Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs

KNAB veic pārbaudi par Jūrmalas deputāta Jāņa Lediņa iespējamu iejaukšanos SIA “Jūrmalas ūdens” darbībā

KNAB veic pārbaudi par Jūrmalas deputāta Jāņa Lediņa iespējamu iejaukšanos SIA “Jūrmalas ūdens” darbībā 1

Valsts un pašvaldību uzņēmumi ir labas barotnes caurkritušiem politiķiem. Kūrortpilsēta Jūrmala nav izņēmums.  Uzņēmuma ”Jūrmalas ūdens” vadībā bez konkursa nonāca vēlēšanās aiz svītras palikusī ZZS deputāte Ligita Maziņa.  Latvijas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs sācis pārbaudi par viņas dzīvesbiedra Jūrmalas domes deputāta Jāņa Lediņa iespējamu iejaukšanos sievas pārvaldītā uzņēmuma darbībā. Viņš regulāri apmeklējis plānošanas sanāksmes un nesen slēgts kāds aizdomīgs darījums.

AT atcēlusi apgabaltiesas notiesājošo spriedumu Ogres mēra Helmaņa izspiešanas lietā

AT atcēlusi apgabaltiesas notiesājošo spriedumu Ogres mēra Helmaņa izspiešanas lietā 2

Augstākās tiesas (Senāta) Krimināllietu departaments šodien pilnībā atcēlis Rīgas apgabaltiesas notiesājošo spriedumu krimināllietā, kurā par izspiešanu apsūdzēts Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis (VL-TB/LNNK) un tā brīža Ogres televīzijas īpašnieks Artūrs Robežnieks, aģentūrai LETA apstiprināja AT pārstāve Baiba Kataja.

KNAB izvērtēs VARAM un ministra Jura Pūces pašvaldību reformas informatīvo kampaņu

KNAB izvērtēs VARAM un ministra Jura Pūces pašvaldību reformas informatīvo kampaņu 3

Novadu reformas plašo reklāmas kampaņu, kuras centrā ir atbildīgais ministrs Juris Pūce, izvērtēs Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Tur vērsies Saeimas Publisko izdevumu komisijas vadītājs, kurš kampaņā saskata pašreklāmas pazīmes. Bažas raisījis arī kāds no uzņēmumiem, kas kampaņā ticis pie līguma.