Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Krievija

Maskavas tiesā nepacietīgi gaida spriedumu Ņemcova slepkavības lietā

Maskavas tiesā nepacietīgi gaida spriedumu Ņemcova slepkavības lietā

Divarpus gadus pēc redzamākā Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavības Maskavas tiesā šodien bija gaidāms spriedums. Tomēr pēc vairāku stundu ilgas zvērināto apspriedes un divu locekļu pēkšņas izslēgšanas tā nolasīšana pārcelta uz rītdienu. Ņemcova ģimene joprojām uz taisnu tiesu necer, uzskatot, ka uz apsūdzēto sola vajadzēja sēdēt slepkavības pasūtītājiem, ne izpildītājiem.

Krievijā pret korupciju vērstos protestos tiek aizturēti simtiem iedzīvotāju

Krievijā pret korupciju vērstos protestos tiek aizturēti simtiem iedzīvotāju 3

Krievijā pirmdiena izvērtusies ļoti trauksmaina. Daudzās pilsētās notika Kremļa opozicionāra Alekseja Navaļnija iedvesmotas protesta akcijas. Apcietināti simtiem aktīvistu, tostarp arī pats Navaļnijs. Daudzi novērotāji šos protesta pasākumus uzskata par svarīgu indikatoru tam, cik daudz un cik aktīvi ir pret valdošo režīmu noskaņoto cilvēku Krievijas sabiedrībā.

Spiegošanā apsūdzētā “LDz” darbinieka Krasnopjorova lietu turpmāk skatīs slēgti

Spiegošanā apsūdzētā "LDz" darbinieka Krasnopjorova lietu turpmāk skatīs slēgti 1

Jelgavā sākta spiegošanā apsūdzētā Latvijas dzelzceļa darbinieka – Aleksandra Krasnopjorova – lietas skatīšana. No 2015. gada teju gada garumā viņš regulāri ievācis militāru un komerciālu informāciju Krievijas uzdevumā, piemēram, pārfilmējis videonovērošanas kameru ierakstus ar NATO kravu pārvietošanu Latvijas teritorijā. Iegūto informāciju viņš pārsūtījis kādai kontaktpersonai Krievijā.

Krievijā aizvadītas aizraujošas traktoru sacensības

Krievijā aizvadītas aizraujošas traktoru sacensības

Svētdien Krievijas pilsētā Rostovā aizvadītas spraigas sacensības. Labākie piloti sacentās braukšanā ar traktoru. Iespaidīgās un aizraujošās sacensības klātienē noskatījies aptuveni 15 tūkstošu interesentu.

Putins ir gatavs publiskot Trampa un Lavrova sarunu ierakstu

Putins ir gatavs publiskot Trampa un Lavrova sarunu ierakstu

Ne dienu bez jauniem skandāliem ap ASV prezidentu Donaldu Trampu. Pagājušajā nedēļā viņš no amata atbrīvoja FIB direktoru Džeimsu Komiju, šodien ietekmīgi ASV mediji vēsta par patiesajiem atlaišanas iemesliem. Savukārt Krievijas prezidents Vladimirs Putins paudis gatavību publiskot Trampa un Ārlietu ministra Sergeja Lavrova sarunas ierakstu, kurā, kā tiek ziņots, ASV prezidents esot atklājis slepenu informāciju.

Tramps atzīst, ka Krievijas ārlietu ministram atklājis slepenu informāciju

Tramps atzīst, ka Krievijas ārlietu ministram atklājis slepenu informāciju

Jauns politiskais skandāls Vašingtonā – nedēļas laikā jau otrais. Presē bija nonākusi informācija, ka prezidents Donalds Tramps nesenas sarunas laikā ar Krievijas ārlietu ministru izpļāpājis slepenu izlūkdienestu informāciju. Trampa padomnieki vakar centās noliegt, ka šāds negadījums noticis, taču pats Tramps atzina, ka, jā, viņš krieviem esot stāstījis par izlūkošanas lietām, bet nekādus likumus pārkāpis neesot.