Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Kredīts

Bankas novēro nekustamo īpašumu darījumu pieaugumu

Bankas novēro nekustamo īpašumu darījumu pieaugumu 1

Latvijas reģionos pieaug nekustamā īpašuma iegādes darījumu skaits. Par to liecina “Swedbank” apkopotie dati – šogad par 18% pieaudzis nekustamo īpašumu darījumu skaits reģionos par summu līdz 20 000 eiro – bez pirmās iemaksas.

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos!

Kā nav kauna?! Pensionārei par tūkstoti uzstāda ūdens filtru pie tualetes poda un iejūdz kredītos! 13

Kad pie durvīm piezvanījis vīrietis, sakot, ka ūdens kvalitātes pārbaude, Smiltenes iedzīvotāja Veras kundze bijusi pārliecināta, ka ieradies kāds no namu pārvaldes un ļāvusi vīrietim ienākt. Vīrietis aptumšojis viņai prātu un psiholoģiski apstrādājis tik veikli, ka nepaguva ne acu pamirkšķināt, kā jau bija iestigusi parādsaistībās. Savā pieredzē dalās Smiltenes iedzīvotāja.

Ātrie kredīti: PTAC vērtē nebanku kreditētājus

Ātrie kredīti: PTAC vērtē nebanku kreditētājus

Likuma grozījumi ir uzlabojuši situāciju ātro kredītu izsniegšanā. Stingrāku prasību dēļ ir palielinājies kredītu atteikumu skaits. Ātros kredītus iedzīvotāji ņem retāk, tomēr tie, kuri tos ņem, prasa lielākas summas.

Valsts no sirmgalves piedzen 15 tūkstošus eiro

Valsts no sirmgalves piedzen 15 tūkstošus eiro 3

Imanta Rozalinska nāve ģimeni pārsteidza 2010. gadā. Par īpašuma un iegādi un uzturēšanu ņemtais kredīts nu bijis ģimenes slogs. Gadu pēc nelaiķa aiziešanas aizsaulē, ģimene turpināja maksāt bankai kredītu. Apzinoties, ka kredītu atmaksāt nebūs iespējams, ģimene nolēmusi atbrīvoties no īpašuma. To atsavināja, taču nepatīkamie pārsteigumi turpinās.