Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Krāpšana

Krāpnieku upuru skaits pieaug! Vai arī esi cietis no šiem cilvēkiem?

Krāpnieku upuru skaits pieaug! Vai arī esi cietis no šiem cilvēkiem?

Raidījums “Degpunktā” ziņo par kādu krāpnieku firmu, no kuras, kā izrādījies, cietuši vairāki cilvēki, kas tagad mobilizējušies un stāsta par savu rūgto pieredzi. Tie, kas pirms vairākiem gadiem cietuši no firmas ”Rutkis Group”, un tie, kas vēl pirms dažiem mēnešiem atdeva mājlopus firmai “Latgales gaļsaimnieks”, izveidojuši veselu saziņas tīklu un ziņo viens otram par jaunumiem.

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados – Latvijas skaļākie dienesta romāni

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados - Latvijas skaļākie dienesta romāni 8

Dienesta romāns – daudzi to uzskata par vienu no romantiskākajiem attiecību scenārijiem – satikt mīlestību savā darba vietā, bet citi – par slazdu. Un ja nu, nedod Dievs, kādreiz šis romāniņš beidzas – tad cieš ne vien paši mīlnieki, bet viss darba kolektīvs kopumā. Vai dienesta romāns ietekmē darba kvalitāti un vai tiešām var pastāvēt mīlestība darba vietā, kas beidzas ar kopdzīvi, skaistām kāzām un daudz bērniem?

VIDEO: šovs Precētie pret brīvajiem! Randiņa laikā puisis saķer brīvo meiteni aiz dibena un totāli izgāž randiņu!

VIDEO: šovs Precētie pret brīvajiem! Randiņa laikā puisis saķer brīvo meiteni aiz dibena un totāli izgāž randiņu! 3

Televīzijas ekrānos atgriezies jautrais un pārsteigumu pilnais šovs Precētie pret brīvajiem otrā sezona. Tāpat kā pirmajā sezonā, arī šajā piedalās trīs burvīgi vīrieši, no kuriem viens ir brīvais puisis, bet pārējie abi – aizņemtie. Meļus centīsies ”atkost” brīvā meitene, kura ir devusies sava sirdsāķīša meklējumos. Bet, vai Kristai tas izdosies?

NP: Latvijas Pasts izmeklē konfidencialitātes pārkāpumu, dokumenti no nepiegādāta sūtījuma nonākuši privātpersonu rokās

NP: Latvijas Pasts izmeklē konfidencialitātes pārkāpumu, dokumenti no nepiegādāta sūtījuma nonākuši privātpersonu rokās

Precizitāte, ātrums un konfidencialitāte ir svarīgākais, ko mēs sagaidām no pastnieka. Uzticēšanās pastam ir kļuvusi aktuāla kādā biznesa strīdā, kas plašu publicitāti ieguva 2014. gada vasarā. Pastāv aizdomas, ka svarīgi un konfidenciāli dokumenti nonāk nepiederošu personu rokās, vēsta raidījums Nekā personīga.

Lauksaimniecībā zeļ un plaukst krāpniecība? Tiek izmeklēti 8 kriminālprocesi par PVN izkrāpšanu graudu tirdzniecībā

Lauksaimniecībā zeļ un plaukst krāpniecība? Tiek izmeklēti 8 kriminālprocesi par PVN izkrāpšanu graudu tirdzniecībā

Ne bez pašu zemnieku iesaistīšanās graudu nozarē kādu laiku darbojušies pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieki, kas zaguši naudu no valsts budžeta. Kā raidījumam Nekā personīga kļuvis zināms – pēc tam, kad šovasar Finanšu ministrija graudiem ieviesa reverso PVN, krāpnieki lauksaimniecības nozari nav pametuši un šobrīd pievērsušies nodokļu izkrāpšanai, izmantojot zirņus, pupas un minerālmēslus.

Pazīmes, kas pierāda, ka tavs vīrietis ir uzticams un tevi nekrāps!

Pazīmes, kas pierāda, ka tavs vīrietis ir uzticams un tevi nekrāps!

Neviena sieviete nevēlas piedzīvot attiecību fiasko, īpaši, ja esam otru cilvēku ļoti iemīlējušas un zinām, ka viņš ir viss, ko vēlamies. Lai dzīvi padarītu košāku un attiecības veiksmīgas, ir nepieciešama uzticības persona, kas varētu būt tieši tavs mīļotais.

Sešas frāzes, kas var sagraut tavas attiecības

Sešas frāzes, kas var sagraut tavas attiecības 4

Attiecības ir sarežģīta dzīves sastāvdaļa, un dažkārt vārdi, ko pasakām otrajai pusītei, var ļoti aizskart. Lai tu mīļotajam neliktu vilties un būtu tāda sieviete, kādu viņš vēlas sev blakus redzēt, izvairies no šīm vārdu frāzēm, kas var graut jūsu attiecības.