Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

KNAB

Burovs: Jādomā par papildu filtriem iepirkumu procedūrās un jāapsver zaudējumu piedziņa no karteļa dalībniekiem

Burovs: Jādomā par papildu filtriem iepirkumu procedūrās un jāapsver zaudējumu piedziņa no karteļa dalībniekiem 3

Ņemot vērā, ka Konkurences padome (KP) konstatējusi aizliegtu vienošanos starp būvkompānijām, visiem pasūtītājiem, kas strādā ar lieliem objektiem, ir jāiepazīstas ar iestādes lēmumu un rekomendācijām, un, ja tas ir iespējams, jāiekļauj papildu filtri iepirkumu procedūrās, uzskata Rīgas domes deputāts, bijušais Rīgas mērs un Īpašuma departamenta vadītājs Oļegs Burovs (GKR).

KNAB izvērtē sūdzību par Rīgas domes departamenta telpu nomas konkursu

KNAB izvērtē sūdzību par Rīgas domes departamenta telpu nomas konkursu 1

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments drīzumā pārvāksies uz jaunām telpām, taču to atlase raisījusi ne vienu vien jautājumu. Pirmkārt, sūdzību par šo konkursu patlaban izvērtē Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs. Otrkārt, departamenta jaunās mājas pieder Krievijas un Dominikas pilsoņiem. Risku šeit saskata Valsts drošības dienests, stāsta TV3 Ziņas.

Prokurors lūdz piespriest Jurašam 12 500 eiro lielu sodu

Prokurors lūdz piespriest Jurašam 12 500 eiro lielu sodu

Prokurors Māris Urbāns lūdzis tiesai piespriest 12 500 eiro lielu sodu valsts noslēpuma apzinātā izpaušanā apsūdzētajam Saeimas deputātam, bijušajam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieku Jurim Jurašam.

Desmit partijas pēc KNAB pieņemtiem lēmumiem ir parādā valstij 70 686 eiro

Desmit partijas pēc KNAB pieņemtiem lēmumiem ir parādā valstij 70 686 eiro 1

Patlaban desmit partijas, kuru darbība aktīvi turpinās, valsts budžetā nav iemaksājušas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) administratīvo pārkāpumu procesos piemērotos naudas sodus un nav veikušas finanšu līdzekļu atmaksu kopumā 70 686 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja KNAB.

Raidījums: Sarunas starp Rāvi, Jaunupu un Jēkabsonu radījušas aizdomas par iespējamu kukuļošanu pilsonības piešķiršanā Avenam

Raidījums: Sarunas starp Rāvi, Jaunupu un Jēkabsonu radījušas aizdomas par iespējamu kukuļošanu pilsonības piešķiršanā Avenam 2

Aizdomas par iespējamu kukuļošanu pilsonības piešķiršanā Krievijas miljardierim Pjotram Avenam radās, balstoties uz operatīvās darbībās fiksētām sarunām starp būvuzņēmēju Gunti Rāvi un politiķi Edgaru Jaunupu (AP), kā arī starp Jaunupu un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) priekšnieku Vilni Jēkabsonu, 30.maijā vēstīja LTV raidījums “De facto”.

KNAB aizliedz slēptās aģitācijas materiāla izplatīšanu Ventspilī

KNAB aizliedz slēptās aģitācijas materiāla izplatīšanu Ventspilī

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 25. maijā pieņēma lēmumu aizliegt turpmāku Ventspils pašvaldības iedzīvotājiem adresētā slēptās aģitācijas materiāla – avīzes veida izdevuma “ko visādi ventspilnieki.lv tev nestāsta” – izplatīšanu, “Skaties.lv” informēja KNAB Stratēģiskās komunikācijas nodaļa.

KNAB izbeidzis tā dēvēto būvnieku karteļa krimināllietu

KNAB izbeidzis tā dēvēto būvnieku karteļa krimināllietu 3

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izbeidzis 2018.gadā sākto tā dēvēto būvnieku karteļa krimināllietu, kurā aizdomās par kukuļošanu figurēja uzņēmēji un valsts amatpersonas, bet izmeklēšanu par karteļa darbību turpina Konkurences padome.