Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Korupcija

KNAB aicina sniegt priekšlikumus par pasākumiem korupcijas novēršanā un apkarošanā Latvijā nākamjos gados

KNAB aicina sniegt priekšlikumus par pasākumiem korupcijas novēršanā un apkarošanā Latvijā nākamjos gados 1

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izstrādājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas pasākumu plāna 2021.-2023. gadam projektu jeb tā saucamo Pretkorupcijas pasākumu plāna projektu un aicina ikvienu sabiedrības pārstāvi līdz šā gada 23. aprīlim izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus par paredzētajiem pasākumiem korupcijas novēršanā un apkarošanā Latvijā nākamajos gados, informēja KNAB.

Korupcijas indekss: Latvijas rādītājs pērn nav jūtami uzlabojies un ir zem ES vidējā līmeņa

Korupcijas indekss: Latvijas rādītājs pērn nav jūtami uzlabojies un ir zem ES vidējā līmeņa 2

Korupcijas uztveres indekss Latvijā neuzlabojas, un šajā rādītājā esam zem Eiropas Savienības (ES) vidējā līmeņa. Korupcijas uztveres indeksu veido pētnieki no starptautiskās pretkorupcijas organizācijas “Transparency International”, un to īpaši ņem vērā, piemēram, ārvalstu investori, pirms ieguldīt naudu Latvijā. Kas ir galvenie iemesli, kāpēc Latvija stagnē?

Osinovskis: Darījums ar Magoni bija neparasts, bet tas nenozīmē, ka nelegāls

Osinovskis: Darījums ar Magoni bija neparasts, bet tas nenozīmē, ka nelegāls 5

Skaidras naudas 500 000 eiro apmērā nodošana bijušajam “Latvijas dzelzceļa” valdes priekšsēdētājam Uģim Magonim par viņa privāto kontaktu izmantošanu “Krievijas dzelzceļā”, lai atjaunotu līgumu starp “Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcu” un “Krievijas dzelzceļu” bija neparasts darījums, taču tas nenozīmē, ka nelegāls, intervijā aģentūrai LETA sacīja Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis.

"Muļķīgi būtu teikt, ka esmu sarūgtināts!" Magonis komentē attaisnojošo tiesas spriedumu

"Muļķīgi būtu teikt, ka esmu sarūgtināts!" Magonis komentē attaisnojošo tiesas spriedumu 3

Vidzemes rajona tiesa Limbažos attaisnoja par kukuļošanu apsūdzēto bijušo VAS ”Latvijas dzelzceļš” (LDz) valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas uzņēmēju miljonāru Oļegu Osinovski. Abus vainoja koruptīvos noziegumos. Osinovski par kukuļošanu, bet Magoni – par pusmiljona eiro kukuļa pieņemšanu, lai LDz meitas firma no Osinovska iepirktu sadārdzinātas, vecas lokomotīves.

Jurašs: Pēdējos mēnešos virmoja runas par ietekmīgu vīru interesēm panākt labvēlīgu spriedumu Magoņa lietā

Jurašs: Pēdējos mēnešos virmoja runas par ietekmīgu vīru interesēm panākt labvēlīgu spriedumu Magoņa lietā

Pēdējo mēnešu laikā gaisā virmoja dažādas runas par ietekmīgu vīru interesēm panākt labvēlīgu spriedumu lietā, kurā par kukuļošanu bija apsūdzēts bijušo VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) valdes priekšsēdētājs Uģi Magonis un Igaunijas uzņēmējs miljonārs Oļegs Osinovskis, komentējot tiesas spriedumu lietā pret abiem uzņēmējiem, aģentūrai LETA sacīja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Jurašs, kurš savulaik kā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks izmeklēja šo lietu.