Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Krievijas dopinga skandāls

Kremlis: Krievijai jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām

Kremlis: Krievijai jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām

Saistībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu diskvalificēt Krieviju no februārī gaidāmajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm valstij ir jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām, sacīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

LOK prezidents Vrubļevskis: Pieņemts Zālamana lēmums – Krievija diskvalificēta, bet “tīrie” sportisti varēs piedalīties olimpiādē

LOK prezidents Vrubļevskis: Pieņemts Zālamana lēmums - Krievija diskvalificēta, bet "tīrie" sportisti varēs piedalīties olimpiādē 8

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) ir pieņēmusi taisnīgu, tēlaini izsakoties, Zālamana lēmumu – diskvalificējusi Krieviju no nākamā gada februārī gaidāmajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm, taču ļāvusi tajās piedalīties “tīrajiem” atlētiem, sacīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.

Šadurskis: Kamēr Krievija nepārvērtē savu lomu, tai sportā nav ko darīt

Šadurskis: Kamēr Krievija nepārvērtē savu lomu, tai sportā nav ko darīt 1

Kamēr Krievija nepārvērtēs savu lomu, “tikmēr viņiem sportā nav ko darīt”, šādu viedokli pēc Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma par dopinga pārkāpumiem diskvalificēt Krieviju no olimpiskajām spēlēm aģentūrai LETA pauda par sporta nozari atbildīgais izglītības ministrs Kārlis Šadurskis (V).

Cīņa pret dopingu pastiprinās – Krievijai atņem biatlona pasaules čempionātu

Cīņa pret dopingu pastiprinās - Krievijai atņem biatlona pasaules čempionātu

  Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) trešdien ārkārtas kongresā nolēma atņemt Krievijai, kura tiek vainota valsts atbalstītas dopinga sistēmas lietošanā, 2021.gada pasaules čempionāta rīkošanas tiesības, kā arī piemēroja bargākus sodus par dopinga lietošanu, vēsta Norvēģijas sabiedriskā raidorganizācija NRK.

Radēviča: patīkami dzirdēt, ka dēls mani nosauc par pasaules vicečempioni

Radēviča: patīkami dzirdēt, ka dēls mani nosauc par pasaules vicečempioni

“Negaidītā kļūšana par pasaules vicečempioni vieglatlētikā bijis patīkams un satraucošs pārsteigums, taču medaļas krāsai nav nozīmes, jo daudz būtiskāka ir atzinība no tuvajiem, dzirdot, kā dēls mammu nosauc par pasaules vicečempioni,” tā jaunās ziņas komentēja pati Ineta Radēviča.

Dopingu lietojuši vairāk nekā 1000 Krievijas sportistu

Dopingu lietojuši vairāk nekā 1000 Krievijas sportistu

Divpadsmit Krievijas sportistiem, kuri 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja medaļas, tostarp arī četras zelta godalgas, olimpiādē, bija pozitīvas dopinga analīzes, taču tās tika samainītas pret negatīviem paraugiem, piektdien paziņoja Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) neatkarīgās izmeklēšanas komisijas vadītājs Ričards Maklarens.

Lielākais Vācijas laikraksts Bild tur solījumu un ignorē Krievijas sniegumu Rio

Lielākais Vācijas laikraksts Bild tur solījumu un ignorē Krievijas sniegumu Rio 1

Lielākais Vācijas laikraksts Bild turējis solījumu un ignorē Krievijas sportistu rezultātus Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Bild redakcija 21.jūlijā paziņoja, ka gadījumā, ja krievi tiks pielaisti pie starta Olimpiādē, tā neatspoguļos Krievijas sportistu sniegumu neiekļaus šo valsti kopējā valstu medaļu vērtējumā.