Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Koronavīruss

Doties uz filmu sadaļu
No koronavīrusa miruši jau vairāk nekā 1000 cilvēku

No koronavīrusa miruši jau vairāk nekā 1000 cilvēku 4

Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa uzliesmojumā otrdien pārsniedza tūkstoti, pieaugot līdz 1016 pēc tam, kad uzliesmojuma epicentrā Hubei provincē tika reģistrēti 103 jauni nāves gadījumi un pārējā Ķīnā – pieci nāves gadījumi pēdējo 24 stundu laikā.

Vairumam apdrošinātāju ceļojumu polises neaizsargā no epidēmiju un pandēmiju riskiem

Vairumam apdrošinātāju ceļojumu polises neaizsargā no epidēmiju un pandēmiju riskiem

Nospiedoši lielākajam vairumam Latvijas apdrošinātāju ceļojumu polišu noteikumos ir ierakstīts izņēmums – epidēmijas un pandēmijas, un gandrīz neviena Latvijas apdrošinātāju ceļojumu polise pret šiem riskiem neaizsargās, aģentūru LETA informēja Profesionālo apdrošināšanas brokeru asociācijas valdes priekšsēdētājs Agris Auce.

"Mēs neko nezinām!" Lūdzot padomu par koronavīrusu, poliklīnikas "atšuj" atlidojušos latviešus

"Mēs neko nezinām!" Lūdzot padomu par koronavīrusu, poliklīnikas "atšuj" atlidojušos latviešus 5

Pašlaik Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar jauno koronavīrusu. Atbildīgie dienesti nākuši klajā ar informāciju, ka Latvija ir gatava atbilstoši rīkoties, ja vīrusa klātbūtne tiktu konstatēta. Iespējams, atbildīgie dienesti ir gatavi sniegt visu nepieciešamo palīdzību, ja vīruss parādītos, bet raidījuma “Bez Tabu” saņemtās vēstules liecina, ka tautiešiem ārzemēs, kuri plāno atgriezties mājās, ir sarežģīti noskaidrot, vai ir jāveic kādi drošības pasākumi.

Krīzes vadības padome: Panikai par koronavīrusu Latvijā nav pamata

Krīzes vadības padome: Panikai par koronavīrusu Latvijā nav pamata 2

Panikai par koronavīrusa iespējamu izplatību Latvijā nav pamata, turklāt visi atbildīgie dienesti ir sagatavojušies, ja šis vīruss Latvijā tiks konstatēts, otrdien pēc Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās krīzes vadības padomes sēdes akcentēja amatpersonas.