Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kārlis Šadurskis

Šadurskis par "sešgadnieku reformu": Jauno saturu saņems visi

Šadurskis par "sešgadnieku reformu": Jauno saturu saņems visi 1

Jautājums saistībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) piedāvājumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma nodots izlemšanai Saeimā, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (Vienotība).

Daudzas skolas atsakās piedalīties starptautiskajā skolēnu zināšanu pētījumā - tas rada bažas par rezultātu objektivitāti

Daudzas skolas atsakās piedalīties starptautiskajā skolēnu zināšanu pētījumā - tas rada bažas par rezultātu objektivitāti 1

Starptautiskajā skolēnu kompetenču pētījumā, kas saīsināti tiek saukts kā PISA, šogad piedalās 80 valstis. Šonedēļ jau stāstījām, kā šo testu pilda skolēni dažādās Latvijas skolās. Šis pētījums ir prestižs, jo iegūtie dati ļauj ļoti konkrēti salīdzināt izglītības kvalitāti dažādās valstīs. Taču kā izrādās, Latvijā tā ir skolu brīva izvēle – piedalīties pārbaudē vai ne. Tas rada jautājumu, vai dati par Latviju būs objektīvi. 

VDK izpētes komisija ieteiks publiskot čekas aģentu vārdus bez komentāriem, neuzņemoties atbildību par ziņu patiesību

VDK izpētes komisija ieteiks publiskot čekas aģentu vārdus bez komentāriem, neuzņemoties atbildību par ziņu patiesību 1

2014. gadā pienāca likumā noteiktais termiņš, kad būtu jāatver tā saucamie ”čekas maisi” – jāpublicē slepenā VDK aģentu kartotēka un elektroniskā datubāze “DELTA”. Īpašos slepenības apstākļos Satversmes aizsardzības birojā glabātie VDK dokumenti ir ļoti nepilnīgi un neatklāj patieso ainu par čekas darbu. Tāpēc toreiz Saeima nolēma veidot īpašu zinātnieku komisiju. Tās uzdevums būtu dokumentus zinātniski izanalizēt. 

"Vai nebūs vēl trakāk kā 1949. gada deportācijas?" Obligātas vidējās izglītības atjaunošanā saskata riskus

"Vai nebūs vēl trakāk kā 1949. gada deportācijas?" Obligātas vidējās izglītības atjaunošanā saskata riskus 4

Saeimas deputāti piesardzīgi vērtē ieceri atjaunot obligātu vidējo izglītību. Otrdien, 12. decembrī, nolemts vēl nevirzīt izskatīšanai parlamentā reformas ieviešanai nepieciešamās izmaiņas likumos. Apspriežot ieceri, tika norādīts uz vairākiem riskiem un pat izskanēja bažas, ka obligāta vidējā izglītība var novest pie jaunām deportācijām.

Amatpersonas apšauba zinātnieku vēlmi pētīt “čekas maisus”; pētnieki uzskata, ka SAB viņus apmelo

Amatpersonas apšauba zinātnieku vēlmi pētīt “čekas maisus”; pētnieki uzskata, ka SAB viņus apmelo 8

Likums paredz, ka tā dēvētos ”čekas maisus” būtu jāatver nākamgad, bet – tikai pēc to zinātniskās izpētes. LPSR Valsts drošības komitejas dokumentu izpētes komisijai darbs jābeidz jau pēc pusgada. Pēc tam komisijai jāsniedz rekomendācijas valdībai par veidu un procedūru, kā ir publiskojama VDK aģentu un ziņotāju kartotēka jeb ”čekas maisi”.

Kurzemē jau pamazām sāk realizēt skolu reformu

Kurzemē jau pamazām sāk realizēt skolu reformu 1

Viens no smagākajiem lēmumiem, kas tuvākajos gados Latvijā jāpieņem, ir par pustukšo skolu slēgšanu un apvienošanu. Izglītības ministrija mudina veidot lielākas un stiprākas skolas, kas bērniem piedāvātu labāku izglītību un ļautu skolotājiem maksāt lielāku algu. Daudzas vietvaras pret to iebilst, taču Kurzemē skolu tīkls jau tiek optimizēts.

Šadurskis: Kamēr Krievija nepārvērtē savu lomu, tai sportā nav ko darīt

Šadurskis: Kamēr Krievija nepārvērtē savu lomu, tai sportā nav ko darīt 1

Kamēr Krievija nepārvērtēs savu lomu, “tikmēr viņiem sportā nav ko darīt”, šādu viedokli pēc Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma par dopinga pārkāpumiem diskvalificēt Krieviju no olimpiskajām spēlēm aģentūrai LETA pauda par sporta nozari atbildīgais izglītības ministrs Kārlis Šadurskis (V).