Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kaspars Pudniks

Mūziķa Pudnika mīļotā Inga izlēmusi kļūt par "influenceri", kamēr pats palicis bez darba

Mūziķa Pudnika mīļotā Inga izlēmusi kļūt par "influenceri", kamēr pats palicis bez darba 23

Līdz ar ārkārtas stāvokļa izsludināšanu apsīkusi rosība arī izklaides biznesā. Bez darba palicis ne viens vien šovbiznesa darbonis. Mūziķim un pasākumu vadītājam Kasparam Pudnikam nenovērtējamu atbalstu šajā pārbaudījumiem pilnajā laikā sniedz mīļotā Inga, kura pēc panākumiem tiešsaistes tirdzniecībā izlēmusi kļūt par “influenceri”.

Tracis ap ''Čigānu karalieni'' - Rinaldo nāk klajā ar aizkulišu stāstu

Tracis ap ''Čigānu karalieni'' - Rinaldo nāk klajā ar aizkulišu stāstu 15

Čigānu mūzikas cienītāji pēdējās nedēļas seko tracim ap koncertšovu ”Čigānu karaliene”. Vairs nepastāvošās grupas ”Riči” dalībnieks Kaspars Pudniks nācis klajā ar skaļu viedokli, ka bijusī kolēģe Anna Dribas nelietīgi izmanto ”Riču” vārdu, piesakot pasākumu kā grupas 20 gadu svinības, bet Anna apgalvo, ka viss ir pārpratums. Savu redzējumu par notikušo atklāj ”Riču” dalībnieks Rinaldo.

Saimnieku šovā uzmirdz iespaidīgā Jeļena, nesaskaņas čigānu mūzikas aprindās, Timma pašķiras no sievas: nedēļa šovbiznesā

Saimnieku šovā uzmirdz iespaidīgā Jeļena, nesaskaņas čigānu mūzikas aprindās, Timma pašķiras no sievas: nedēļa šovbiznesā

Par nedēļas aprunātāko notikumu kļuvusi TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” jaunā sezona un par īstu sensāciju kļuva līgaviņa Jeļena, kuru savā pieciniekā izvēlējās šĪs sezonas pieprasītākais saimnieks Ilmārs. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem TV ekrānā un slavenu ļaužu dzīvēs.

Konflikts čigānu mūzikas aprindās: situāciju skaidro Anna Dribas

Konflikts čigānu mūzikas aprindās: situāciju skaidro Anna Dribas 9

Šonedēļ Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalcis skaļš konflikts – bijušās grupas ”Riči” dalībnieks Kaspars Pudniks vērsies pret agrāko kolēģi Annu Dribas un pazīstamo lietuviešu producentu Viktoru Prapru par nelietīgu ”Riču” vārda izmantošanu. Nu izveidojušos situāciju skaidro Anna.

Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalc skaļš konflikts

Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalc skaļš konflikts 21

Čigānu mūzikas aprindas satricinājis jauns skandāls. Pārdošanā nonākušas biļetes uz koncertizrādi ”Čigānu karaliene”, kurā, kā reklamēts, grupa ”Riči” svinēs 20 gadu jubileju. Pretenzijas pret gaidāmo šovu cēlis bijušās grupas ”Riči” dalībnieks un runasvīrs Kaspars Pudniks, kurš paziņo – tā ir nelietīga ”Riču” vārda izmantošana un krāpšanās.

Mūziķis Kaspars Pudniks 17 gadus cietis no azartspēļu atkarības. “Šķita, ka no tā vairs nevar izrauties…”

Mūziķis Kaspars Pudniks 17 gadus cietis no azartspēļu atkarības. “Šķita, ka no tā vairs nevar izrauties…” 21

Atkarība no azartspēlēm jeb ludomānija ir viena no izplatītākajām atkarību formām, un tā kļuvusi par nozīmīgu sabiedrības veselības problēmu visā pasaulē. Par to, kādas sekas atkarība raisījusi viņa privātajā dzīvē, atklātā vēstulē Latvijas sabiedrībai paudis bijušais grupas ”Riči” dalībnieks, mūziķis Kaspars Pudniks, kurš no azartspēlēm bijis atkarīgs 17 gadus.

Kaspars Pudniks šovasar gandrīz gājis bojā. "Eņģeļi nosargāja."

Kaspars Pudniks šovasar gandrīz gājis bojā. "Eņģeļi nosargāja." 24

Bijušais grupas ”Riči” dalībnieks, mūziķis Kaspars Pudniks sava jaunā projekta “Paldies tev, draugs” ietvaros klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu “Mīlasstāsts” un aicina uz koncertizrādi “Ceļojošais vijolnieks”. Arī kā pasākumu vadītājam šovasar darba tik daudz, ka noguruma dēļ gandrīz zaudējis dzīvību uz ceļa.

Foto: Pudniks atrāda mīļoto Ingu, ar kuru kopā jau pusgadu

Foto: Pudniks atrāda mīļoto Ingu, ar kuru kopā jau pusgadu 24

Mūziķis un menedžeris Kaspars Pudniks pēc skaļās šķiršanās no agrākajiem sabiedrotajiem grupā ”Riči Baltican” pērn un atgriešanos uz skatuves pēc vairākiem mēnešiem ar Skaties.lv starpniecību jaunā gada sākumā savus fanus iepriecina ar jaunumiem privātajā dzīvē. Skatuves mākslinieka sirds jau kādu laiku ir aizņemta.

“Rinaldo lai iet ieskrieties!” Pudniks ticis uz zaļa zara, bet ar bijušajiem kolēģiem attiecības sarāvis

“Rinaldo lai iet ieskrieties!” Pudniks ticis uz zaļa zara, bet ar bijušajiem kolēģiem attiecības sarāvis 28

Jūlija sākumā Latvijas šovbiznesu pāršalca ziņa par slavenākās čigānu grupas “Riči Baltican” izjukšanu. Tāpat bijušais menedžeris un dalībnieks Kaspars Pudniks Skaties.lv paziņoja, ka pēc kolektīva izformēšanas grupas biedri viņam palikuši parādā 87 tūkstošus eiro. Vai pa šo laiku abu pušu attiecības nokārtojušās, Skaties.lv jautāja Pudnikam.

Čigānu grupas izjukšanas skandāls: Pudniks paziņo par vairāku tūkstošu lielu parādu

Čigānu grupas izjukšanas skandāls: Pudniks paziņo par vairāku tūkstošu lielu parādu 40

Pēc ziņas par Latvijā slavenākās čigānu grupas ”Riči Baltican” izjukšanas nākusi gaismā jauna informācija. Grupas dalībnieks un menedžeris Kaspars Pudniks Skaties.lv paziņo, ka pēc kolektīva izformēšanas grupas biedri viņam palikuši parādā 87 tūkstošus eiro – tieši tik viņš ieguldījis visos ar Riču vārdu saistītajos mūzikas projektos no savas kabatas 15 gadu laikā.

Aizkulišu nesmukumi: Rinaldo atklāj savu versiju par Latvijas slavenākās čigānu grupas izjukšanu

Aizkulišu nesmukumi: Rinaldo atklāj savu versiju par Latvijas slavenākās čigānu grupas izjukšanu 18

Šonedēļ pašmāju šovbiznesa aprindas satricināja negaidīta vēsts, ka izjukusi Latvijā pazīstamākā čigānu mūzikas grupa ”Riči Baltican”. Viens no kolektīva dalībniekiem Ritvars Sunītis, kurš plašāk zināms ar skatuves vārdu Rinaldo, sarunā ar portālu Skaties.lv apstrīd Pudnika apgalvojumu, ka viņš bijis vienīgais, kurš strādājis.

Negaidīti izjūk Latvijā leģendārākā čigānu mūzikas grupa

Negaidīti izjūk Latvijā leģendārākā čigānu mūzikas grupa 38

Ar satraucošu vēsti grupas “Riči Baltican” faniem, atbalstītājiem un sadarbības partneriem nācis klajā muzikālās apvienības mūziķis un menedžeris Kaspars Pudniks. Viņš paziņojis, ka kopš aprīļa sākuma muzikālais kolektīvs pārtraucis darbību.

“Tās ir "neauglīgs dzimumakts".” “Riču” runasvīrs pēc pašvaldību vēlēšanām rūgtuma pilns; pats balsot neiet

“Tās ir "neauglīgs dzimumakts".” “Riču” runasvīrs pēc pašvaldību vēlēšanām rūgtuma pilns; pats balsot neiet 18

Allaž runātīgajam mūziķim un producentam Kasparam Pudnikam pēc 3. jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām sirds ir skumju un rūgtuma pilna. Lai gan pats šoreiz bija izvēlējies no pilsoņa pienākuma atturēties, jo vēlēšanas uzskata par farsu, viņš neslēpj skarbus vārdus notikumiem politikā un Latvijas valdībai.

Riču runasvīrs relaksējas, skaldot malku un rokot zemi

Riču runasvīrs relaksējas, skaldot malku un rokot zemi 14

Pēc čigānu grupas ”Riči Baltican” gandrīz 50 koncertu Baltijas koncerttūres mūziķi atgriezušies mājās un nu gatavi nodoties pelnītai atpūtai. Grupas runasvīrs un mūziķis Kaspars Pudniks portālam Skaties.lv atklāj, ka spēkus atjaunos lauku darbos.