Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kriminālprocess

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz 64

Pēc tam, kad rīdzinieks Felikss sāka saprast, ka no viņa dzīvokļa pazudusi daļa skaidras naudas uzkrājumu, miteklī viņš izvietoja novērošanas kameru. Ar tās palīdzību pieķēra zādzībā mājkalponi, kuru nodarbināja 12 gadus un kura šķita uzticama. Apzagtais vīrietis šokēts, ka ko tādu varēja pastrādāt cilvēks, kuru uzskatījis jau kā ģimenes locekli. Pārrunās ar darbinieci viņa vēlāk atzinusies ļoti iespaidīgas naudas summas zādzībā vairākās zagšanas epizodēs.

"Bērnam bailes saglabājušās!" Svešinieks ar cirvi draud nogalināt; bērns slēpjas kā prot; policija neredz nekā krimināla

"Bērnam bailes saglabājušās!" Svešinieks ar cirvi draud nogalināt; bērns slēpjas kā prot; policija neredz nekā krimināla 7

12 gadus vecā meitene, kuru pagājušogad Rīgā, Purvciema mikrorajonā, pārbiedēja svešs vīrietis, vicinoties ar cirvi un izkliedzot draudus nogalināt, aizvien atceras baisos notikumus un jūtas neomulīgi, esot viena konkrētajā apkaimē. Lai gan Valsts policija (VP) aizturēja vīrieti un pret viņu ierosināja kriminālprocesu par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, kā rubrikā “Toreiz un tagad” noskaidroja “Bez Tabu”, likumsargi kriminālprocesu izbeidza, pārkvalificējot to administratīvā pārkāpuma procesā par sīko huligānismu un piemēroja vīrietim naudas sodu 70 eiro apmērā.

Atspārda gulošus, vicina cirvi! Jēkabpils pusē iebildes par skaļu ballīti izvēršas asiņainā konfliktā

Atspārda gulošus, vicina cirvi! Jēkabpils pusē iebildes par skaļu ballīti izvēršas asiņainā konfliktā 10

Jēkabpils novada Ābeļu ciemā noticis asiņains konflikts, kurā nodarīti miesas bojājumi gados vecākiem iedzīvotājiem, laulātam pārim, kā arī no cirvja triecieniem cietusi automašīna. Konflikts šādi izvērties pēc tam, kad ciema iedzīvotāji aizrādījuši kaimiņu teritorijas saimniekiem par tur notikušo skaļo uzdzīvi, kas traucējusi naktsmieru.

Apgānītas 33 kopiņas! Kapsētā Rēzeknes novadā plosījušies arī mazi bērni

Apgānītas 33 kopiņas! Kapsētā Rēzeknes novadā plosījušies arī mazi bērni 19

Pirms kāda laika Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Bekšu kapos plosījušies vandāļi, apgānot vairāk nekā 30 kapu kopiņu. Policija noskaidrojusi trīs iespējamās vainīgās personas, likumsargi ierosinājuši kriminālprocesu. Divi no aizdomās turētajiem ir sākumskolas vecuma bērni. “Bez Tabu” izdevās satikt un izvaicāt jaunākā, 8 gadus veca zēna, māti.

"Policija neredz tīšu bojāšanu!" Daugavpilī apgāna mākslas galeriju skulptūras dēļ, policija nesaskata nekā krimināla

"Policija neredz tīšu bojāšanu!" Daugavpilī apgāna mākslas galeriju skulptūras dēļ, policija nesaskata nekā krimināla 3

Pagājušogad Daugavpilī atklāja mākslas galeriju pilsētā, kuras logā mākslinieki, galerijas īpašnieki izvietoja skulptūru, tēlu, kas atveidots ar kailu sievietes rumpi un dzīvnieka skeleta galvu. Paužot attieksmi pret mākslas darbu, vandalis ar sarkanu krāsu apķēzīja mākslas galerijas logus un ēkas fasādi. Lai gan Valsts policijā pēc pastrādātā uzreiz uzsāka kriminālprocesu un ātri vien izdevās atrast vainīgo, kriminālprocesu nesen izbeidza, jo likumsargi nesaskatīja noziedzīga nodarījuma sastāvu. Mākslas galerijas saimnieki ir neizpratnē par policijas darbu.

Var zagt un palikt nesodīts? Alūksnes pusē "patīra" svešu mežu; policija atsaka kriminālprocesu par vējā gāztu koku zagšanu

Var zagt un palikt nesodīts? Alūksnes pusē "patīra" svešu mežu; policija atsaka kriminālprocesu par vējā gāztu koku zagšanu 29

Alūksnes novada privāta meža īpašnieks ziņo par patvaļīgu koku ciršanu un nozagšanu no viņa īpašuma. Lai gan Valsts policijai (VP) izdevies atrast iespējamo vainīgo un nozagto koksni, paši likumsargi tikai daļu no īpašuma savākto koku uzskata kā patvaļīgi cirstu. Par pārliecinoši lielāko daļu koku savākšanu kriminālprocesu neierosina, kā rezultātā arī īpašniekam nodarītais kaitējums fiksēts daudz mazāks, nekā saimnieks vēlētos.

Neatļauti treniņi, kameras zādzība, pakaļdzīšanās Rēzeknē! Spraigi notikumi, atmaskojot sporta klubu

Neatļauti treniņi, kameras zādzība, pakaļdzīšanās Rēzeknē! Spraigi notikumi, atmaskojot sporta klubu 100

Rēzeknē aiz aizlīmētiem logiem, ignorējot Covid-19 izplatības mazināšanas nolūkā noteikto aizliegumu, fitnesa klubā pulcējas un aizvada treniņus, ziņo Rēzeknes iedzīvotāja. Pieķerts likumpārkāpumā, iestādes saimnieks agresīvi patriec no telpām “Bez Tabu” komandu, atņem video kameru, kurā iemūžināti pārkāpumi, un metas bēgt. Žurnālisti, piesaistot policijas papildspēkus, notver fitnesa kluba saimnieku. Nu viņam nāksies atbildēt likuma priekšā. Atmaskojošā filmēšana “Bez Tabu” komandai izvēršas ļoti spraiga.