Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Krāsas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

FOTO: Rīgas ielu mode. Kā mūsu sievietes ģērbjas pavasarī

FOTO: Rīgas ielu mode. Kā mūsu sievietes ģērbjas pavasarī

Nesen noslēdzās kārtējā Rīgas modes nedēļa, kur, protams, valdīja gan košas krāsas, gan jauni, gan jau aizmirsti apģērbu salikumi. Droši vien arī kādai no mums kaut kas nedaudz no jaunākās modes “prātā aizķērās”, taču, – cik patiesībā izmantojam profesionāļu piedāvātos jaunumus, vislabāk var redzēt ikdienā. Tādēļ Skaties.lv/Sievietei piedāvā tev fotogaleriju par Rīgas ielu modi 2016. gada pavasarī.

FOTO: kādus pavasarī aktuālos gumijas zābakus varam atrast Latvijas veikalos

FOTO: kādus pavasarī aktuālos gumijas zābakus varam atrast Latvijas veikalos

Nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Šo teicienu allaž atceramies tad, kad salst vai ir karsti, bet visbiežāk tas notiek tad, kad līst lietus. Galvenais, lai kājas būtu siltas – ņemot vērā šo folklorizēto teicienu, Skaties.lv/ Sievietei piedāvā tev ieskatu šobrīd veikalos pieejamo gumijas zābaku un puszābaku modē.

VIDEO: Lieldienas nāk! Izmēģini šogad jaunus olu krāsošanas paņēmienus

VIDEO: Lieldienas nāk! Izmēģini šogad jaunus olu krāsošanas paņēmienus

Noteikti jau labu laiku virtuves tālākajā stūrī krāj maisiņā sīpolu mizas Lieldienu olu krāsošanai. Protams, ka krāsošana ar dabas piedāvātajiem materiāliem ir mūsu mentalitātei un skaistuma izjūtai visatbilstošākais veids. Tomēr, ja pa vidu brūni – dzelteni – zaļganīgajām olām vēlies arī citādākas krāsas, aplūko trīs paņēmienus, kā pavisam vienkārši nokrāsot Lieldienu olas.

Tu būsi šokā, ko par tevi liecina apģērba krāsa

Tu būsi šokā, ko par tevi liecina apģērba krāsa

Sievietes varam iedalīt divās grupās: tās, kuras iepriekšējā vakarā rūpīgi plāno nākamās dienas apģērbu, krāsu salikumu un aksesuārus, un ir sievietes, kuras, pieceļoties no rīta, paķer pirmo drēbju gabalu, ko ierauga skapī. Tie, kuri saka, ka krāsai nav nozīmes, maldās. Krāsas spēj ietekmēt pārējo cilvēku uztveri un galu galā radīt pirmo iespaidu.

Uzzini visu par savu personību, skatoties uz somu

Uzzini visu par savu personību, skatoties uz somu

Soma ir viens no sieviešu mīļākajiem aksesuāriem. Patiesībā īsti sievišķīgām sievietēm parasti ir tieši divas vājības, – kurpes un somas. Spāņu psihologi ir pārliecināti, ka pēc tā, kādu somiņu sieviete izvēlas un kādā veidā to nēsā, var izveidot viņas psiholoģisko portretu. Gan somas izmērs, gan krāsa un forma var ļoti daudz pavēstīt par savu īpašnieci.

Interesanti! Tava bērna mīļākā krāsa nosaka viņa raksturu

Interesanti! Tava bērna mīļākā krāsa nosaka viņa raksturu

Ikviena māmiņa noteikti vēlas uzzināt, kāds viņas bērns būs nākotnē. Tieši tāpat jebkura mamma vienmēr šaubās un uztraucas, vai viņas bērns jūtas labi un ir apmierināts ar dzīvi. Tagad ir jauna metode, kas vecākiem var palīdzēt labāk izprast savu bērnu. Zinātnieki ir izstrādājuši metodi ”Krāsainie bērni.” Pēc krāsām, kuras bērns visbiežāk izmanto zīmējumos, ir iespējams noteikt viņa raksturu, mikroklimatu ģimenē un reakciju dzīves situācijās. Turklāt ir iespējams arī prognozēt, kāds viņš būs, kad izaugs. Atkarībā no tā, kādu krāsu viņš visbiežāk izmanto zīmējot un kāda ir viņa mīļākā krāsa, var noteikt dažādas bērna rakstura iezīmes.

Kā visefektīvāk apvienot rotaļāšanos ar mācīšanos

Kā visefektīvāk apvienot rotaļāšanos ar mācīšanos

Ikviena mamma zina to, ka bērni vislabprātāk mācas rotaļu laikā. Kā iemācīt mazajiem apgūt krāsas un atpazīt cipariņus? Un kā bērnu rotaļās iesaistīt mūsdienu tehnoloģijas, stāsta raidījums Māmiņu klubs.

Radošā darbnīca. Nokrāso kopā ar bērnu smiltis un uzzini krāsu nozīmi

Radošā darbnīca. Nokrāso kopā ar bērnu smiltis un uzzini krāsu nozīmi

Māmiņām ir jābūt radošām – ”lūst tur vai plīst.” Lai tava acurauga rotaļu un spēlēšanās laiks būtu piepildīts un interesants, ir nepieciešams daudz jaunu, neapsīkstošu ideju. Šoreiz kopā ar mākslinieci, divu bērnu māmiņu Ilzi Dītavu tev ir iespēja smelt jaunu iedvesmu smilšu mākslā.

Krāsas, ko ēd – kādas īpašības piemīt iecienītākā ēdiena krāsai?

Krāsas, ko ēd - kādas īpašības piemīt iecienītākā ēdiena krāsai?

Kā ar krāsu terapijas palīdzību vairot enerģiju, nomierināt un dziedināt apziņu, ķermeni un dvēseli? Kā pareizi izvēlēties pārtiku daudzveidīgās krāsās, lai dziedinātu sevi? Krāsa ir viena no produkta pazīmēm, kas rada apetīti un stimulē siekalu izdalīšanos. Bieži izvēlas tieši to pārtikas produktu, kas nepieciešams, jo intuīcija pasaka priekšā īsto krāsu. Piemēram, apelsīnu ēd, lai uzmundrinātos, bet gaļu, lai atjaunotu enerģiju.

Kādas krāsas apģērbs piestāv tavai horoskopa zīmei

Kādas krāsas apģērbs piestāv tavai horoskopa zīmei

Ikdienā esam pieraduši valkāt tādas krāsas apģērbu, kas mums pašiem patīk, nedomājot par to, vai tas ir harmonijā ar mūsu iekšējo pasauli. Turpinot zvaigžņu tēmu, šajā rakstā par to, kādas krāsas piestāv tavai horoskopa zīmei. No kurām krāsām labāk izvairīties, bet – kādas ir vērts atcerēties, lai darbiņi ritētu veiksmīgi, kā arī paši justos labi un ērti.