Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 26. jūnijs

Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no represīvām vadības metodēm. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, izvēlies tikai demokrātisku vadības stilu. Ja darbojies radošajās sfērās, vari pievērst savai darbībai vajadzīgo cilvēku uzmanību.

Horoskops vērsim

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Tu vilcināsi laiku, lai neķertos klāt kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu negodīgumu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie vai reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops vēzim

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm.

Horoskops lauvai

Mēģināsi apvienosi taupīgumu un dzīšanos pēc dzīves labumiem. Vai tev lieliski izdosies tos sintezēt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos farsā.

Horoskops jaunavai

Kāda vīzija vai apcerīga doma tevi nelaidīs vaļā visas dienas garumā. Neapspied šo domu, bet centies izpētīt, kāpēc tā tevi vajā. Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos kāda notikuma, stāsta vai projekta vēsturē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus parastām sadzīviskām situācijām, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam ko tu ēd vai dzer, jo pastāv iespēja iedzīvoties nelabā dūšā.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nepārliecinātību kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops mežāzim

Šodien nevajadzētu savus spēkus izšķiest maznozīmīgos darbos, bet gan pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi pārņems atvieglojuma un iekšēja miera sajūta. Lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz to, kā attīstās šodienas notikumi, atradīsi sabiedrotos un saskatīsi nākotnes perspektīvas. Izturies dabiski un parādi visiem savas pārliecības priekšrocības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ķēķa runas

Doties uz filmu sadaļu
''Ķēķa runas'': Ingars atklāj, kāpēc padevies

''Ķēķa runas'': Ingars atklāj, kāpēc padevies 14

”Lauku sētā” notikusi pirmā izbalsošana – pats padodoties pupiņu šķirošanā, spēli pametis Ingars. Skaties.lv aicināja puisi savā ķēķī, dodot iespēju pateikt to, šovā viņam izklāstīt neļāva. Laiks ”Ķēķa runām”!

''Viņas roku ielika zem biksēm, bet viņa laikam nemācēja strādāt.'' ''Lauku sētas'' kolēģi atklāj neķītras detaļas par Aijas un Rasmusa tuvību

''Viņas roku ielika zem biksēm, bet viņa laikam nemācēja strādāt.'' ''Lauku sētas'' kolēģi atklāj neķītras detaļas par Aijas un Rasmusa tuvību 35

Pēc ”Lauku sētas” otrās sērijas joprojām nav skaidrs – vai Aijai un Rasmusam pirmajā naktī bija vai nebija sekss? Skaties.lv rīcībā nonācis ekskuzīvs aizkadru video, kurā šova dalībnieki, kuri galu galā zīmīgajā naktī gulēja turpat blakus, atklāti pastāsta, ko redzējuši un dzirdējuši.

Patiesība par ''seksu'', haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ''Lauku sētas'' Vitas atklātais stāsts

Patiesība par ''seksu'', haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ''Lauku sētas'' Vitas atklātais stāsts 13

No ”Lauku sētas” otrajā nedēļā visai skaļi izbalsota Vita Taube. Meitene atzīta par nedēļas sliņķi un komandas biedrenes viņu asi kritizējušas par it kā vieglo uzvedību, baudot randiņu ar Intaru. Taču aiz tā, ko redzēja skatītāji, stāv pavisam cita patiesība. Sarunā ar Skaties.lv Vita atklāj, ka jau no pirmajām iepazīšanās minūtēm meitenes nostājušās pret viņu un sākušas vīt intrigas, kas rezultējušās ar šo skaļo izbalsošanu.

Kāds gejs? ''Lauku sētas'' Paasa ''īpašais cilvēks'' nāk klajā ar atklātu stāstu

Kāds gejs? ''Lauku sētas'' Paasa ''īpašais cilvēks'' nāk klajā ar atklātu stāstu 51

Pēc otrās ”Lauku sētas” sērijas, kas beidzās ar skaļu skandālu un Jāņa Paasa aiziešanu, šovbiznesa draugi runā tikai par vienu – Paasa iespējamo orientāciju. ”Lauku sētas” zvaigznes mērs ir pilns – viņš atklāj, ka ir attiecībās ar jauku meiteni Rūtu Kļaviņu, un šī meitene gatava sniegt savu komentāru arī Skaties.lv.

''Karsti'' kadri: smuko ''Lauku sētas'' Vitu puiši nerro ar šļūteni

''Karsti'' kadri: smuko ''Lauku sētas'' Vitu puiši nerro ar šļūteni 6

21. septembra vakarā startēja ”Lauku sētas” jaunā sezona, un par vienu no centrālajām personām tajā kļuva smukā Vita Taube. Skaties.lv bija klāt brīdī, kad kompānijas puiši ķircināja meiteni, apšļakstot ar šļūteni, un iemūžināja visu pikantās bildēs.

Vai ''Lauku sētā'' ir gejs? Jānis Paass atklāj kārtis par savu seksuālo orientāciju

Vai ''Lauku sētā'' ir gejs? Jānis Paass atklāj kārtis par savu seksuālo orientāciju 43

Par ”Lauku sētas” jaunās sezonas debijas sērijas galveno zvaigzni kļuva stilīgais Jānis Paass. Kompānija iesauca kopto jaunekli par ”Bārbiju”, un likumsakarīgi aktualizējās jautājums par viņa orientāciju. Skaties.lv vērsās pie Jāņa ar tiešu jautājumu – vai viņš tiešām ir gejs, kā satraucas ”Lauku sētas” kolēģi?