Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Krievija

Avoti: Mali hunta plāno nolīgt Krievijas algotņus

Avoti: Mali hunta plāno nolīgt Krievijas algotņus 1

Mali militārā hunta risina sarunas ar Krievijas privāto militāro kompāniju “Vagner” par 1000 Krievijas algotņu nolīgšanu operācijām valstī, otrdien, 14. septembrī, pavēstīja Francijas avoti.

Krievija piegādās Baltkrievijai militāro tehniku

Krievija piegādās Baltkrievijai militāro tehniku 8

Krievija drīzumā piegādās Baltkrievijai lielu militārās tehnikas sūtījumu, tostarp lidmašīnas, helikopterus un pretgaisa aizsardzības sistēmas, paziņojis Baltkrievijas līderis Aleksandrs Lukašenko.

Putins pirms vēlēšanām piešķir prēmijas policistiem un karavīriem

Putins pirms vēlēšanām piešķir prēmijas policistiem un karavīriem 3

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirms parlamenta vēlēšanām devis rīkojumu izmaksāt tiesībsargāšanas iestāžu darbiniekiem un militārpersonām 15 000 rubļu (173 eiro) prēmiju, šādi, pēc visa spriežot, cenšoties vairot atbalstu pirms septembrī gaidāmajām parlamenta vēlēšanām, kurās nepopulārajai valdošajai partijai “Vienotā Krievija” gaidāmas smaga cīņa.

Pabriks: ASV ir jāparāda, ka tā spēj vadīt rietumu pasauli

Pabriks: ASV ir jāparāda, ka tā spēj vadīt rietumu pasauli 7

Pašlaik ASV ir galvenā militārā vara rietumos un tai ir jāparāda, ka viņa spēj vadīt rietumu pasauli, šodienas Aizsardzības ministrijas organizētajā tiešsaistes diskusijā “Migrācija kā hibrīdkara ierocis pret Latviju: kas tālāk?” uzsvēra aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Krievija "Facebook", "Twitter" un "WhatsApp" piespriež naudassodus

Krievija "Facebook", "Twitter" un "WhatsApp" piespriež naudassodus

Krievija piemērojusi interneta gigantiem “Facebook”, “Twitter” un “WhatsApp” naudassodus par Krievijas lietotāju datu neuzglabāšanu vietējos serveros, ceturtdien paziņoja valsts informācijas tehnoloģiju un masu komunikācijas uzraudzības dienests “Roskomnadzor”.

Putins pirms vēlēšanām pensionāriem izdala naudu

Putins pirms vēlēšanām pensionāriem izdala naudu 4

Krievijas prezidents Vladimirs Putins licis pensionāriem izmaksāt 10 000 rubļu (115 eiro) lielu pabalstu, šādi, pēc visa spriežot, cenšoties vairot atbalstu pirms septembrī gaidāmajām parlamenta vēlēšanām, kurās nepopulārajai valdošajai partijai “Vienotā Krievija” gaidāmas smagas cīņas.

Krievija grasās liegt ieceļot "rusofobiem"

Krievija grasās liegt ieceļot "rusofobiem" 6

Krievijas parlamentā ir sagatavots likumprojekts, kas cita starpā paredz liegt valstī iebraukt cilvēkiem, kuri izplata “apzināti melīgas ziņas” par PSRS darbību Otrā pasaules kara laikā, žurnālistiem ceturtdien pavēstīja Valsts domes informācijas politikas komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Hinšteins, norādot, ka “rusofobiem” durvīm uz Krieviju jābūt cieši slēgtām.

Valsts kontroli dara bažīgu potenciālā būvdarbu kavēšanās uz Latvijas un Baltkrievijas robežas

Valsts kontroli dara bažīgu potenciālā būvdarbu kavēšanās uz Latvijas un Baltkrievijas robežas 1

Valsts kontroles (VK) revīzija par valsts robežas joslas ierīkošanu pie Latvijas austrumu robežas noslēdzās pirms vairāk nekā gada, bet tajā bija secināts, ka Iekšlietu ministrija (IeM) jau vairākus gadus bez objektīviem iemesliem kavējusi robežjoslas izbūvēšanas darbus, tāpēc VK dara bažīgu potenciālā būvdarbu kavēšanās uz Latvijas un Baltkrievijas robežas, jo šobrīd lielāko daļu zemes īpašumtiesību sakārtošanu paredzēts pabeigt tikai 2022. gadā, bet pavisam pabeigt 2024. gadā, tādējādi aizkavējot šos darbus vēl par pieciem gadiem.