Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kremļa režīms

Čehija izraida 18 Krievijas diplomātus

Čehija izraida 18 Krievijas diplomātus 3

Čehija izraida 18 Krievijas diplomātus, kas, kā konstatējis Čehijas izlūkdienests, ir Krievijas izlūkdienestu slepenie aģenti, sestdien pavēstīja Čehijas ārlietu ministrs Jans Hamāčeks.

Krievija draud Ukrainai ar karu

Krievija draud Ukrainai ar karu 12

Kremlis trešdien, 31.martā, piedraudējis Ukrainai ar karu, pie kā varot novest Kijevas “provokatīvās darbības”, nolūkā atsākt karadarbību ar Krievijas uzturētajām un apbruņotajām kaujinieku bandām, kuru kontrolē atrodas daļa Ukrainas teritorijas.

ASV politologs: Putins var domāt par hibrīdoperāciju Baltijas valstīs

ASV politologs: Putins var domāt par hibrīdoperāciju Baltijas valstīs 37

Pašreizējā situācija Krievijā daudzējādā ziņā atgādina 2013.gadu, un prezidents Vladimirs Putins sava reitinga celšanai atkal var domāt par “mazu uzvaru nesošu karu”, žurnālā “Politico Magazine” publicētā komentārā izteicies sociologs, politikas zinātnieks un Amerikas Uzņēmējdarbības institūta profesors Leons Ārons.

ES ārlietu ministri vienojas par jaunām sankcijām pret Krieviju

ES ārlietu ministri vienojas par jaunām sankcijām pret Krieviju

Reaģējot uz Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija ieslodzīšanu, Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien panākuši “politisku vienošanos” par jaunām sankcijām pret Maskavu, aģentūrām AFP un DPA pavēstījuši avoti diplomātu aprindās.

Gatavo jaunas sankcijas pret Kremli saistībā ar Navaļnija cietumsodu

Gatavo jaunas sankcijas pret Kremli saistībā ar Navaļnija cietumsodu 6

Pēc Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija tiesas prāvas otrdien, 2, janvārī, nosacīto cietumsodu aizstājot ar reālu, Maskavas un Sanktpēterburgas ielās notika plaši protesti ar daudziem aizturētajiem, kamēr Rietumi gatavo jaunas sankcijas pret Kremli, vēsta TV3 Ziņas.