Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Krāpniecība

Arvien vairāk pieaug interneta krāpnieku aktivitāte

Arvien vairāk pieaug interneta krāpnieku aktivitāte

Šomēnes vairāki desmiti valsts iedzīvotāju kļuvuši par krāpnieku upuriem un kopumā zaudējuši gandrīz 400 000 eiro. Noziedznieku aktivitāte paaugstinājusies tieši pēdējā laikā. Krāpnieki, runājot pa telefonu, melo meistarīgi, tāpēc jāzina, kā nekļūt par zagļu upuri, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Latvijā kurjerdienestu vārdā uzdarbojas krāpnieki

Latvijā kurjerdienestu vārdā uzdarbojas krāpnieki 1

Latvijā uzdarbojas noziedznieki, kuri izkrāpj norēķinu karšu datus, imitējot populārus kurjerdienestu uzņēmumus. Cilvēkiem, kuri internetā vēlas pārdot preces, krāpnieki lūdz aizpildīt viltotas ”DPD Latvija” vai ”Omniva Latvija” mājaslapu kopijas, kurās ievadot maksājuma karšu datus, nauda nonāk krāpnieku rokās. Līdz šim policijā saņemti vairāk nekā 240 ziņojumi par šādiem gadījumiem.

Krāpnieki izsūta viltus e-pastus, uzdodoties par "Swedbank"

Krāpnieki izsūta viltus e-pastus, uzdodoties par "Swedbank" 1

Krāpnieki izsūta e-pastus, uzdodoties par “Swedbank”, pievienojot neīstu saiti, kas aizved uz datu izkrāpšanas vietni, mikroblogošanas vietnē “Twitter” vēsta IT drošības incidentu novēršanas institūcija Latvijā “Cert.lv”.

Mākslinieka Vilipsona ģimenei krāpnieku dēļ policija grib atņemt dzīvokli

Mākslinieka Vilipsona ģimenei krāpnieku dēļ policija grib atņemt dzīvokli 4

Krāpnieku un lēnas izmeklēšanas dēļ mākslinieka Aivara Vilipsona ģimene var zaudēt dzīvokli – policija vēlas īpašumu konfiscēt par labu valstij, jo savulaik, pirms Vilipsons to iegādājās, dzīvoklis ticis izkrāpts, izmantojot viltotu testamentu, ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma “De facto” svētdien, 24. janvārī, vēstīto.

"Ja nu seniors piekrīt..." Aktrisi Ilzi Vazdiku satrauc svešinieka piedāvājums palīdzēt pandēmijas laikā

"Ja nu seniors piekrīt..." Aktrisi Ilzi Vazdiku satrauc svešinieka piedāvājums palīdzēt pandēmijas laikā 3

Leģendārā latviešu aktrise Ilze Vazdika savā pasta kastītē saņēmusi sev adresētu vēstuli no svešinieka, kurš kā brīvprātīgais pandēmijas laikā piedāvā palīdzību ikdienas darbos. Vazdika ir neizpratnē, kā svešinieks uzzinājis viņas dzīvesvietas adresi, tāpat bažījas, vai aiz palīdzības piedāvājuma neslēpjas ļauni nodomi. Pazīstamā aktrise par sūtījumu stāsta raidījumam “Bez Tabu”, lai brīdinātu citus seniorus.

Prokurors pārliecināts, ka deputāts Adamovičs izkrāpis 3000 eiro

Prokurors pārliecināts, ka deputāts Adamovičs izkrāpis 3000 eiro

Visticamāk, tiesas priekšā būs jāstājas Saeimas deputātam Aldim Adamovičam no “Jaunās Vienotības”, kuru tur aizdomās saistībā ar nepamatoti pieprasītām un saņemtām kompensācijām par degvielu un dzīvojamo telpu īri, arī prokurors pārliecināts par deputāta mantkārīgos nolūkos izkrāptiem vairāk nekā 3000 eiro, vēsta TV3 ziņas.