Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Klimata pārmaiņas

Ražošanā radītās ietekmes uz vidi samazināšanai Limbažu novada Lādezera apkārtnē iestāda 1000 egles

Ražošanā radītās ietekmes uz vidi samazināšanai Limbažu novada Lādezera apkārtnē iestāda 1000 egles 1

Latvijas lielākā alus darītava un bezalkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmums “Cēsu alus” iestādījis 1000 koku jaunaudzi Latvijā lielākā pilna cikla meža apsaimniekošanas uzņēmumam “PATA” piederošos mežos Limbažu novada Lādezera apkārtnē, tādējādi plānojot kompensēt gada laikā izmantoto papīra daudzumu stikla pudeļu etiķetēm, informēja kompānijā.

Klimata politika Latvijā: valdība meklē veidus, kā mazināt kaitīgās emisijas

Klimata politika Latvijā: valdība meklē veidus, kā mazināt kaitīgās emisijas 6

Daudzviet pasaulē cīņa ar klimata pārmaiņām kļuvusi par teju galveno politikas jautājumu. Un arī Latvija cenšas neatpalikt, tādēļ šajā jomā premjera paspārnē ir izveidota īpaša padome. Vislielākās iespējas mazināt emisijas tiek saskatītas transporta sektorā – būtu jāveicina Latvijas autoparka atjaunināšanās.

Klimata aktīviste Grēta Tūnberga politiķiem pārmet sabiedrības maldināšanu

Klimata aktīviste Grēta Tūnberga politiķiem pārmet sabiedrības maldināšanu 6

Madridē turpinās ANO Klimata konference, kurā ieradušies arī dalībvalstu, arī Latvijas, atbildīgie ministri. Viņus uzrunāja klimata aktīviste Grēta Tūnberga, kas konferencē uzstājusies jau vairākkārt. Zviedru pusaudze gada laikā kļuvusi par ļoti ietekmīgu personu, un populārais žurnāls “Time” viņu pasludinājis par 2019. gada cilvēku.

Grēta Tūnberga kopā ar domubiedriem uzstājas Madrides klimata konferencē

Grēta Tūnberga kopā ar domubiedriem uzstājas Madrides klimata konferencē 5

Madridē norisinās ANO Klimata konference, kurā savs vārds sakāms arī zviedru klimata aktīvistei Grētai Tūnbergai. Viņa atkal akcentējusi, ka planētas pārmaiņu dēļ cilvēki cieš un mirst. Viņa vēlas, lai tiktu sadzirdētas arī citu gados jaunu vides aizstāvju balsis, un auditoriju iepazīstināja ar jauniešiem no klimata izmaiņu visskartākajām vietām.