Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 21. novembris

Zeltīte, Andis

Horoskops aunam

Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam un tas noteikti rādīs mazākās pretestības virzienā.

Horoskops vērsim

Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku turpini virzīt valstiski patriotisku jautājumu risināšanai. Dzimtene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Horoskops dvīņiem

Neskatoties uz spēju visu paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā virpuļvētrā. Gatavojies ļoti intensīvai un trakulīgai situāciju attīstībai.

Horoskops vēzim

Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais spars neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekoši reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un datorpelīti, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Horoskops lauvai

Šodienas pesimistiskā vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies. Spēja saskatīt komisko un par to pasmieties noteikti palīdzēs.

Horoskops jaunavai

Priekšnieki un visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi izrīkot, pakritizēt, vai pamācīt kā atšķirt dzīves krāsas. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un nodrošinies ar labiem relaksantiem, kas būs vislabākais patvērums verbālo uzbrukumu brīžos.

Horoskops svariem

Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā nodemonstrēt.

Horoskops skorpionam

Pat tava izslavētā intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savā darba kolektīvā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu skaudības piešprici.

Horoskops strēlniekam

Tavas dzīves neseno notikumu ietekmē tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā ātrā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Horoskops mežāzim

Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Horoskops ūdensvīram

Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli aizkaitināmo pusi, vieglākajā gadījumā, nomāks. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Horoskops zivīm

Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis laimīgo stundu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Krievija

Krievijas dezinformācijas kampaņa skārusi 126 miljonus amerikāņu ar mērķi izraisīt sabiedrības šķelšanos

Krievijas dezinformācijas kampaņa skārusi 126 miljonus amerikāņu ar mērķi izraisīt sabiedrības šķelšanos 1

ASV turpinās izmeklēšana par Krievijas iejaukšanos pagājušā gada prezidenta vēlēšanās. Izmeklēšanas ietvaros lielajiem sociālo mediju tīkliem nācies atteikties no sava uzstādījuma par lietotāju privātumu un nodot izmeklētāju rokās informāciju par reklāmām, kuras pirkuši ar Krieviju saistīti klienti. Šī informācija sniedz labu ieskatu, kā ar šķietami nevainīgiem rakstiem un smieklīgām bildēm notika mēģinājumi iespaidot amerikāņu vēlētājus un šķelt sabiedrību.

Navaļnijs sūdz tiesā Putinu

Navaļnijs sūdz tiesā Putinu

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs iesūdzējis tiesā prezidentu Vladimiru Putinu par viņa atbalstītāju mītiņu pastāvīgu aizliegšanu.

Ždanoka, Mamikins un Jurkāns saņēmuši ielūgumu apmeklēt Krimu

Ždanoka, Mamikins un Jurkāns saņēmuši ielūgumu apmeklēt Krimu 3

Krima ir Krievija, sankcijas ir jāatceļ, un Latvija ir bezcerīga, korumpēta valsts – šādi pēc diskusiju foruma Sočos portālam “Izvestja” izrunājies pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns. Viņš un vēl divi Latvijas pārstāvji saņēmuši arī uzaicinājumu apmeklēt Krimu.

Krievija draud vērsties pret ASV medijiem

Krievija draud vērsties pret ASV medijiem

Tikmēr saasinās attiecības ASV un Krievijas starpā. Reaģējot uz Krievijas mediju darbības ierobežošanu Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievija draud vēsties pret ASV medijiem.