Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 11. maijs

Milda, Karmena, Manfreds

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kids Awards

''Latvija ir lieliska vieta bērniem.'' Stāsts par jauno mūzikas talantu Neitu Ni un viņa ģimeni, kas pārcēlusies šeit no Ķīnas

''Latvija ir lieliska vieta bērniem.'' Stāsts par jauno mūzikas talantu Neitu Ni un viņa ģimeni, kas pārcēlusies šeit no Ķīnas

Latvijas mūzikā ar skaļu pieteikumu – vēlmi sasniegt Laura Reinika augstumus  – debitē ķīniešu puisis Neits Ni. Pirms nepilna gada ar ģimeni ieradies uz dzīvi Latvijā no Ķīnas, desmit gadus vecais puisis jau iemācījies tekoši runāt Latviski un iekļuvis konkursa ”Kids Awards” finālā. Viņa ģimene Latvijā ir uz palikšanu, jo redz šeit iespēju nodrošināt bērniem laimīgu bērnību un labu izglītību.

Zināmi talantīgo bērnu konkursa ''Kids Awards'' skatītāju balsojuma šā brīža līderi

Zināmi talantīgo bērnu konkursa ''Kids Awards'' skatītāju balsojuma šā brīža līderi 3

Skaties.lv pilnā sparā rit skatītāju balsojums par ”Kids Awards 2017” skatītāju simpātiju. Lieldienu brīvdienās vecāki, draugi un vienkārši labas mūzikas mīļotāji bijuši patiešām aktīvi – kopā visu mazo talantu numuri noklausīti jau vairāk kā 10 tūkstošus reižu, kas nozīmē tikpat daudz balsis. Atklājam, kuri ir šī brīža līderi.

Kurš ir Latvijas talantīgākais bērniņš? Atklājam balsojumu par ''Kids Awards'' mazajiem dziedātājiem

Kurš ir Latvijas talantīgākais bērniņš? Atklājam balsojumu par ''Kids Awards'' mazajiem dziedātājiem 74

Jau 27. aprīlī notiks fināls mazo talantu konkursam ”Kids Awards 2017”. Īpašu balvu tajā saņems Skaties.lv lasītāju favorīts – bērniņš, kura video portālā būs noklausīts visvairāk reižu. Izvēlies savu favorītu un atklājam balsojumu! Noteikumi ir pavisam vienkārši – apskati mazos videoklipiņus, kurus speciāli Skaties.lv lasītājiem sagatavojuši bērni. Izvēlies savus favorītus un klausies, kad vien vēlies uzlabot sev garastāvokli. Katra video noklausīšanās reize tiks ieskaitīta kā balsojums attiecīgā kandidāta labā. Ja kāda bērniņa dziedājums īpaši iepatīkas, klausies kaut visu dienu, un mazais talants saņems pamatīgu balsu skaitu. Viens klausījums ir viens balsojums. Balsošana noslēgsies 27. aprīļa 12.00, un uzvarētājs tiks paziņots tās pašas dienas vakarā, ”Kids Awards” noslēguma ceremonijā. Aiziet, izvēlamies nomināciju un sākam klausīties!

FOTO: noskaidroti Latvijas talantīgo bērnu konkursa finālisti

FOTO: noskaidroti Latvijas talantīgo bērnu konkursa finālisti 1

Īpašā ceremonijā paziņoti deviņi Latvijas talantīgākie bērni, kuri jau 27. aprīlī kāps uz konkursa ”Kids Awards 2017” fināla skatuves, lai dziedātu ”dzīvajā” kopā ar jau zināmiem mūzikas talantiem. Savukārt vēl 21 sacentīsies par skatītāju balsojumu, kas jau drīz tiks atklāts Skaties.lv.

FOTO: pašmāju eksperti izvēlējušies 30 Latvijas talantīgākos bērnus

FOTO: pašmāju eksperti izvēlējušies 30 Latvijas talantīgākos bērnus 2

Notikusi šovmeņa Edgara Toretto rīkotā jauno talantu konkursa “Kids Awards 2017” pirmā atlase, un, kā atzīst pats Toretto, rezultāti ir vairāk nekā iepriecinoši. No vairākiem simtiem jaunu talantu pieteikumu izvēlēti labākie, un Skaties.lv ir tas gods nosaukt viņu vārdus.

Edgars Toretto izsludina Latvijas talantīgāko bērnu konkursu

Edgars Toretto izsludina Latvijas talantīgāko bērnu konkursu 1

Apbalvoti ”Zelta Mikrofona” laureāti un izvēlēts Latvijas ”Eirovīzijas” pārstāvis, taču konkursi ar to nebeidzas. Šovmenis Edgars Toretto izlēmis pievērst uzmanību tieši pašu mazāko talantiem, tāpēc izsludina pieteikšanos bērnu mūzikas balvas pasniegšanas koncertceremonijai “Kids Awards 2017”.