Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Karogs

Latvijā sāksies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana

Latvijā sāksies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana 2

Turpinot savulaik LNT aizsākto tradīciju piespraust pie apģērba sarkanbaltsarkanu lentīti, lai apliecinātu savu patriotismu un pieminētu Latvijas brīvības cīnītājus, pirmdien, 5. novembrī, visā valstī sāksies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana.

Drošības policijai lūdz izvērtēt Latvijas "karogu braucienu"

Drošības policijai lūdz izvērtēt Latvijas "karogu braucienu" 1

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Andrejs Mamikins iesniegumā Drošības policijai (DP) lūdzis izvērtēt, vai ar 15. maijā notikušo “Vienības braucienu”, kas ik gadu notiek Kārļa Ulmaņa īstenotā valsts apvērsuma gadadienā, netiek pārkāpts krimināllikums.

"Pie šņabja bodēm un atejām Latvijas valsts karoga nebūs!" Pauž bažas par valsts karogiem nepiemērotu vidi

"Pie šņabja bodēm un atejām Latvijas valsts karoga nebūs!" Pauž bažas par valsts karogiem nepiemērotu vidi

Valsts apaļās jubilejas gadā vairākos robežpārejas punktos plānots pacelt Latvijas karogus, kuri turpmāk tur atrastos pastāvīgi. To paredz Saeimā konceptuāli atbalstītās likuma izmaiņas, lai karogi būtu ne vien esošajos robežkontroles punktos, bet arī Igaunijas un Lietuvas pierobežā, kur robežkontrole kopš pievienošanās Šengenas zonai ir atcelta.

Basketbola spēlē neielaiž līdzjutēju ar Sēlijas karogu. Vai rīkotāji diskriminē lokālpatriotus?

Basketbola spēlē neielaiž līdzjutēju ar Sēlijas karogu. Vai rīkotāji diskriminē lokālpatriotus? 12

Pauls Stradiņš, Aleksandrs Grīns, Jānis Jaunsudrabiņš, Jānis Pliekšāns – Rainis, Ārija Elksne, Jānis Akuraters, Arvīds Žilinskis un vēl daudzu Latvijas dižgaru vārdi ir saistīti ar Sēliju, jo no turienes nākuši. Arī mūsdienās ir jaunieši, kuri ar lepnumu nes tās puses vārdu, bet viņu sarūgtina pasākuma rīkotāju un apsargu rīcība.

FOTO: Liepājas sportisti dodas uz Latvijas olimpiādi

FOTO: Liepājas sportisti dodas uz Latvijas olimpiādi

Otrdien, 28. jūnijā, koncertzālē Lielais dzintars norisinājās Latvijas IV olimpiādes Liepājas sportistu delegācijas prezentācija. Pasākuma laikā Liepājas pilsētas vadība teica ceļavārdus un svinīgi pasniedza pilsētas karogu liepājnieku delegācijai, kā arī informēja par dalībnieku skaitu, pārstāvētajiem sporta veidiem un citiem jautājumiem.

Dobeles 1. vidusskolas lepnums – skolas karogs

Dobeles 1. vidusskolas lepnums – skolas karogs

Zaļš samts, krāšņi izšūta varavīksne un skolas devīze. Šāds ir Dobeles 1. vidusskolas simbols – skolas karogs. Tas vienmēr ir goda vietā visos nozīmīgos pasākumos, kā arī skolas kolektīviem svinīgos brīžos.