Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Krievijas šovbizness

Laima Vaikule par konfliktu ar Igoru Krutoju: Tās ir viņa problēmas!

Laima Vaikule par konfliktu ar Igoru Krutoju: Tās ir viņa problēmas! 10

Dziedātāja Laima Vaikule vairākus gadus priecē ar savu festivālu Jūrmalā. Pirmā festivāla laikā uz Laimu apvainojās komponists Igors Krutojs, jo plānoja Jūrmalā atgriezt “Jauno vilni”, bet latviešu dziedātāja izjaukusi viņa nodomus. Slavenības vairākus gadus nesarunājas.

Alla Pugačova nomaina matu krāsu un izskatās kā Galkina vienaudze

Alla Pugačova nomaina matu krāsu un izskatās kā Galkina vienaudze 66

Krievijas estrādes zvaigznes Allas Pugačovas došanās uz seriāla “Вертинский” pirmizrādi nepalika nepamanīta. Alla demonstrējusi jaunu matu krāsu, jauneklīgu ģērbšanās stilu un līdzās vīram, humora zvaigznei Maksimam Galkinam izskatījusies kā vienaudze.

Anna Sedokova: Es nezinu, kas ir mazi dzimumlocekļi

Anna Sedokova: Es nezinu, kas ir mazi dzimumlocekļi 9

Dziedātāja Anna Sedokova ir laimīgi precējusies ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu. Anna nekautrējas runāt par savu privāto dzīvi un ar lepnumu paziņo, ka ar vīriešiem dzīvē viņai vienmēr ir veicies – gultā viņi visi bijuši lieliski.

Zemfira: Manu profesiju iznīcināja. Nevēlos koncertēt!

Zemfira: Manu profesiju iznīcināja. Nevēlos koncertēt!

Krievijas estrādes zvaigzne Zemfira reti sniedz intervijas vai sazinās ar atbalstītājiem sociālajos tīklos, tāpēc ikviens viņas paziņojums rada lielu interesi. Mūziķe nespēj samierināties ar atceltajiem koncertiem.

72 gadus vecā Alla Pugačova sajūsminās par pirmajām krunciņām

72 gadus vecā Alla Pugačova sajūsminās par pirmajām krunciņām 6

Krievijas mediji informē, ka, vadoties pēc baumām, dziedātāja Alla Pugačova vairākkārt veikusi sejas plastiskās operācijas. Pati viņa nekad nav komentējusi ne operācijas, ne vizītes pie kosmetologiem. Neskatoties uz Allas klusēšanu skaistumkopšanas jautājumos, fani sajūsminās par viņas jauneklīgo izskatu.

Ārsts: Pastāv iespēja, ka Maksim nekad neatgriezīsies uz skatuves

Ārsts: Pastāv iespēja, ka Maksim nekad neatgriezīsies uz skatuves 1

Pirms pāris dienām Krievijas estrādes zvaigzne Maksim tika izrakstīta no slimnīcas, jo izvēlējās ārstēšanos mājas apstākļos. Speciāliste uzskata, ka mūziķes atgriešanās uz skatuves ir zem lielas jautājuma zīmes, jo slimība smagi ietekmējusi plaušu stāvokli, kas apgrūtinās vokāla atjaunošanos.