Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ķīna

Ķīnā atklāta pasaules vecākā monētu fabrika

Ķīnā atklāta pasaules vecākā monētu fabrika 1

Arheologi, pētot kādu Ķīnas austrumos esošu vecāko pilsētu, atklājuši, viņuprāt, vecāko zināmo naudas kaltuvi, kurā nelielas lāpstas formas monētas tika izgatavotas aptuveni pirms 2600 gadiem.

"Zebra" skaidro, cik patiesībā kvalitatīvas ir tā sauktās "ķīniešu" riepas

"Zebra" skaidro, cik patiesībā kvalitatīvas ir tā sauktās "ķīniešu" riepas 112

Lielākā daļa automašīnu īpašnieku zina, kādam ir jābūt riepu protektora dziļumam vasarā un ziemā, kā arī kādam ir jābūt riepu spiedienam. Bet pēdējo pāris gadu laikā arvien biežāk iespējams saskarties ar ”ķīniešu” riepām. TV3 raidījums ”Zebra” noskaidroja, kas ir ”ķīniešu” riepas un kad tās drīkst izmantot.

Uhaņā visiem iedzīvotājiem atkal tiks veikti Covid-19 testi

Uhaņā visiem iedzīvotājiem atkal tiks veikti Covid-19 testi 1

Ķīnas vidienes pilsētā Uhaņā, kur 2019. gada decembrī tika konstatēts pirmais zināmais Covid-19 saslimšanas gadījums, visiem iedzīvotājiem atkal tiks veikti Covid-19 testi, jo pilsētā pēc gada pārtraukuma atklāti nepilni desmit saslimšanas gadījumu, otrdien vēsta Ķīnas mediji.

Plūdu upuru skaits Ķīnas vidienē sasniedzis 63

Plūdu upuru skaits Ķīnas vidienē sasniedzis 63

Ķīnas Henaņas provinces galvaspilsētā Džendžou, kur šonedēļ spēcīgu lietusgāžu laikā applūda metro, kopējais plūdu upuru skaits sasniedzis 63, bet vēl pieci cilvēki joprojām tiek uzskatīti par pazudušiem, svētdien paziņojušas provinces varas iestādes.

Ķīna noraida PVO plānu Covid-19 izcelsmes noskaidrošanai

Ķīna noraida PVO plānu Covid-19 izcelsmes noskaidrošanai 1

Ķīna ceturtdien, 22. jūlijā, noraidījusi Pasaules Veselības organizācijas (PVO) plānu par koronavīrusa izcelsmes izpētes otro fāzi, kas paredz pārbaudīt arī hipotēzi, ka vīruss vidē nonācis no kādas ķīniešu laboratorijas.

Ķīna: Tikai sociālisms var nodrošināt valsts attīstību

Ķīna: Tikai sociālisms var nodrošināt valsts attīstību 6

Ķīnā 1.jūlijā svinības – komunistiskās partijas simtgade – un Ķīnas līderis Sji Dziņpiņs paziņojis, ka tikai sociālisms var nodrošināt Ķīnas attīstību un komunistiskā valsts neļaušot nevienam sevi apcelt vai paverdzināt, vēsta TV3 Ziņas.