Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Konkurss

Vērienīgā konkursā “E-komercijas zvaigzne 2021” noteiks Latvijas labākos e-veikalus

Vērienīgā konkursā “E-komercijas zvaigzne 2021” noteiks Latvijas labākos e-veikalus

Pirmo reizi Latvijā norisināsies konkurss ”E-komercijas zvaigzne 2021”, kurā tiks noskaidroti izcilākie Latvijas e-komercijas uzņēmumi. Konkursā līdz 8. aprīlim ir iespējams pieteikties ikvienam Latvijā strādājošam uzņēmumam, kurš savas preces vai pakalpojumus piedāvā iegādāties attālināti. Konkursa iniciatori un atbalstītāji ir uzņēmumi Printful un Omniva Latvija, un tā ietvaros tiks vērtēta e-veikalu digitālo risinājumu kvalitāte, radošā izcilība un inovācijas, veidojot un attīstot uzņēmējdarbību tiešsaistē.

Tikai trīs dienas! Eiropas eksāmens - erudīcijas konkurss ar iespēju laimēt balvas

Tikai trīs dienas! Eiropas eksāmens - erudīcijas konkurss ar iespēju laimēt balvas 1

Pašizolācijas periodā aiz muguras jau vairākas nedēļas. Daudzi noteikti lauza galvu, ko vēl tādu izdarīt, lai novirzītu domas no koronavīrusa pandēmijas. Un ir viens izcils variants kā – ne tikai pārbaudīt savas zināšanas, bet arī nopelnīt kādu vērtīgu balvu. Kas tad īsti ir jāizdara? To uzzinājām Eiropas Savienības mājā.

Latvijā sācies starptautisks konkurss kordiriģentiem

Latvijā sācies starptautisks konkurss kordiriģentiem

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kordiriģēšanas katedra, atzīmējot akadēmijas simtgadi un kordiriģentu katedras 75. gadadienu, šajā nedēļā organizē starptautisku kordiriģentu konkursu. Tajā piedalās Latvijas populārākie profesionālie un amatieru kori, tos diriģēs konkursa dalībnieki – diriģenti no Eiropas, Austrālijas un Āzijas valstīm.

"Teica, ka izmetīs medaļas! Kāpēc bērniem jācieš?" Ventspils mazos dejotājus-uzvarētājus sarūgtina lielu sacensību organizatori

"Teica, ka izmetīs medaļas! Kāpēc bērniem jācieš?" Ventspils mazos dejotājus-uzvarētājus sarūgtina lielu sacensību organizatori 14

Piecus līdz deviņus gadus veci bērni no Ventspils deju studijas izcīnījuši augstas vietas starptautiskajā deju festivālā-konkursā “Arabesk”, kas jūnija beigās notika Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Par sasniegumu mazajiem dejotājiem pienākas apbalvojumi, tomēr organizatori tos draud izmest miskastē un izturas necienīgi pret bērniem, viņu vecākiem un deju pasniedzēju, sašutusi ir Ventspils deju studijas vadītāja.