steigties ar ierobežojumu pārskatīšanu

Valdība neplāno steigties ar ierobežojumu pārskatīšanu 1

Jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits pagājušajā nedēļā pieaudzis par aptuveni 70%. Straujais kāpums tikai daļēji saistīts ar skolēnu masveida testēšanu, secinājis Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC). Apmēram tikpat strauji audzis arī smagi slimojušo Covid-19 pacientu skaits. Tomēr, par spīti negatīvajām tendencēm, valdība pagaidām neredz pamatu pastiprināt ierobežojumus, vēsta TV3 Ziņas.

Kariņš: Lēmumus par konkrētu skolu vai klašu pāreju uz neklātienes mācībām šogad plānots pieņemt decentralizēti

Kariņš: Lēmumus par konkrētu skolu vai klašu pāreju uz neklātienes mācībām šogad plānots pieņemt decentralizēti 1

Šajā mācību gadā lēmumus par konkrētu skolu vai klašu pāreju uz attālinātām mācībām noteiktos periodos, kad izglītību vairs nevar turpināt uz vietas Covid-19 izplatības dēļ, plānots pieņemt decentralizēti, proti, tos uzticēt noteikto skolu vai pašvaldību vadībām, Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

NA Kariņa lēmumu pievienoties paziņojumam par Ungārijā pieņemto likumu uzskata par bezatbildīgu un nepieņemamu

NA Kariņa lēmumu pievienoties paziņojumam par Ungārijā pieņemto likumu uzskata par bezatbildīgu un nepieņemamu 1

Latvijas premjers Krišjānis Kariņš (JV) ir rīkojies bezatbildīgi un vienpersoniski, parakstot paziņojumu saistībā ar Ungārijā pieņemto likumu, kuru Eiropas Komisija uzskata par lesbiešu, geju, biseksuāļu, transseksuāļu un citu seksualitāšu (LGBT) kopienas tiesības aizskarošu, premjera lēmumu kritizē viņa kolēģi valdošajā koalīcijā – Nacionālā apvienība (NA).