Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops vērsim

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops vēzim

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops lauvai

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

Horoskops jaunavai

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops svariem

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops skorpionam

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops mežāzim

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops ūdensvīram

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ķēķa runas

Doties uz filmu sadaļu
''Ķēķa runas'': Ingars atklāj, kāpēc padevies

''Ķēķa runas'': Ingars atklāj, kāpēc padevies 14

”Lauku sētā” notikusi pirmā izbalsošana – pats padodoties pupiņu šķirošanā, spēli pametis Ingars. Skaties.lv aicināja puisi savā ķēķī, dodot iespēju pateikt to, šovā viņam izklāstīt neļāva. Laiks ”Ķēķa runām”!

''Viņas roku ielika zem biksēm, bet viņa laikam nemācēja strādāt.'' ''Lauku sētas'' kolēģi atklāj neķītras detaļas par Aijas un Rasmusa tuvību

''Viņas roku ielika zem biksēm, bet viņa laikam nemācēja strādāt.'' ''Lauku sētas'' kolēģi atklāj neķītras detaļas par Aijas un Rasmusa tuvību 35

Pēc ”Lauku sētas” otrās sērijas joprojām nav skaidrs – vai Aijai un Rasmusam pirmajā naktī bija vai nebija sekss? Skaties.lv rīcībā nonācis ekskuzīvs aizkadru video, kurā šova dalībnieki, kuri galu galā zīmīgajā naktī gulēja turpat blakus, atklāti pastāsta, ko redzējuši un dzirdējuši.

Patiesība par ''seksu'', haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ''Lauku sētas'' Vitas atklātais stāsts

Patiesība par ''seksu'', haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ''Lauku sētas'' Vitas atklātais stāsts 13

No ”Lauku sētas” otrajā nedēļā visai skaļi izbalsota Vita Taube. Meitene atzīta par nedēļas sliņķi un komandas biedrenes viņu asi kritizējušas par it kā vieglo uzvedību, baudot randiņu ar Intaru. Taču aiz tā, ko redzēja skatītāji, stāv pavisam cita patiesība. Sarunā ar Skaties.lv Vita atklāj, ka jau no pirmajām iepazīšanās minūtēm meitenes nostājušās pret viņu un sākušas vīt intrigas, kas rezultējušās ar šo skaļo izbalsošanu.

Kāds gejs? ''Lauku sētas'' Paasa ''īpašais cilvēks'' nāk klajā ar atklātu stāstu

Kāds gejs? ''Lauku sētas'' Paasa ''īpašais cilvēks'' nāk klajā ar atklātu stāstu 51

Pēc otrās ”Lauku sētas” sērijas, kas beidzās ar skaļu skandālu un Jāņa Paasa aiziešanu, šovbiznesa draugi runā tikai par vienu – Paasa iespējamo orientāciju. ”Lauku sētas” zvaigznes mērs ir pilns – viņš atklāj, ka ir attiecībās ar jauku meiteni Rūtu Kļaviņu, un šī meitene gatava sniegt savu komentāru arī Skaties.lv.

''Karsti'' kadri: smuko ''Lauku sētas'' Vitu puiši nerro ar šļūteni

''Karsti'' kadri: smuko ''Lauku sētas'' Vitu puiši nerro ar šļūteni 6

21. septembra vakarā startēja ”Lauku sētas” jaunā sezona, un par vienu no centrālajām personām tajā kļuva smukā Vita Taube. Skaties.lv bija klāt brīdī, kad kompānijas puiši ķircināja meiteni, apšļakstot ar šļūteni, un iemūžināja visu pikantās bildēs.

Vai ''Lauku sētā'' ir gejs? Jānis Paass atklāj kārtis par savu seksuālo orientāciju

Vai ''Lauku sētā'' ir gejs? Jānis Paass atklāj kārtis par savu seksuālo orientāciju 43

Par ”Lauku sētas” jaunās sezonas debijas sērijas galveno zvaigzni kļuva stilīgais Jānis Paass. Kompānija iesauca kopto jaunekli par ”Bārbiju”, un likumsakarīgi aktualizējās jautājums par viņa orientāciju. Skaties.lv vērsās pie Jāņa ar tiešu jautājumu – vai viņš tiešām ir gejs, kā satraucas ”Lauku sētas” kolēģi?