Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ķīna

Ķīna "šokēta" par Lietuvas izlūku ziņojumu

Ķīna "šokēta" par Lietuvas izlūku ziņojumu 3

Ķīnas vēstniecība Lietuvā asi reaģējusi uz neseno mūsu kaimiņvalsts drošības dienestu ziņojumu par Ķīnas spiegošanas aktivitātes pieaugumu. Vēstniecības pārstāvji uzsver, ka esot “pārsteigti un šokēti”.

Arī Latvijas drošības iestādes novēro Ķīnas aktivitātes Latvijā 

Arī Latvijas drošības iestādes novēro Ķīnas aktivitātes Latvijā  2

Valsts drošības dienests pievērš uzmanību Ķīnas izlūkošanas aģentu iespējamām aktivitātēm Latvijā kā potenciālam riskam, taču līdz šim nav konstatēti Ķīnas centieni ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus pretrunā Latvijas nacionālajām drošības interesēm, spiegot NATO noslēpumus vai izmantot Latvijas balsi Eiropas Savienībā Ķīnas interešu lobēšanai, vēstīja LNT Ziņas. 

Pastiprinās saspīlējums ASV un Ķīnas attiecībās

Pastiprinās saspīlējums ASV un Ķīnas attiecībās

Radies nopietns saspīlējums pasaules lielvaru – Ķīnas un ASV – attiecībās. ASV Tieslietu ministrija izvirzījusi Ķīnas telekomunikāciju milzim “Huawei” apsūdzības tehnoloģiju zagšanā un pret Irānu noteikto ASV sankciju pārkāpumos.

Ķīnā piedzimuši pasaulē pirmie ģenētiski modificētie bērni

Ķīnā piedzimuši pasaulē pirmie ģenētiski modificētie bērni 1

Novembrī Ķīnā dzimuši pasaules vēsturē pirmie ģenētiski modificētie bērni. Par to paziņojis eksperimentu veikušais ārsts. Viņš mākslīgās apaugļošanas laikā mainījis embriju DNS uzbūvi, lai samazinātu bērnu iespējas kaut kad nākotnē inficēties ar AIDS. Neatkarīgi avoti gan pagaidām nav apstiprinājuši ārsta apgalvojumus. Eksperiments arī ar jaunu sparu licis uzjundīt diskusijām – cik ētiski ir mainīt cilvēka gēnus?

G20 valstu samitā Argentīnā uzmanības centrā - Krievijas un Ukrainas konflikta saasinājums

G20 valstu samitā Argentīnā uzmanības centrā - Krievijas un Ukrainas konflikta saasinājums 1

Ukrainas krīzes noskaņās Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā piektdien sācies ikgadējais G20 valstu samits. Lielā divdesmitnieka dienaskārtībā iekļauta arī Kerčas šauruma incidenta izraisītā krīze, bet samitā liela uzmanība tiks pievērsta arī ASV un Ķīnas prezidentu sarunām, no kurām atkarīgs, vai turpinās attīstīties abu lielvalstu ekonomiskais konflikts.

ASV piemēro jaunas sankcijas Krievijai un Ķīnai

ASV piemēro jaunas sankcijas Krievijai un Ķīnai

Amerikas Savienotās Valstis pastiprinājušas spiedienu pret Krieviju un Ķīnu. ASV ceturtdienas vakarā paziņoja par jaunu sankciju piemērošanu 33 Krievijas privātpersonām un juridiskajām personām, kā arī Ķīnas Aizsardzības ministrijas departamentam par Krievijas militārās tehnikas iegādāšanos.