Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Koncerts

Koris "Anima" gatavo saulrieta koncertu jūras krastā

Koris "Anima" gatavo saulrieta koncertu jūras krastā

Īsi pirms audiovizuālā koncertuzveduma ”Krastā saviļņots” pirmatskaņojuma, kas gaidāms 9. jūlijā saulrieta laikā jūras krastā Saulkrastos, koris “Anima” laiž klajā košu video ilustrāciju singlam “Logs neaizvērts”.

TV3 svētku koncerts “Svinot Latviju” pulcē vairāk nekā 80 mūziķu

TV3 svētku koncerts “Svinot Latviju” pulcē vairāk nekā 80 mūziķu

Otrdien, 4. maijā, plkst. 20.45 kanāls TV3 un radio Star FM aicina skatītājus uz kopīgām svinībām svētku koncertā ”Svinot Latviju!”, kas ienesīs prieku un pacilājumu katrā mājsaimniecībā. Koncertu vadīs brāļi Rihards un Oskars Leperi, un tajā uzstāsies vairāk nekā 80 Latvijā mīlētu un cienītu mūziķu.

Ar īpašu koncertu "Kopā" teiks paldies medicīnas darbiniekiem

Ar īpašu koncertu "Kopā" teiks paldies medicīnas darbiniekiem 2

Arī Latvijā domā, kā pateikties mediķiem par darbu pandēmijas laikā. Ārstiem veltītam īpašam koncertam šobrīd gatavojas pasaulē atzīti Latvijas operas mākslinieki. Ceturtdien Rīgas pilī tiks atklāts opermūzikas koncertu cikls ar nosaukumu ”Kopā”.

Labākā izklaide Jāņos kanālā TV3! Līgo zelta dziesmu koncerts, kā arī labākās latviešu filmas - viss vienuviet!

Labākā izklaide Jāņos kanālā TV3! Līgo zelta dziesmu koncerts, kā arī labākās latviešu filmas - viss vienuviet!

Katrs zieds, ko iepinam vainagā, ir jāņuzāle, katra dziesma, ko nodziedam pie ugunskura, ir jāņudziesma, katrs cilvēks, ko satiekam svētkos, ir jāņubērns, un, lai kur mēs Latvijā to svinētu, svarīgākais ir, ar ko svinam svētkus! Aicinām svētkus svinēt kopā ar TV3 labāko svētku dziesmu izlasi Līgo vakara koncertā 23. jūnijā plkst. 20.30!

Iemīļoti mūziķi uzstāsies trīs labdarības auto koncertos t/c “Domina Shopping” jumta stāvvietā

Iemīļoti mūziķi uzstāsies trīs labdarības auto koncertos t/c “Domina Shopping” jumta stāvvietā

4., 5. un 6. jūnijā tirdzniecības centra (t/c) ”Domina Shopping” A puses jumta stāvvietā, 4. stāvā norisināsies nebijušu un ļoti aizkustinošu notikumu sērija Latvijas mūzikas dzīvē – trīs labdarības auto koncerti, kuros muzicēs tautā ļoti iecienīti mūziķi ”Carnival Youth”, ”Dziļi violets”, ”Dakota”, ”Ducele” un Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra (LNSO) klaviertrio.

Aiju Andrejevu jaunā singla prezentācijā atbalsta mīļotais Jānis

Aiju Andrejevu jaunā singla prezentācijā atbalsta mīļotais Jānis 6

Šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam tika nodots dziedātājas Aijas Andrejevas jaunākais singls ”Bungādiņas”, un ceturtdienas, 10. oktobra, pēcpusdienā tirdzniecības centrā ”Alfa” skatuves māksliniece sniedza koncertu un tikās ar saviem faniem. Pasākumā Aiju atbalstīja mīļotais vīrietis Jānis Aišpurs.

Liepājnieki "Lielajā Dzintarā" izbauda koncertu, kas jāklausās guļus

Liepājnieki "Lielajā Dzintarā" izbauda koncertu, kas jāklausās guļus 9

Neierasts koncerts izskanējis Liepājā. Lai to pilnvērtīgi izbaudītu, tas bija jāklausās guļus. Koncertā skanēja amerikāņu komponista Mortona Feldmana meditatīvs skaņdarbs, kas rakstīts pagājušā gadsimta 80. gados, taču ir ļoti atbilstošs mūsdienām – tas mudina apstāties no ikdienas steigas.

Tapis unikāls starpvalstu kultūras projekts

Tapis unikāls starpvalstu kultūras projekts

Unikālu starpvalstu kultūras projektu sagatavojis Latvijas Radio koris. Tie ir armēņu garīgie dziedājumi, kas šonedēļ izskanēs Rīgā. Izcilā armēņu komponista Komitasa ”Liturģiju” neviens ārvalstu koris nekad nav dziedājis pilnībā, un Rīgā gaidāms pasaules pirmatskaņojums.

"Instrumenti" gatavo līdz šim vērienīgāko uzstāšanos

"Instrumenti" gatavo līdz šim vērienīgāko uzstāšanos 1

“Mēs gatavojamies mūsu vērienīgākajam koncertam,” – tā sestdien Daugavas stadionā Rīgā iecerēto koncertu raksturo grupas ”Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics. ”Instrumenti” arī saka, ka jau nepilnu gadu ir gatavojušies šim koncertam.

"Rammstein" koncerta laikā aizturēts drona "pilots" un vēl trīs cilvēki

"Rammstein" koncerta laikā aizturēts drona "pilots" un vēl trīs cilvēki 20

Otrdienas vakarā Rīgā, Lucavsalā, notikušā rokgrupas “Rammstein” koncerta laikā Valsts policija (VP) aizturējusi kopumā četrus cilvēkus – divus saistībā ar alkohola lietošanu, vienu par sīko huligānismu un vienu par bezpilota lidaparāta jeb drona nesankcionētu palaišanu tiešā pasākuma norises vietas tuvumā, aģentūru LETA informēja VP Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs.