Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 25. jūlijs

Jēkabs, Žaklīna

Horoskops aunam

Šodien visus jautājumus, kas saistīti ar karjeru un biznesu vajadzētu atstāt otrajā plānā un ziedoties absolūtam atslābumam mājas dzīvē. Teicama dieniņa, lai strādātu pie partnerattiecību enerģiju līdzsvarošanas.

Horoskops vērsim

Šodien darbā būs jāatbalsta un jākonsultē mazāk zinošie kolēģi un arī partneri lielāko atbildības devu uzvels uz taviem pleciem. Slēdzot darījumus neuzspied savu viedokli, bet gan piedāvā savu versiju.

Horoskops dvīņiem

Šodien nenozīmē svarīgu darījumu slēgšanu vai tikšanos ar ietekmīgiem darījumu pārstāvjiem. Tev iepriekš rūpīgi jāiepazīstas ar prognozējamo darba attiecību procedūru un partneru reputāciju. Izrādi viedumu un pacietību.

Horoskops vēzim

Pirms domā paplašināt savu darbības lauku, izsver visas iespējas, ieskaitot nelabvēlīgās. Mēģini neplātīties ar saviem plāniem un nodomiem, jo tā piesaistīsi aizdomīgu cilvēku uzmanību.

Horoskops lauvai

Šodien apbruņojies ar vislabākajiem nodomiem un milzīgu pacietības akumulatoru, pirms kārto attiecības ar saviem bērniem. Viņu argumentācija un lietu redzējums tevi padarīs traku. Mēģini kaut uz brīdi iejusties viņu ādā un tas līdzēs.

Horoskops jaunavai

Visizcilākais padoms šai dienai būtu – ļoti enerģiski ķerties pie vispiņķerīgāko un nepatīkamāko problēmu risināšanas. Ja dzīves lietu kārtībā tādu nav, velti šo dienu attiecību uzlabošanai ar saviem padotajiem.

Horoskops svariem

Ja tev ir ieplānots tālāks brauciens, neatliec to ne par dienu, jo tieši šodien uzsāktais ceļš būs iespaidiem un panākumiem kaisīts. Mēģinot piecirst kanti romantiskos nolūkos, centies noskatīto partneri nedaudz izzināt.

Horoskops skorpionam

Šodien tavā darba frontē visi vai nu staigā uz pirkstgaliem vai arī satraukumā tipina. Nelien darbos un neuzņemies pienākumus, kurus nevari pavilkt. Tas nopietni skars tavu reputāciju un labklājības līmeni.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jābūt nedaudz tirgotājam, nedaudz vidutājam un arī nedaudz spēlmanim. Atturies no ciešāku kontaktu veidošanas vai sirds kratīšanas, lai kāds nenojauktu iepriekšējās nedēļās sastrādātās iespējas.

Horoskops mežāzim

Šodien samierinies un esi pateicīgs par visu, kas jau tev pieder materiālajā jomā. Šobrīd nedzenies pēc vairāk, jo vari sapīties starp labo un ļauno. Vairāk nenozīmēs labāk vai laimīgāk.

Horoskops ūdensvīram

Vari sajusties neapmierināts pats ar sevi un savu sniegumu, kas izpaudīsies kā aizkaitinājums. Tevi var pievilt pārliecība par savu īpašo statusu, tāpēc kontrolē savas emocijas.

Horoskops zivīm

Mēģini profesionālajās attiecībās ieturēt distanci un atsaukties tikai tad, ja kāds tevi vārdā sauc un nepārprotami lūdz tieši tavu viedokli vai atbalstu. Pastāv iespēja, ka tavas zināšanas vai īpašās prasmes ļaunprātīgi izmantos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Konkursi

Mmmhmm? “Precētie pret brīvajiem” zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu

Mmmhmm? "Precētie pret brīvajiem" zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu 7

”Nē, nē, ilgtermiņā mēs sevi kopā neredzam,” tā iespējamo attiecību perspektīvu novērtēja šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Arnis, kurš tikās ar Skaties.lv lasītāju Baibu, ”bet, nu, aiziet uz kādu randiņu vai padejot – kāpēc ne?” Uz tik neviennozīmīgi dramatiskas nots noslēdzies kārtējais Skaties.lv un šova ”Precētie pret brīvajiem” pasākums ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā tiekas šova zvaigznes un Skaties.lv lasītājas.

Esi ”UgunsGrēka” eksperts! Piedalies viktorīnas III kārtā un laimē vērtīgas balvas!

Esi “UgunsGrēka” eksperts! Piedalies viktorīnas III kārtā un laimē vērtīgas balvas! 30

Hei, seriāla ”UgunsGrēks” īstie fani! Ir jauna nedēļa, un Skaties.lv kopā ar seriāla veidotājiem turpina lielo ”UgunsGrēka ekspertu viktorīnu”. Šonedēļ jau viktorīnas trešā – beidzamā – kārta! Atgādinām, – katras kārtas trīs uzvarētāji saņems ekskluzīvu iespēju piedalīties seriāla lielajā noslēguma pasākumā, kad ar seriāla zvaigznēm varēs noskatīties noslēdzošo seriāla sēriju!

Noskaidrots “Vivacolor” krāsu testa IV kārtas uzvarētājs!

Noskaidrots "Vivacolor" krāsu testa IV kārtas uzvarētājs! 5

Skaties.lv un “Vivacolor” ceturtā un noslēdzošā krāsu spēle ir noslēgusies, un šoreiz uzvarēja Daiga R. Apsveicam un sakām paldies visiem dalībniekiem.  Daiga no ”Vivacolor” saņem krāsainu balvu – 11,7 litriem kvalitatīvas ”Villa Akva” koka fasāžu krāsas. 

Vai esi “UgunsGrēka” eksperts? Piedalies viktorīnas II kārtā un laimē vērtīgas balvas!

Vai esi "UgunsGrēka" eksperts? Piedalies viktorīnas II kārtā un laimē vērtīgas balvas! 78

Hei, seriāla ”UgunsGrēks” īstie fani! Ir jauna nedēļa, un Skaties.lv kopā ar seriāla veidotājiem turpina lielo ”UgunsGrēka ekspertu viktorīnu”. Šonedēļ viktorīnas otrā kārta! Atgādinām – katras kārtas trīs uzvarētāji saņems ekskluzīvu iespēju piedalīties seriāla lielajā noslēguma pasākumā, kad ar seriāla zvaigznēm varēs noskatīties noslēdzošo seriāla sēriju!

Krāsains tests par krāsām – vai vari to izpildīt? III kārta!

Krāsains tests par krāsām – vai vari to izpildīt? III kārta! 6

Krāsas priecē mūsu acis, krāsas piešķir mūsu dzīvei garšu, tāpēc ”Vivacolor” un portāls Skaties.lv aicina turpināt izzināt krāsu pasauli un izpildīt nu jau trešo erudīcijas spēli par krāsām! Šajā konkursā laimēja Jurijs J., Skasties.lv sazināsies ar uzvarētāju! Apsveicam!

”Coca-Cola” uzsāk vasaras kampaņu ”Laimē katru dienu!”

“Coca-Cola” uzsāk vasaras kampaņu “Laimē katru dienu!” 2

”Coca-Cola”, apzinot jauniešu Latvijā samērā zemās iespējas ceļot un pavadīt brīvdienas ārzemēs, uzsāk vasaras kampaņu ”Laimē ceļojumu katru dienu!”, kuras laikā vairāk nekā 200 laimīgajiem uzvarētājiem ”Coca-Cola” kopā ar sadarbības partneriem uzdāvinās sapņu ceļojumus uz dažādiem Eiropas un pasaules galamērķiem un Baltijas populārāko festivālu biļetes. 

Hei! Noskaidroti “SuperBingo” viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Hei! Noskaidroti "SuperBingo" viktorīnas visi desmit uzvarētāji!

Labas ziņas visiem azartiskajiem ”SuperBingo” faniem, jo esam noskaidrojuši ”Superbingo” viktorīnas uzvarētājus. Lai arī pareizi uz viktorīnas jautājumiem bija atbildējuši vairāki tūkstoši tās dalībnieku, tomēr fortūna, kā solīts, šoreiz uzsmaidīja desmit no viņiem! Taču visiem paldies par dalību!

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!