Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. janvāris

Austris

Horoskops aunam

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu darbu boksa ringā.

Horoskops vērsim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops dvīņiem

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

Horoskops vēzim

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi cigareti vai ko grādīgu. Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops lauvai

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops jaunavai

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops svariem

Sen izdziedātas dziesmas melodija būs kā fona mūzika mēģinot komunicēt arī ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt.

Horoskops skorpionam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par naudiņu, un varbūt nedaudz arī par greizsirdību.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops ūdensvīram

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops zivīm

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Koki

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

“Ēda, krāca pie manis līdz ārprātam, bet iesūdzēja!” Rūjienā sirmgalvis iesūdz tiesā brūti

"Ēda, krāca pie manis līdz ārprātam, bet iesūdzēja!" Rūjienā sirmgalvis iesūdz tiesā brūti 51

Sirmgalve ar sludinājuma palīdzību atradusi koku izcirtēju – 80 gadus vecu kungu –, kurš apņēmies nozāģēt piecus satrūdējušus kokus viņas īpašumā. Pat ļaunākajos murgos kundze nevarēja nosapņot, kā izvērtīsies sadarbība: kungs sirmgalvei esot ”uzsēdies uz kakla”, vēlējies kļūt par brūtgānu un iegūt kontroli pār sirmgalves īpašumiem. Ciešot neveiksmi, sievieti publiski apvaino un iesūdz tiesā.

Pāris dienu laikā savākti 500 paraksti, lai nepieļautu kailciršu veidošanu piejūras zonā

Pāris dienu laikā savākti 500 paraksti, lai nepieļautu kailciršu veidošanu piejūras zonā

Zemkopības ministrijas rosinātie grozījumi, kas ļautu cirst jaunākus kokus un veidot kailcirtes piejūras zonā, raisījusi lielas sabiedrības daļas neizpratni. Ministrija izmaiņas pamato ar priežu bioloģiju, savukārt vides aizstāvji pārmet, ka ministrija rūpējas tikai par ekonomiskajām interesēm. Dažu dienu laikā jau savākti ap 500 parakstu, lai nepieļautu grozījumu pieņemšanu.

Priekuļu iedzīvotāji satraucas – no Ulmaņa birzs “pazuduši” vairāki seni ozoli

Priekuļu iedzīvotāji satraucas - no Ulmaņa birzs "pazuduši" vairāki seni ozoli

Saglabāt pilsētā pēc iespējas vairāk zaļuma un rūpēties par parku tīrību ir svarīga rūpala, par kuru jāgādā pašvaldībai. Tomēr ir reizes, kad iedzīvotāji nav vienisprātis ar varas vīriem un skarbi vērtē viņu darbu. Degpunktā komanda devās devāmies uz Priekuļiem, lai apskatītu Ulmaņa birzi un meklētu pazudušus ozolus.

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās

Koki krīt kā sērkociņi! Ropažu iedzīvotāji spiesti dzīvot nāves briesmās 1

Ineta un Arūrs pirms trim gadiem iegādājās īpašumu “Vilciņi” Ropažu pievārtē. Viss bija labi, līdz pavasarī kaimiņu meža īpašumā, pretēji viņu gribai,  tika veikta kailcirte un atstātas vientuļas apses tieši pie Vilciņu īpašuma robežas. Tagad Inetas un Artūra lauku dzīves idille pārvērtusies murgā, jo pēdējo piecu nedēļu laikā viena pēc otras, kā sērkociņi,  nogāzušās četras apses tieši viņu īpašumā.

Plāno ļaut cirst tievākus kokus. Eksperts: Mežu vērtība palielināsies par pusmiljardu eiro

Plāno ļaut cirst tievākus kokus. Eksperts: Mežu vērtība palielināsies par pusmiljardu eiro

Latvijā gaidāma mežu pastiprināta izciršana un draud palielināties kailcirtes, – tā satraukti brīdina Ornitoloģijas eksperti, vērtējot Zemkopības ministrijas izstrādātos priekšlikumus koku ciršanas noteikumu atvieglošanā. Dabas aktīvisti ir pārsteigti, ka Zemkopības ministrija sabiedrisko apspriešanu nav izvērsusi plaši, bet drīzāk noklusējusi, un tā beigsies jau rīt.

Siguldā simtiem apmeklētāju Stādu parādē

Siguldā simtiem apmeklētāju Stādu parādē

Visi, kam patīk rušināties dobēs gan, lai sev apkārt radītu skaistumu, gan, lai vēlāk ievāktu ražu, šodien devās uz Siguldu. Tur tika atklāta gadskārtējā Latvijas Stādu parāde.

Par godu Latvijas simtgadei pierobežas novados tiks iestādīti 100 ozoli. Iedzīvotāji aicināti pievienoties!

Par godu Latvijas simtgadei pierobežas novados tiks iestādīti 100 ozoli. Iedzīvotāji aicināti pievienoties!

Jā, nezinām vēl, kā būs ar nodokļu reformu uz valsts simtgadi un vai tur būs iemesls kaut ko svinēt, bet jau nākamnedēļ – 4. maijs, neatkarības atjaunošanas diena. Ievadot valsts simtgades svētkus, sabiedrībā pazīstami ļaudis 4. maijā iestādīs simts ozolus, kas pierobežas novados apskaus Latviju. Arī citi aicināti piedalīties ozolu stādīšanā. Un šogad arī izskan aicinājums turpināt ieviest balto galdautu tradīciju ceturtā maija svinībās.