Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Krievijas agresija

Rinkēvičs: Vēstures pārrakstīšana ir apzināta Krievijas ārpolitikas stratēģija

Rinkēvičs: Vēstures pārrakstīšana ir apzināta Krievijas ārpolitikas stratēģija 9

Šajā nedēļā plašu rezonansi izraisīja Krievijas vēstniecības provokatīvais paziņojums, ka Latvija 1940. gadā “leģitīmi” iestājās Padomju Savienībā. Šī epizode, protams, ir tikai daļa no visaptverošas politikas, kas vērsta uz neērtu Padomju savienības vēstures faktu noliegšanu. TV3 Ziņas skaidroja, kādi varētu šīs vēstures viltošanas politikas mērķi.

Zelenskis un Putins vienojas par pilnīgu pamieru Ukrainā

Zelenskis un Putins vienojas par pilnīgu pamieru Ukrainā 4

Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska un Krievijas prezidenta Vladimira Putina pirmā tikšanās klātienē, kas notika pirmdien Parīzē, vēlu vakarā noslēgusies ar vienošanos par pilnīga pamiera panākšanu Ukrainas austrumos līdz šā gada beigām un jaunu spēku atvilkšanu no konflikta zonām līdz 2020. gada martam.

Mūrniece: Krievijas varētu mēģināt intensīvāk uzspiest vēstures tendenciozas interpretācijas kursu

Mūrniece: Krievijas varētu mēģināt intensīvāk uzspiest vēstures tendenciozas interpretācijas kursu 9

Krievijas Valsts domes priekšsēdētāja Vjačeslava Volodina publiski paustais liecina, ka Krievija intensīvāk mēģinās uzspiest savu vēstures pārrakstīšanas jeb tendenciozas interpretācijas kursu, to Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) secinājusi pēc Volodina piektdienas uzrunas Eiropas Padomes (EP) dalībvalstu parlamentu priekšsēdētāju konferencē.

Saasinās ASV un Turcijas attiecības aizsardzības jomā

Saasinās ASV un Turcijas attiecības aizsardzības jomā 3

Amerikas Savienotās Valstis lēmušas, ka skandalozais Turcijas lēmums – iegādāties Krievijas zenītraķešu kompleksus “S-400” – liedz valstij piedalīties ASV ražoto iznīcinātāju “F-35” programmā.

Putins iebilst pret sankciju noteikšanu Gruzijai

Putins iebilst pret sankciju noteikšanu Gruzijai 1

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien paziņojis, ka neatbalsta sankciju noteikšanu Gruzijai, šādi izsakoties pēc parlamenta aicinājuma valdībai ierobežot tirdzniecību ar Kaukāza kaimiņvalsti.

Spēkā stājies Krievijas aizliegums lidojumiem uz Gruziju

Spēkā stājies Krievijas aizliegums lidojumiem uz Gruziju 3

Pirmdien spēkā stājies Krievijas komerciālo lidsabiedrību tiešo avioreisu aizliegums uz Gruziju. Tā ir Krievijas reakcija uz vēl joprojām notiekošajiem protestiem Tbilisi, kas sākās 20. jūnijā pēc Krievijas parlamentāriešu vizītes.

Pētījums: Sabiedrības griba aizstāvēt valsti uzbrukuma gadījumā ir zema

Pētījums: Sabiedrības griba aizstāvēt valsti uzbrukuma gadījumā ir zema 26

Latvijas sabiedrības griba aizstāvēt valsti uzbrukuma gadījumā ir zema gan globālā, gan reģionālā salīdzinājumā. Turklāt daudz biežāk aizstāvēt Latviju būtu gatavi latviski runājošie, nevis krievvalodīgie, atsaucoties uz Latvijas Ārpolitikas institūta veikto pētījumu ”Psiholoģiskā aizsardzība Latvijā: ievainojamības un iespējas”, vēstī raidījums ”LNT Ziņu Top 10”.

SAB: Nedraudzīgi specdienesti detalizēti pēta sociālo tīklu informāciju

SAB: Nedraudzīgi specdienesti detalizēti pēta sociālo tīklu informāciju 2

Ierasti mazrunīgais Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītājs Jānis Maizītis šonedēļ ar mapi rokās devās pie tiem ministriem, kam ir pieeja darbam ar valsts noslēpumu, lai diskrētā atmosfērā stāstītu par paveikto. Savukārt ikvienam no mums publiski ir pieejams SAB pārskats par slepenā dienesta darbu pagājušajā gadā.