Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. janvāris

Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskops aunam

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops dvīņiem

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops vēzim

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

Horoskops lauvai

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Cilvēki riņķos pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops jaunavai

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Īpašu miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazas uzmanības dāvaniņas vai kādu saldumu saviem mīļajiem.

Horoskops svariem

Tavs prāts būs aktīvs un, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Tikšanās pārceltas, atskaites neiesniegtas un darbinieki pavirši.

Horoskops skorpionam

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops strēlniekam

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops mežāzim

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

Horoskops ūdensvīram

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops zivīm

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Krievijas dopinga skandāls

“Mūsu valsts komandai tas ir ļoti svarīgi.” Dainis Dukurs apsveic lēmumu Phjončhanā pasniegt Sočos “nozagtās” medaļas

"Mūsu valsts komandai tas ir ļoti svarīgi." Dainis Dukurs apsveic lēmumu Phjončhanā pasniegt Sočos "nozagtās" medaļas

Jau tagad zināms, ka Latvijas skeletonisti un bobslejisti kāps uz goda pjedestāla Phjončhanā. Ziemas olimpisko spēļu laikā tiks rīkota īpaša medaļu pasniegšanas ceremonija atlētiem, kuri tika apdalīti Soču ziemas spēlēs Krievijas negodīgās rīcības dēļ.  Par medaļu pārdali un to pasniegšanas norisi vienošanos panākusi Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), kas vienlaikus arī nolēmusi diskvalificēt Krieviju no dalības olimpiskajās spēlēs.

Putins: Krievija neboikotēs Phjončhanas olimpiskās spēles

Putins: Krievija neboikotēs Phjončhanas olimpiskās spēles

Krievija pēc Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma diskvalificēt komandu no 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm neboikotēs šo pasākumu, sportistiem pašiem pieņemot lēmumu vai individuāli piedalīties sacensībās, trešdien paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Kremlis: Krievijai jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām

Kremlis: Krievijai jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām

Saistībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu diskvalificēt Krieviju no februārī gaidāmajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm valstij ir jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām, sacīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

LOK prezidents Vrubļevskis: Pieņemts Zālamana lēmums – Krievija diskvalificēta, bet “tīrie” sportisti varēs piedalīties olimpiādē

LOK prezidents Vrubļevskis: Pieņemts Zālamana lēmums - Krievija diskvalificēta, bet "tīrie" sportisti varēs piedalīties olimpiādē 8

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) ir pieņēmusi taisnīgu, tēlaini izsakoties, Zālamana lēmumu – diskvalificējusi Krieviju no nākamā gada februārī gaidāmajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm, taču ļāvusi tajās piedalīties “tīrajiem” atlētiem, sacīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.

Šadurskis: Kamēr Krievija nepārvērtē savu lomu, tai sportā nav ko darīt

Šadurskis: Kamēr Krievija nepārvērtē savu lomu, tai sportā nav ko darīt 1

Kamēr Krievija nepārvērtēs savu lomu, “tikmēr viņiem sportā nav ko darīt”, šādu viedokli pēc Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma par dopinga pārkāpumiem diskvalificēt Krieviju no olimpiskajām spēlēm aģentūrai LETA pauda par sporta nozari atbildīgais izglītības ministrs Kārlis Šadurskis (V).

Cīņa pret dopingu pastiprinās – Krievijai atņem biatlona pasaules čempionātu

Cīņa pret dopingu pastiprinās - Krievijai atņem biatlona pasaules čempionātu

  Starptautiskā Biatlona savienība (IBU) trešdien ārkārtas kongresā nolēma atņemt Krievijai, kura tiek vainota valsts atbalstītas dopinga sistēmas lietošanā, 2021.gada pasaules čempionāta rīkošanas tiesības, kā arī piemēroja bargākus sodus par dopinga lietošanu, vēsta Norvēģijas sabiedriskā raidorganizācija NRK.

Radēviča: patīkami dzirdēt, ka dēls mani nosauc par pasaules vicečempioni

Radēviča: patīkami dzirdēt, ka dēls mani nosauc par pasaules vicečempioni

“Negaidītā kļūšana par pasaules vicečempioni vieglatlētikā bijis patīkams un satraucošs pārsteigums, taču medaļas krāsai nav nozīmes, jo daudz būtiskāka ir atzinība no tuvajiem, dzirdot, kā dēls mammu nosauc par pasaules vicečempioni,” tā jaunās ziņas komentēja pati Ineta Radēviča.

Dopingu lietojuši vairāk nekā 1000 Krievijas sportistu

Dopingu lietojuši vairāk nekā 1000 Krievijas sportistu

Divpadsmit Krievijas sportistiem, kuri 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja medaļas, tostarp arī četras zelta godalgas, olimpiādē, bija pozitīvas dopinga analīzes, taču tās tika samainītas pret negatīviem paraugiem, piektdien paziņoja Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) neatkarīgās izmeklēšanas komisijas vadītājs Ričards Maklarens.