Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Katrīna Gupalo

Katrīna Gupalo 4. maijā pieskandina Garkalnes novada 16 ciemus

Katrīna Gupalo 4. maijā pieskandina Garkalnes novada 16 ciemus

4. maijā, sveicot Garkalnes novada iedzīvotājus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo visas dienas garumā muzikālas pastaigas laikā ar skaistākajām Imanta Kalniņa dziesmām viesojās sešpadsmit novada ciemos.

Katrīna Gupalo atklāj, kā viņai izdevies uzveikt ilgstošas skumjas un nomāktību

Katrīna Gupalo atklāj, kā viņai izdevies uzveikt ilgstošas skumjas un nomāktību 2

Šopavar pie klausītājiem devies dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalos jaunākais muzikālais veikums – dziesma ”Agonija”, ar kuras starpniecību mūziķe kopā ar krīžu un konsultāciju centru ”Skalbes” aicina pievērst uzmanību sabiedrības garīgās veselības problēmām. Līdz ar vēsti par jauno skaņdarbu Katrīna atklāja – pirms diviem gadiem pati ilgstoši bija stipri depresīvā stāvoklī.

Katrīna Gupalo un Normunds Rutulis satiekas jaunā projektā

Katrīna Gupalo un Normunds Rutulis satiekas jaunā projektā 2

Pagājušā gada rudenī dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo publicēja savu versiju Raimonda Paula megahitam ”Par pēdējo lapu”. Nu šai dziesmai sadarbībā ar Normundu Rutuli jeb ”N’Works” tapusi jauna, dejojamāka versija. Tā lieliski piestāvēs, sagaidot pavasari, kurš šogad tuvojas ar īpašām cerībām.

Tapusi akustiskā versija Imanta Kalniņa leģendārajai dziesmai “Apliecinājums”

Tapusi akustiskā versija Imanta Kalniņa leģendārajai dziesmai “Apliecinājums”

Sveicot Latvijas valsts dibināšanas 102. gadadienā, dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo publicējusi akustisko versiju Imanta Kalniņa leģendārajai kompozīcijai ”Dziesma, ar ko tu sāksies?” (”Apliecinājums”). Dziesma ir priekšvēstnesis drīzumā gaidāmajam Katrīnas Gupalo albumam ”7 skumjas zvaigznes”.

Populārs Latvijas mūziķu pāris, cīnoties ar pandēmiju, sniegs koncertus vienā no Rīgas greznākajām viesnīcām

Populārs Latvijas mūziķu pāris, cīnoties ar pandēmiju, sniegs koncertus vienā no Rīgas greznākajām viesnīcām 2

Laikā, kad visa pasaule piedzīvo globālo pandēmiju un daudzas jomas cīnās par izdzīvošanu, arvien tiek apzināti radoši veidi, kā turpināt attīstīties un īstenot savu darbību. Meklējot vislabākos risinājumus šai situācijai, radusies jauna un īpaša sadarbība starp mūziķi Katrīnu Gupalo, pianistu Andreju Osokinu, kuri ir pāris arī dzīvē, un viesnīcu ”Grand Hotel Kempinski Riga” – izveidots jauns koncertstāstu cikls ”Ceļojums”.

Foto: svinīgi izskanējis Katrīnas Gupalo dzimšanas dienas koncerts

Foto: svinīgi izskanējis Katrīnas Gupalo dzimšanas dienas koncerts

Pagājušās nedēļas nogalē Tallinas ielas kvartāla angārā “Tu Jau Zini Kur.” izskanēja mūziķes Katrīnas Gupalo dzimšanas dienas koncerts, kurā skatuves māksliniece pirmo reizi klausītājiem prezentēja jaunu radošo apvienību – sadarbībā ar elektroniskās mūzikas mākslinieku Orioli, trompetistu Kristianu Kalvu, kā arī horeogrāfi un dejotāju Laumu Bergu radīts kosmisks ceļojums mūzikā un skatuves mākslā.

Katrīna Gupalo aicina uz dzimšanas dienas koncertu

Katrīna Gupalo aicina uz dzimšanas dienas koncertu

Piektdien, 17. jūlijā, Rīgā, Tallinas ielas kvartāla angārā “Tu Jau Zini Kur.” notiks mūziķes Katrīnas Gupalo dzimšanas dienas koncerts. Šajā vakarā mūziķe pirmo reizi radīs performances kopā ar horeogrāfi Laumu Bergu, elektroniskās mūzikas guru Orioli un virtuozo trompetistu Kristianu Kalvu.

Gupalo un Chris Noah sniegs koncertu 20 klausītājiem

Gupalo un Chris Noah sniegs koncertu 20 klausītājiem

Piektdien, 29. maijā, notiks Chris Noah un Katrīnas Gupalo akustiskais klātienes koncerts, kurā abi mūziķi atskaņos savas oriģinālkompozīcijas. Koncertu, atbilstoši visiem drošības noteikumiem, baudīs 20 klausītāji.

Izdota Latvijas prezidenta iedvesmota dziesma “Levitate”

Izdota Latvijas prezidenta iedvesmota dziesma “Levitate” 1

Dziedātāja Katrīna Gupalo izdevusi jaunu dziesmu ”Levitate”, kuras radīšanu iedvesmojis Latvijas valsts prezidents Egils Levits. Skaņdarbs ir diskusijām apvītās dziesmas ”Svārki?” versija angļu valodā, kuras tekstu radījis Ojārs Ēriks Kalniņš.

Tapusi jauna versija latviešu mūzikas hitam ''Apvij rokas''

Tapusi jauna versija latviešu mūzikas hitam ''Apvij rokas'' 2

Atskatoties uz aizvadīto gadu, savu iepriekšējo profesionālo darbību, kā arī atsaucot atmiņā mācību gadus Jāzepa Mediņa mūzikas skolā, kas tajā laikā atradās Skolas ielā 15, kur šobrīd mīt Kaņepes Kultūras centrs, talantīgā latviešu dziedātāja un pianiste Katrīna Gupalo tā telpās nofilmējusi savu video Imanta Kalniņa dziesmai ”Apvij rokas”.

Katrīna Gupalo, dziedot uz ielas, saskārusies ar Latvijas un Maljorkas policijas pretestību

Katrīna Gupalo, dziedot uz ielas, saskārusies ar Latvijas un Maljorkas policijas pretestību

Daudzi jaunie dziedātāji savas karjeras sākumā spēkus izmēģinājuši, muzicējot uz ielām. Jaunības gados arī dziedātāja Katrīna Gupalo labprāt pelnīja naudu, uzstājoties tieši šādā veidā un gūstot pieredzi. Naudas pieticis gan jauniem džinsiem, gan tusiņam, gan ”Zelta zivtiņai”. Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Ielu mūzikas diena, kurā piedalījās arī Katrīna. Viņa uzstājās, lai atcerētos jaunības dienas un muzicēšanu uz ielas.

Izaicinošā pašmāju dziedātāja Gupalo atklāj iedarbīgas receptes ātrai matu augšanai un tvirtai ādai

Izaicinošā pašmāju dziedātāja Gupalo atklāj iedarbīgas receptes ātrai matu augšanai un tvirtai ādai 2

Dziedātāja Katrīna Gupalo ikdienā cenšas lietot pēc iespējas mazāk kosmētiku, lai nerastos sajūta, ka uz sejas uzlikts lieks kilograms. Tas nenozīmē, ka mūziķe nerūpējas par sevi, dažādas skaistuma procedūras ir iemīļotas un bieži vien tiek pielietotas. Kā vienu no savām lieliskākajām īpašībām sieviešu lietās viņa nosauc spēju paredzēt to, kas būs modē.

Dziedātāja Katrīna Gupalo no "Laima Vaikule Rendez vous" skatuves cierē uz šovu „X Faktors”

Dziedātāja Katrīna Gupalo no "Laima Vaikule Rendez vous" skatuves cierē uz šovu „X Faktors”

28 gadus vecā pianiste, dziedātāja Katrīna Gupalo ir redzēta gan Eirovīzijas dziesmu konkursa atlasē, gan “Laima Vaikule Rendez vous” vienā no festivāla vakariem, tāpat dziedātāja ir jau izdevusi albumu un ar četrdesmit piecu minūšu uzstāšanos iesildījusi dziedātāju Emēliju Sandē. Nu māksliniece plāno iekarot šova “X Faktors” skatuvi.