Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kaza

Ko par tevi stāsta ķīniešu horoskops: pozitīvais un negatīvais

Ko par tevi stāsta ķīniešu horoskops: pozitīvais un negatīvais 2

Ķīnieši cilvēka horoskopu, likteni un raksturu nosaka pēc Mēness un tā cikla, nevis pēc Saules un Zodiaka, kā to dara pie mums, Eiropā. Ja iepriekš Skaties.lv sadaļa Sievietei vairāk akcentēja zodiaku un tam raksturīgo, tad tagad mēs vēlējāmies papētīt ķīniešu horoskopu. Kādas ir šā horoskopa pozitīvās un negatīvās iezīmes? Kuras atbilsts tev?

Mīlīgi: noskaidro, kā šķauda gailis, trusis un zirgs!

Mīlīgi: noskaidro, kā šķauda gailis, trusis un zirgs!

Dzīvnieki ir interneta valdnieki, jo pārsvarā ar viņu iesaisti pasaulē video kļūst virāli. Lūk, vēl viens, kur dzīvās radības redzamas situācijās, kādās daudzi no jums, piemēram, zirgu vai vistu, nebūsit redzējuši.

Ziemassvētku eglītes izbaro kazām

Ziemassvētku eglītes izbaro kazām 1

Ziemassvētki pagājuši, dāvanas zem eglītēm atrastas un pašas eglītes kļuvušas liekas. Taču tā vietā, lai tās izmestu tuvākajā atkritumu tvertnē, kāds amerikāņu zemnieks piedāvā tās savākt, lai izbarotu savām kazām.

Vai viegli slaukt kazu?

Vai viegli slaukt kazu?

Ja govs slaukšanas prasmes varbūt nav tik reta parādība, tad iegūt pienu no kazas prot ne kurš katrs. Par to pārliecinājās arī “LNT Brokastu” žurnālists Oskars Lepers, kurš gan veiksmīgi tika galā ar uzdevumu.

Oskars Lepers devās brokastīs ar kazu

Oskars Lepers devās brokastīs ar kazu

Ko tik’ neizdomās – “LNT Brokastu” žurnālists Oskars Lepers dodas uz Talsu pusi (z/s “Bērzi” Vandzenes pagastā), lai iemācītos slaukt kazu. Kā viņam veicas, redzēsiet svētdienas, 17.augusta, raidījumā.

Smieklīgi un skumji reizē - traks āzis uzbrūk cilvēkiem

Smieklīgi un skumji reizē - traks āzis uzbrūk cilvēkiem

Kādā mazā Brazīlijas pilsētiņā, Londrinā, kas atrodas netālu no Sanpaulu, pirms kāda laika norisinājās dramatiski notikumi. Tās iedzīvotājus ikdienas gaitās pārsteidza kāds ļoti nepatīkams incidents – no tuvējās fermas bija izmukuši dzīvnieki, no kuriem divi – āzis un kaza – attapās uz vienas no ielām, uzbrūkot cilvēkiem…